Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Nissanı kaliteli demiyorum tam tersine en Son alıcağım Suv olur tekrar dile getireyim Cevap veriyim herkese Bende Sportage vardı sıvı lpg 2 yıl kullandım sattım 2 ay önce cok cok memnundum Süper bir araçtı Şimdi Bir başka Suv alıcam en fazla ben 2 yıl araba kullanırım o yüzden war3021 vw golf falan alın gidin demek saygısızlık olur ne alıp ne alıcağımı Size sormam Siz gidip renoya 85 verebilirsiniz benim ne alıp almıyacağım sizi bağlamaz.Ayrıca evet ix35 iç mekan kalitesiz gibi gözükebilir rakipleri ile kıyaslandığında okey ama Mekanik olarak bakıldığında Cok sağlam bir araçtır O tarz işlerden anlamayan dandik faln demesin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabacıadam -- 12 Temmuz 2015; 20:18:46 >
  • arabacıadam Haklısınız hocam Sizin üstünüze gelinmiş Sportageyi bende Bilirim cok süper araç Tabi 2 yıl kullanıp satmakta Güzel birşey bende araba değiştirmeyi cok severim.Başka Test kuruluşlarına bakmayın arkadaşlar Gidin ilk önce kendiniz test edin en çok içinize hangisi Siniyosa onu alın Renoya o kadar para yığmayın arabanın montajında Cok ciddi sıkıntılar var Dökülür bu arabalar Bana Sonra herkes yükleniyor yok şöyle yok böyle Bunların fabrikalarında ben calıstım Malzemelerden öyle bir kısıyorlarki Haddi hesabı yok Ki ayrıca 110 verdiğiniz Bir aracın yabancı Ülkede 50 bin lira olması Biraz koyar adama ama Tabi bu sadece Reno için geçerli Değil ÜLKEMİZİN GÜZEL VERGİLERİ ! sayesinde Bütün araçlar Böyle :D Nyse Hocam Tucsonu bekleyin Cok vaktiniz varsa Yeti ve Tiguan 2016 Sonlarına doğru gelir.Tucson 1.6 177 bg dct 4x4 Uçak gibi bir makina geliyor onada lpg uyumluysa Taktırıp alabilirsiniz Benim bir arkdaş var Yurt dışında o da Test etmiş çok güzel bir araç diyor ona da bakabilirsinizki bakmışssınızdır zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: fakay2015

Hocam, sitenin linkini tam yazarsan, su an acilmiyor..

http://www.carbuyer.co.uk

''Find a review yazan yerde marka ve model seçip find sekmesine tıklayarak görebilirsiniz.
  • otomobil alemi kullanıcısına yanıt
    Evet Tucsonada bakıcam Dediğiniz Gibi. Benimde Megane 1 aracım vardı geçen yazmıştım 45 derece Sıcakta 2 gün durdu Diye malzemesi kabardı o gün benim için reno Bitmiştir Bütün Fransızlar öyle montajı sıkıntılı Alayı dökülüyor arkadaşın 2010 Fluencesi var 180 Binde heryeri dökülmüş at arabası gibi olmuş Şimdi satıyor :D o yüzden ben almam zaten genede Bilgilendirdiğiniz için saolun
  • arabacıadam A kullanıcısına yanıt
    Erhan Hocam aynı Olay Benim Bacanağın Başına Geldi Peugeot 307de yaklasık 3 sene olmuştur Ön göğüs malzemesi kabardı 1 ay kadar falan servislerle uğraştı Tövbe ediyor Şimdi Fransız arabaya Bi daha arabayı aldı 7 ay içinde sattı 7 ay ın 4ü serviste geçmiştir zaten hep aklıma o gelir :D Tucson harbiden Cok iyi bir arabaya benziyor ama Fuarda baktım cok beğendim sadece iç malzeme kalitesi hala biraz sert gibiydi Galiba onu Düzelticeklermiş Fuardaki yetkili satıcı Dedi Türkiyeye gelenler daha yumusak bir üst kalitede malzeme kullanıcılacak Dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum cünkü arabayı Gören herkesin ortak şikayet noktası malzemenin sert olmasıydı ama araç geri kalan hrşeyiyle Cok güzel bakalım bi gelsinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: t821926

Diğer Kadjar konusuna da yazdım. Ben aracı canlı görmedim. Fotoğraflardan dış tasarımı iyi görünüyor. İçi biraz daha çekici olabilirdi. Ancak İngiliz Carbuyer sitesi Kadjara 5 üzerinden 4,8 puan vermiş.

