Şimdi Ara

Fm nasil bir oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar footbal manager 15 almayi dusunuyorum nasil bir oyun online mi yoksa normal bilgisayara karsimi kendimiz mac yapabiliyomuyuz yapamiyozmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Online degil bir takim aliyorsun baskan sana para veriyor o parayla takima gerekli takviyeleri yapiyorsun. Takimin her seyi sana ait gercekteki gibi muazzam bir oyun al pisman olmazsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

Online degil bir takim aliyorsun baskan sana para veriyor o parayla takima gerekli takviyeleri yapiyorsun. Takimin her seyi sana ait gercekteki gibi muazzam bir oyun al pisman olmazsin

Peki maçları kendimi yapıyor biz mi oynuyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

Online degil bir takim aliyorsun baskan sana para veriyor o parayla takima gerekli takviyeleri yapiyorsun. Takimin her seyi sana ait gercekteki gibi muazzam bir oyun al pisman olmazsin

Peki maçları kendimi yapıyor biz mi oynuyoruz

Biz maçı izliyoruz... Oyunculara taktik veriyoruz

• Güzel bir oyun

• Kendini kaptirabilirsin o derece

• Hemen alıyom o zaman

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Al kurcalaya kurcalaya forumlardan araştıra araştıra bak oyna sana tavsiyem once real Madrid bayern Münih Chelsea gibi takımlarla başlayıp biraz öğrenmen sonra zaten zorlasakta gidip 2.3. Lig takımı alır oynarsin cogumuz gibi

• Oyun tr desteklimi

• quote:

Oyun tr desteklimi

Evet son 3 senedir tükçe destekli çıkıyor.

Oyunun resmi Türkçeleştirmesini turksportal.com yapıyor. Ayrıca forumlarında taktik,rehber ve insanların kariyer hikayeleri falan var.
  • Başta biraz zor gelebilir ama alışırsın. Bence real, barça, chelsea ile değilde fb,gs,bjk gibi kulüplerle başla. Sonra benim gibi kocaelisporu yönetirsin. İmzamda kariyerim var okumanı tavsiye edderim, oyunu öğrenmen açısından.

• Fm 2005ten beri oynarım eski oyunların zevki yok şimdi 2010 oynadım en son 2017 yılına kadar gelmiştim fm2006 da 2015 yılına kadar ilerlemiştim şimdi fm2014-2015 falan kuruyorum eski zevki yok.

Eğer cidden zevk almak futbolun tadına varmak zamanın nasıl geçtiğini anlamadan oynamak istiyorsan ya fm2005 kur ya da fm2006

• Gerçekten insanı kendine bağımlı yapan bir oyun kısa zamanda başlamalısın eğer bir sorunun olursa buradan veya PM'den sana yardımcı olmaya çalışırım.
  • 93 doğumluyum cm 00-01den beri oynuyorum bak ona göre :D

• Football Manager'i ya çok seversin yada nefret edersin. Böyle ince çizgi üzerine kurulu bir oyun türü. Almadan önce, steam'den demosunu indirip oynamanı tavsiye ederim.
  • Öğrenci misin

• quote:

Arkadaslar footbal manager 15 almayi dusunuyorum nasil bir oyun online mi yoksa normal bilgisayara karsimi kendimiz mac yapabiliyomuyuz yapamiyozmu

Kardeş başladın mı? Başladıysan yol yakınken dön başlamadıysan sakın başlama. Oyun aşırı bağımlılığa sebep olabilir, bütün gün bütün gece başından kalkmayabilirsin, ailenle sorunlar yaşayabilirsin benden söylemesi.

• Yok hocam başladim bagimlilik yapmadı sikici geldi nedense

• quote:

Yok hocam başladim bagimlilik yapmadı sikici geldi nedense

FIFA,PES gibi oyunlardan geçtiysen sıkılırsın çünkü oyun yavaş ilerliyor. Bende başta sıkılmıştım ama bi süre sonra sabahlara kadar oynamaya başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

quote:

Yok hocam başladim bagimlilik yapmadı sikici geldi nedense

FIFA,PES gibi oyunlardan geçtiysen sıkılırsın çünkü oyun yavaş ilerliyor. Bende başta sıkılmıştım ama bi süre sonra sabahlara kadar oynamaya başladım

Ne yazikki Gta 5 varken fm nin. Yuzune bakamam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.