Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En Full modelini aldım cam tavan otomatik park deri koltuk 114 bin tl dediler 110.500 e aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walla araba konusunda herkes birşey der ama araba işine elektronik gibi şans işidir.şimdiki arabam c4 dizel otomatik ti alma dediler çok memnun kaldım sata alsın dediler 1 haftada sattım.türkiyede artık ucuz araba yok. Bu kadar olursa alırım dediğiniz fiyatlar herkesin gönlünden geçen fiyatlar ama maalesef türkiyede bu fiyatlar geçerli değil.

• gokay1980 G kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inşallah, 1.5 dizel otomatik değil mi?
  • Evet 1.5 dizel otomatik

• Alana tabiki hayırlı olsun demek düşer ama 110bin filanda iyi para hani. Ben kendi adıma vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

94 e gırlak dolu asx dizel varken 110 bin kadjara vermek akılsızlıktır.Mazda CX-3 bile daha ucuz

Bir defa ASX otomatik değil.
    İkincisi, Kadjar'ın yanında ASX'i B-SUV sanarlar.

• Latitude de ilk çıktığında 1.5 motor kaldırmaz yok cekmez bilmem ne dediler görünce sustular onun için şu muabbeti bırakın artık 1.5 lik arabadan 3000 quettro performansı aramayın gözünüzü sevem

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

quote:

94 e gırlak dolu asx dizel varken 110 bin kadjara vermek akılsızlıktır.Mazda CX-3 bile daha ucuz

Tamam reno fanı olabilirsin ama ortada teknik bilgiler var

uzunluk genişlik yükseklik
    Asx 4295 1770 1615
    Kadjar 4450 1800 1600

Kadjar sadece 15.5 cm uzun ve 30 mm daha yüksek.Biraz yavaş B-Suv sansınlar.Bence bir göz doktoruna git.

edit:rakamlarda düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 41gokhan41 -- 13 Haziran 2015; 17:03:36 >
  • Ya verilir verilmez siz vermeyin almayında biz veriyoruz alıyoruz bu kadar büyütecek ne var anlamıyorum
    Diyelim ki iğrenç araba 5 kuruş etmez zaten para verip almıyorsunuz
    Bu kadar üzmeyin arkadaşlar kendinizi Allah herkesin gönlüne göre versin

• quote:

quote:

quote:

Asx 4295 1770 1615
    Kadjar 4450 1800 1600

Kadjar sadece 2 cm uzun ve 30 mm daha yüksek.Biraz yavaş B-Suv sansınlar.Bence bir göz doktoruna git.

15 cm uzun, çıkarma işlemini doğru yapın.
    Ayrıca 94bin TLyi manuel ASX'e ver de, ondan sonra konuş.
    Bakalım o cesareti gösterebilecek misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 12 Haziran 2015; 21:11:55 >

• quote:

Bu nasıl bir üsluptur! Beyefendi araca 110bin vermiş siz adama akılsız diyorsunuz?

Siz hangi akla dayanarak mitsubishiye para verdiniz sizde hiç mi akıl yok o markaya para verilir mi deseler hoşunuza gider mi?

Bana demediğiniz halde okurken ben sinir oluyorum yazarken üslubunuza özen gösterin kimsenin kimseyi küçümseme aşağılama hakkı yok.

Mazda CX-3 ayrıca Bsuv kadjar C suv bu kadar akıllı birinin Bsuv ile Csuv kıyaslaması şaşırtıcı!!!!!
  • Walla ben böyle yazanları çocuk olarak görüyorum arabanın modeliyle akıl ölçebiliyorlar dediğim gibi Allah herkesin gönlüne göre versin

• gokay1980 G kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum, ben bahsi geçen 3 arabayıda autoshowda inceledim. Şu anda ciddi ciddi kadjar ı almayı düşünüyorum nedeni ise tamamen kendi gözlemlerim ve ihtiyaçlarım, artıları olmasına rağmen asx dar ve otomatik değil cx-3 ise daha küçük ve kol dayaması bile yok bu arabalar zaten aynı segment bile değil QQ ile karşılaştırırsanız biraz mantıklı olur diğerleri kuru laf.. Bu arkadaşları burda insanları itham etmeden önce biraz araştırmaya ve düşünmeye davet ediyorum... Malesef kendileri akılsız durumuna düşüyorlar...