http://www.carbuyer.co....nault/kadjar/suv/review

Rav4'ten, Crv'deni Quasqai'den ve hatta Kuga'dan yüksek puan almış. Tiguan'ı hiç saymıyorum. Siteden kontrol edebilirsiniz.

http://www.carbuyer.co.uk/reviews/renault/kadjar/suv/review

Review
    Renault Kadjar SUV

Carbuyer rating
    4.8 / 5

Price £17,995 - £26,295
    Renault Kadjar SUV

reviewed by Carbuyer
    Pros

Good to drive
    Large boot
    Stylish looks

Cons

Only one petrol engine
    Tight rear headroom
    Some key equipment not standard

Read more: Renault Kadjar SUV review | Carbuyerhttp://www.carbuyer.co.uk/reviews/renault/kadjar/suv/review#ixzz3fhTOeVup
    Follow us: @CarbuyerUK on Twitter | CarbuyerUK on Facebook

• arkadaşlar iyi geceler renault arabalarına bi önyargı var forumda bizde eskiden renault megane vardı araba en boş model authonque olması lazım tamam renaultun boş arabalarının malzeme kalitesi gerçekten çok iyi değildi.Daha sonra babam bunun privillagesini arkadaşından ödünç aldı.her iki arabada 2007 model ve sedan.Neyse o full modele binince yok böyle kalite dedim kapıların bile malzemesi üst düzey plastikti megane de.Şuanda fluencemiz var açılır tavanı olmayan en fulü.Arabaya laf eden arkadaşlarımı içine oturtup çoğunun önyargısını kırdım.Yok malzemesi çıtırdıyo Yok yokuşta çekmiyo falan yok öyle bişey.Şirket arabası olanlarda genelde boş model olduğu için laf atanlar var. Sert kullandığı için hangi arabanın 200k kilometreye kadar sağlam kaldığını görebiliriz?.Evet arabanın boş modeli gerçekten düşük düzeyde kalitesi fakat arabanın bütün modellerine laf etmeniz gerçekten üzücü.

• quote:

Orijinalden alıntı: war3021

quote:

Orijinalden alıntı: t821926

Diğer Kadjar konusuna da yazdım. Ben aracı canlı görmedim. Fotoğraflardan dış tasarımı iyi görünüyor. İçi biraz daha çekici olabilirdi. Ancak İngiliz Carbuyer sitesi Kadjara 5 üzerinden 4,8 puan vermiş.

http://www.carbuyer.co....nault/kadjar/suv/review

Rav4'ten, Crv'deni Quasqai'den ve hatta Kuga'dan yüksek puan almış. Tiguan'ı hiç saymıyorum. Siteden kontrol edebilirsiniz.

http://www.carbuyer.co.uk/reviews/renault/kadjar/suv/review

Review
    Renault Kadjar SUV

Carbuyer rating
    4.8 / 5

Price £17,995 - £26,295
    Renault Kadjar SUV

reviewed by Carbuyer
    Pros

Good to drive
    Large boot
    Stylish looks

Cons

Only one petrol engine
    Tight rear headroom
    Some key equipment not standard

Read more: Renault Kadjar SUV review | Carbuyerhttp://www.carbuyer.co.uk/reviews/renault/kadjar/suv/review#ixzz3fhTOeVup
    Follow us: @CarbuyerUK on Twitter | CarbuyerUK on Facebook

hehe öncelikle carbuyer zerre güvenilirliği olmayan bir site. reklam vermedi diye psa gurubu araçlarının puanlarını düşürmüştü bir ara, sonra reklam verdiler puanları arttı. kadjar'a gelince

4 yıl 100.000 mil garanti.

megane'nin 1000 sterlin üstünde başlangıç fiyatı. ix35 ile aynı olan başlangıç fiyatı.

tüm rakiplerinden yeti dahil daha ucuz e alsın tabi.

türkiye'de 60k'dan başlatsalar bu aracı kimse eleştirmez zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Warknife_

arkadaşlar iyi geceler renault arabalarına bi önyargı var forumda bizde eskiden renault megane vardı araba en boş model authonque olması lazım tamam renaultun boş arabalarının malzeme kalitesi gerçekten çok iyi değildi.Daha sonra babam bunun privillagesini arkadaşından ödünç aldı.her iki arabada 2007 model ve sedan.Neyse o full modele binince yok böyle kalite dedim kapıların bile malzemesi üst düzey plastikti megane de.Şuanda fluencemiz var açılır tavanı olmayan en fulü.Arabaya laf eden arkadaşlarımı içine oturtup çoğunun önyargısını kırdım.Yok malzemesi çıtırdıyo Yok yokuşta çekmiyo falan yok öyle bişey.Şirket arabası olanlarda genelde boş model olduğu için laf atanlar var. Sert kullandığı için hangi arabanın 200k kilometreye kadar sağlam kaldığını görebiliriz?.Evet arabanın boş modeli gerçekten düşük düzeyde kalitesi fakat arabanın bütün modellerine laf etmeniz gerçekten üzücü.

