Şimdi Ara

SATILIK PARFÜMLERİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
13
Favori
15.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    KENDİ KULLANDIĞIM ORJİNAL PARFÜMLERİM

Parfümler N11, Mizu, forumda bilinen kişiler ve yurt dışından alınma yada takas edilme olarak elime geçmiştir.

Dekant;

Dior Eau Noire 14 ml - 45 tl
    Dior Cuir Cannage 15 ml - 50 tl

İkisini alana 100tl Kargo bendem
    Kargoyu alıcı öder.

SATILIK PARFