Şimdi Ara

GM ETAB-4 COK GEC SARJ OLUYOR LUTFEN YARDİM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadas merhaba once gecen sene dagitilan general mobile e-tab 4 tabletimin sarji son zamanlarda cok ama cok az dolmaya basladi. Yani soyle soyleyim sabahtan aksama en fazla %20 doluyor. Kullandigim adaptor kutusunun icinden cikan adaptor niye boyle oldu anlamiyorum son 1-2 haftadir boyle oluyor. Bu arada cihazim rootlu onerebileceginiz programlar varsa kurayim lutfen yardim edin arkadaslar

http://i.imgur.com/OYP6VEy.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Farkli farkli adaptorler dene. Olmazsa tableti sifirlamayi dene. Google play storede simple wipe faktory diye program var. 5 6 dk da siler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Line07

Farkli farkli adaptorler dene. Olmazsa tableti sifirlamayi dene. Google play storede simple wipe faktory diye program var. 5 6 dk da siler.

Hocam önerilerin için çok teşekkürler ama kargo ile servise gönderdim
  • İnsallah olur. Hadi hayirlisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Line07

İnsallah olur. Hadi hayirlisi

İnşallah. Gmd telefonumda kendim gittim aynı servise bi sorun çıkarmadılar bundan da çıkmaz inşallah :)
  • hocam nasıl garantiye gönderdiğiniz hakkında biraz bilgi verirmisiniz ben okulda müdür yardımcısının yanına gittim sistem kapalı dedi daha sonra falan bişeyler saçmaladı siz nasıl gönderdiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

hocam nasıl garantiye gönderdiğiniz hakkında biraz bilgi verirmisiniz ben okulda müdür yardımcısının yanına gittim sistem kapalı dedi daha sonra falan bişeyler saçmaladı siz nasıl gönderdiniz ?

Hocam ayni seyler benim de basima geldi. Gm tablet isimli bir facebook grubunda bana yardimci oldular. Mbg kargo ile istanbul esenlerden yolladim ve servis sitesine baktigimda bir gun icinde tabletin okula geldigi bilgisini aldim. Buyrun attigim gorseli okuyarak halledebilirsiniz. Yalniz mng kargoya gitmeden once okulunuzun adresini bi kagida not edin ve yaninizda goturun. Sakin evinizin degil okulunuzun adresini verin yoksa sorun cikabilir

• hocam peki sizden herhangi bir ücret alındımı veye hocalardan izinsiz bir şekilde ayrı kargoladığınız için sizi ikaz ettilermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

hocam peki sizden herhangi bir ücret alındımı veye hocalardan izinsiz bir şekilde ayrı kargoladığınız için sizi ikaz ettilermi

Hayir hocam bir sorun cikmadi ve hocalar ikaz etmedi zaten haberleri bile yok tabletin gelip gittiginden hepsinin kafa bi milyon baska dertleri var bizle ugrasmiyolar bile. Ekran kirilmasi gibi bir sorun yoksa para almazlar. Benim soketten almadilar :)

• hocam sizinde vaktinizi alıyorum kusura bakmayın araştırdım biraz bu konuyu okulda sisteme kayıt açtırmadan ayrıca yollarsam işlem yapılmadan geri yollanacağı söyleniyor siz nasıl yaptınız bu konuda kayıt açtırdınızmı ?
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Kayıt falan açtırmadım hocam bu arada önemli değil yardımcı olabilirim istediğiniz her konuda. Dediğim şekilde yolladım ve 2 gün içinde okula geldi sorun yaşamadan aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.