Boşverin, bu memlekette ağzı olan konuşuyor zaten. Konuşmak için bilgi sahibi olmak gerekmez sadece çene olsun yeterli. Her konuda otorite olmuş insanlar. Şu zaten böyle bu zaten böyle.

Gidip test edip, uygun marka model bir aracı bütçeye göre almak lazım. Türk insanın aklına kalsak honda ve toyota'dan başka araca binememk lazım.

• hatipoglu kullanıcısına yanıt
    Captur için cevaplıyorum

Ben bu modu hiç beğenmiyorum

Aracı vites geçişlerinde kasıyor

Vites geçişleri çok kararsız kalıyor

Klimanın performansını öldürüyor

Pek öyle bir yakıt tasarrufu da yaptığı söylenemez

Araca resmen işkence çektiriyor

Ben kullanmıyorum
  • quote:

Oyak olayi nedir hocam, neden oyaklilara indirim var renoda

Oyak (Ordu Yardımlaşma Kurumu) ile Renault Türkiyede ortak oldukları için oyak üyesi olanlara (Subay, Astsb., mecburi üye, uzman erbaş, tsk da çalışan sivil memurlar gönüllülük esasına göre) hemen hemen her yıl avantajlı kampanya düzenleniyor. Aracın fiyatına göre 3-8 bin lira kadar indirim yapılıyor. Ayrıca gerçek manada 0 faiz avantajı oluyor. (Dosya masrafı, bsv gibi hiç bir şey ödemiyorsun, ne kadar çektinse o kadar ödüyorsun)

Oyak üyesi güvenilir bir arkadaş, eş dost varsa onlar vasıtasıyla faydalanma şansınız olabilir
  • arabacıadam A kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaşın 2000 model vw Borası var kendisi 2. SahibI 2 aydır. Ilk sahibinde bir evin 2. Arabasiymis daha 140000 de.temiz ve bakimli diye aldi gercekten de oyle.onun bırakın konsolu vites kutusu dahi soyulmuş. Ben bu durumun arabanin plastik aksamına sürülen maddelerle ilgili olduğunu dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabacıadam

Evet Tucsonada bakıcam Dediğiniz Gibi. Benimde Megane 1 aracım vardı geçen yazmıştım 45 derece Sıcakta 2 gün durdu Diye malzemesi kabardı o gün benim için reno Bitmiştir Bütün Fransızlar öyle montajı sıkıntılı Alayı dökülüyor arkadaşın 2010 Fluencesi var 180 Binde heryeri dökülmüş at arabası gibi olmuş Şimdi satıyor :D o yüzden ben almam zaten genede Bilgilendirdiğiniz için saolun

Yanlış alıntı olmuş pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadik006 -- 12 Temmuz 2015; 22:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

quote:

Oyak (Ordu Yardımlaşma Kurumu) ile Renault Türkiyede ortak oldukları için oyak üyesi olanlara (Subay, Astsb., mecburi üye, uzman erbaş, tsk da çalışan sivil memurlar gönüllülük esasına göre) hemen hemen her yıl avantajlı kampanya düzenleniyor. Aracın fiyatına göre 3-8 bin lira kadar indirim yapılıyor. Ayrıca gerçek manada 0 faiz avantajı oluyor. (Dosya masrafı, bsv gibi hiç bir şey ödemiyorsun, ne kadar çektinse o kadar ödüyorsun)

Oyak üyesi güvenilir bir arkadaş, eş dost varsa onlar vasıtasıyla faydalanma şansınız olabilir

hocam daha çok fluence clio tarzı filo araçlarına mı en çok indirim yapılıyor oyakta?

• Bu forum kadjar almayı düşünüp araştıranlardan çok kadjarı ve renoyu kötüleyenlerle dolu maalesef..

Her araç eleştirilir diğer markalarla kıyaslanır artısı eksisi yazılır.. Biz araç almaya niyetlenmişsek eksilerini mutlaka bilmek isteriz..