• 41gokhan41 kullanıcısına yanıt
    senin doktora ihtiyacın var gibi 2 cm ne? her iki aracın arka koltuk diz mesafesi ve bagaj hacmi farklı, araçları görmeden yazdığın belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokay1980

Ya verilir verilmez siz vermeyin almayında biz veriyoruz alıyoruz bu kadar büyütecek ne var anlamıyorum
    Diyelim ki iğrenç araba 5 kuruş etmez zaten para verip almıyorsunuz
    Bu kadar üzmeyin arkadaşlar kendinizi Allah herkesin gönlüne göre versin

Boşverin Hocam kim ne derse desin bu saatten sonra kulağınızı kapatın. Allah içinize sindirsin iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun :)
  • Renault başarmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokay1980

Walla ben böyle yazanları çocuk olarak görüyorum arabanın modeliyle akıl ölçebiliyorlar dediğim gibi Allah herkesin gönlüne göre versin

Katılıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Asx 4295 1770 1615
    Kadjar 4450 1800 1600

Kadjar sadece 2 cm uzun ve 30 mm daha yüksek.Biraz yavaş B-Suv sansınlar.Bence bir göz doktoruna git.

Okuyan kimsede dememiş 155mm(15,5 cm) uzun 30mm (3 cm) geniş diye. Bide araçlarda yükseklik övünülecek birşey değil ondada senin ASX in önde. Ağır fan kim çok belli. İlk okul terk matematik ile milletin zeka seviyesini ölçmende büyük başarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 13 Haziran 2015; 7:56:48 >

• QQ ile fiyat karşılaştırmasinı yaklaşık olarak yaptım; ortak olan motor üzerinden yapmak zorunda kaldım oda 1.6 dci 4 wd manuel en full araçlar üzerinden olabiliyor;

Nisssan QQ dCi 130 DİZEL PLATINUM PREMIUM PACK ALL MODE 4X4-i *DÜZ VİTES en fullu 116.490 TL
    Renault Icon 1.6 dCi 130 4wd Manuel 94700 TL
    Opsiyonlar;
    Icon/Keşif Paketi: 5000 TL = 360 ve Eller Serbest Park Sistemi + Kör Nokta Uyarı + Aktif Acil Fren Destek Sistemleri
    Icon/Kutup Paketi: 5500 TL = Deri Isıtmalı Koltuklar + Deri Direksiyon Simidi
    Icon/Panorama Paketi: 3000 TL = Panoramik Cam Tavan + Kararan Dikiz Aynası
    Icon/19" Jant: 2500 TL
    Icon/Full LED Farlar: 800 TL
    Metalik Boya: 1000 TL

Renault Icon 1.6 dCi 130 4wd Manuel en fullu; 17800+94700= 112 500 TL

Eger reno bu ay zamlamadıysa aralarında 4.000 tl fark war fakat alan arkadasa 4 bin tl yüksek fiyat çekmiş bayii ve onu indirmiş (aynı model olmadığını biliyorum ama 1.5 dci edc ninde fullünüde autoshowda 110 550 tl idi arkadasa 114 000tl demişler)
    Bu duruma göre aynı fiyata geliyorlar.

• Dizel otomatik'ten şaşmayacak biri olarak 1.5 otomatiği takip ediyorum. Takip ettiğim bir diğer araç Peugeot 3008. Performans açısından 1.6 motor olması nedeniyle 3008 ön planda ama yakıt tasarrufu ve şıklık açısından Kadjar'ı daha çok beğendim. Ama sonuçta hemen hemen aynı fiyata geleceklerse daha performanslı olanı tercih edebilirim.

3008'i bilen varsa, bu araç ile 3008 kıyaslaması konusunda fikirlerini paylaşabilir mi?

Özellikler tablosundan karşılaştırdığımda 3008'in panoramik tavan, park yeri ölçüm sistemi gibi özelliklerin standart yer aldığı Allure 1.6 EAT6 120hp modeli 99400 TL oluyor.

1.5, 110 beygir, Kadjar'da icon+panoramic+keşif paketi 92700+5000+3000= 100700TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 13 Haziran 2015; 11:51:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.