Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
523.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğim gibi polemik amaçlı yazmadım ama ülkeme çivi çakmayan ve satış rekorları kıran markalar var ismi lazım değil... Çin hammadde üreticisi ve bir süredir kritik öneme sahip madenleri ihraç etmiyor... Ancak Çin deki fabrikalarda kullanılması şartıyla yabancılara satıyor... Özellikle elektronik ürünlerde kullanılan yarı iletken metallerin en büyük hammadde üreticisi konumda mesela... Bu yüzden bazen firmalar anlamsız görünsede Çin de üretim yapmak zorunda kalıyor... Renault böyle bir durumda kalmış olabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadjar kadjar şah damar şah damar kadjaaarrrrr
  • Dostum kadraj demissin de bu bildiğin qashqai😄

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Ahanda ajdardan etkilenmiş biri:-D

• quote:

Orijinalden alıntı: knn35

Ahanda ajdardan etkilenmiş biri:-D

• quote:

Orijinalden alıntı: TEGİN 38

quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

Amacım mevcut polemiğin içine girmek değil sadece örnek vereceğim. Çok beğendiğim Reanult Espace ülkemize gelmiyor. Konusu da açtım. Espace beğendiğim ilk renault model araçtı... Ülkemizde yatırım yapmış olmaları tabi ki takdire şayan ama dediğiniz gibi her model de gelmiyor...

Ülkemize yatırım mı ? pekala neden Çin, Kadjar TÜRKİYEDE üretilip Akdeniz ve doğu ASYAYA pazarlanabilinir di DACİA yı bile tuttular Romanya ya verdiler, NİSSAN bari TÜRKİYEDE üRETİM ÜSSÜ kursa. !.

bazı mantık hataları var

dacia zaten romen markası. nereye verecekler başka. diyelim dacia türk ve renault satın aldı ve dedi ki ben üretim tesisini rusyaya kaydıracağım. böyle bişey olabilir mi

adamlar çinde söz sahibi olmaya çalışıyor. haliyle orda araba satmaları gerek. neden kulağı tersten göstersin ki. her marka gibi çinde araç satmak için üretimi de orda yapacak tabi ki. ordan da yakın asya pazarlarına ihraç edebilir. maliyeti epey düşürür bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10-EMRE

Türkiye'ye ancak 2016 da gelir herhalde.gelsinde bakalım ama tiguanda kasa ve motor yenileyip gelecek 2016 da.aynı zamana denk gelirse tiguanın gölgesinde kalır.

:D güldürdünüz siz gözünüzde vw yi çok büyütmüşsünüz ama gerçekler acıdır dacia plastik yığını ve herkes renaultun arabası sanıyor ve çok satılıyor avrupada ve türkiyede daciaların aysını ama sağlamlık olarak farklı bi çok marka üretmeye başladı mesela nissan ario lada largus ve Renault logan yani demek istediğim Renault gayet sağlam ve kullanışlı bi markadır üzgünüm vw artık silinmeye başlıyor piyasadan millet forda kia ya Hyundai ye yönelmeye başladı bende dahil ve Renault yıllardır piyasayı koruyan bi marka oldu olmayada devam ediyo neyse çıkınca görücez tiguan mı kadjar mı bana hatırlatırsınız zamanı geldiğinde :)

• ee sen kaşkaşı klonlarsan nissan ne satacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saçma reno ulkemize. 2. Sinif muamelesi yapiyor yeni espace i turkiyeye getirmiyorlar.

3000 motor falan olur anlarim.

1.6 motor araç neden getirilmez anlamak munkun değil.

Reno ya zaten megane 2 den sonra banlamiştim .bu aracla k3ndinu duzeltir dedim ama onuda getirmiyorlar.anca şirketlere teneke satsinlar.

• reno bu suv, jip işini daha tutturamadı, en başarısız olduğu segment.
  • Tekne Kazıntısı kullanıcısına yanıt
    Tek çare kendi Ülkemizin otomobili artık üretilmeli, yıllardır ekmegimizi ve paramızı kazanan avrupa firmaları kendi ülkelerinde sattıkları daha iyi motor daha iyi donanımlı araçları bizden esirgediler ve dayatma yapar gibi kısıtlı versiyonları sadece getirip bize sattılar.yerli otomobil sanayi kurulmalı.!.
  • 10 numara olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

10 numara olmuş

Sana göre öyle , neresi 10 numara capturu hormonlamışlar YIĞILMIŞ-GÖÇMÜŞ-ÖN TARAF KABAK GİBİ duruyor ben beğenmedim.
  • Bizim görmemiş ve her şeyin büyüğü kocamanı iyidir diye düşünen halkımız için böyle arabalar ideal. Merak ediyorum reno ön logoyu daha ne kadar büyütebilecek. Bu ne görmemişliktir. Yakında arabayı logonun içine yerleştirecek röno.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEGİN 38

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

10 numara olmuş

Sana göre öyle , neresi 10 numara capturu hormonlamışlar YIĞILMIŞ-GÖÇMÜŞ-ÖN TARAF KABAK GİBİ duruyor ben beğenmedim.

Hem sana göre öyle diyosun hem neresi on numara diyosun.Adama göre on numara işte,sen beğenmiyosun diye oda beğenmeyecek diye bişey yok
  • INTRUDERTR kullanıcısına yanıt
    Gelse zaten alan mı olacak Espace'i

Reno gitsin beyaz, gri Ckio Sembol Fluence satsın filolara, başka bir numaraları yok zaten Türkiye'de..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda QQ cileri bir korku aldğına göre bu iş tamamdır bence :)

Olumsuz yorumların çoğu QQcilerden gelmiş hayırdır arabanızın değeri düşecek diye bir korku mu saldı:)

Bende QQ almak için araştırırken şikayet vardaki şikayeleri görünce korktum(kronikleşmiş ses sorunu vb.) ve bu araç beklenir diye düşünmeye başladım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadık06 -- 26 Şubat 2015; 21:02:35 >
  • Dizel otomatik tahmini fiyat var mı arkadaşlar?
    Scenic almayı düşünüyorum ama bu arabayı da düşünmüyor değilim?
  • bu kadar para verecegim bir aracin cliodan daha farkli gorunmesini isterim.

renault ise sanki araci clioya benzetmeye ozellikle ugrasmis gibi.

bunu son zamanlarda cogu markada goruyoruz, herhalde bizim bilmedigimiz birsey biliyorlar.. ama bir markanin butun urun gaminin birbirine benzemesi, sadece boyutun farkli olmasi benim tercih edecegim bir durum degil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemUsUs -- 23 Mart 2015; 14:57:04 >
  • Tasarım dili, denilen bir şey var.. Bunu neredeyse tüm markaların modellerinde görürsünüz.. Bir markayı sadece bununla eleştirmek bence rasyonel değil.. Audi, BMW, Mercedes bile tüm ürün gamlarında bunu yapıyorsa, Renault yapmış çok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.