Bu yorumlar objektif yapılırsa hepimiz için faydalı olur. Ama çoğu yorum art niyetli markayı aşağılamak ve kötülemek amaçlı..

Facebook grubumzda alıp da kullanan kullanıcı yorumlar çok var olumlu olumsuz olmak üzere..

Kadjar alanları ve almayı düşünenleri grubumuza bekleriz...

https://www.facebook.com/groups/1403035053355960/?fref=ts

At arabası teneke çöp diyenler lütfen gelmesin :)

• quote:

Captur için cevaplıyorum

Ben bu modu hiç beğenmiyorum

Aracı vites geçişlerinde kasıyor

Vites geçişleri çok kararsız kalıyor

Klimanın performansını öldürüyor

Pek öyle bir yakıt tasarrufu da yaptığı söylenemez

Araca resmen işkence çektiriyor

Ben kullanmıyorum

İlginç. Eşimin 1.3 otomatik fiat 500L'si var, şehir içinde sürekli eco mod açık kullanıyoruz ve pek bir performans farkı hissetmedik. Araçtan araca değişiyor olsa gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OğuzQ7

Erhan Hocam aynı Olay Benim Bacanağın Başına Geldi Peugeot 307de yaklasık 3 sene olmuştur Ön göğüs malzemesi kabardı 1 ay kadar falan servislerle uğraştı Tövbe ediyor Şimdi Fransız arabaya Bi daha arabayı aldı 7 ay içinde sattı 7 ay ın 4ü serviste geçmiştir zaten hep aklıma o gelir :D Tucson harbiden Cok iyi bir arabaya benziyor ama Fuarda baktım cok beğendim sadece iç malzeme kalitesi hala biraz sert gibiydi Galiba onu Düzelticeklermiş Fuardaki yetkili satıcı Dedi Türkiyeye gelenler daha yumusak bir üst kalitede malzeme kullanıcılacak Dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum cünkü arabayı Gören herkesin ortak şikayet noktası malzemenin sert olmasıydı ama araç geri kalan hrşeyiyle Cok güzel bakalım bi gelsinde

2004de sıfır 307 dizel aldım 4sene kullandım ne göğüs malzemesi kapardı ne ufak bir deformasyon oldu...

Bakımlarını düzenli serviste yaptırdım, bakım dışında bir kez bile arızadır servisdir görmedi araç.. Yakıtı inanılmaz azdı bençok memnundum..

Arkadaşımda 2013 model var ön göğüsde falan kabarma yok.. Kime sorsanız pejo alınmaz uzak derler..

Önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan zordur diye boşuna dememiş Einstain :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _Warknife_

quote:

quote:

hocam daha çok fluence clio tarzı filo araçlarına mı en çok indirim yapılıyor oyakta?

Eğer Oyak personeli iseniz Mais'de, mesela Kadjar'ın 94900 TL olan icon otomatik modeli 90300TL'ye geliyor. Bunun için yıl sonunu beklemeniz gerekmiyor. Oyak personeli olmanız yeterli.

• Türk insanı aklına uyarsa toyota flan a Türk insanini beğenmiyor toyota ve hondanin sorunsuzlugunu reno bi o seviyeye ulaşın ayakta alkislayacam daha arabanin hicbirseyinden anlamayan adamlar gelmiş burada art.yapıyor ee tabi bi arabaya o kadar para verirseniz zaten eksi arayamazsiniz reno olsa bile kimse size toyota honda alın demiyo reno almayinda demiyor herkes kendi kararını verir bende istedigimi yazarım herkes yazsın istedigini gidin bayilin reno ya 110 bin banane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadik006

quote:

Orijinalden alıntı: OğuzQ7

2004de sıfır 307 dizel aldım 4sene kullandım ne göğüs malzemesi kapardı ne ufak bir deformasyon oldu...

Bakımlarını düzenli serviste yaptırdım, bakım dışında bir kez bile arızadır servisdir görmedi araç.. Yakıtı inanılmaz azdı bençok memnundum..

Arkadaşımda 2013 model var ön göğüsde falan kabarma yok.. Kime sorsanız pejo alınmaz uzak derler..

Önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan zordur diye boşuna dememiş Einstain :)

2009 model Peugeot 308 araç sahibiyim şu an, direksiyon simidinin sol başparmak içine gelen bölümünde biraz soyulma dışında hiç bir problemim yok. Çok ekonomik, hiç arızası olmadı (bir kez akünün bitmesi dışında). Ben de paylaşmış olayım deneyimimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 12 Temmuz 2015; 23:23:59 >

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.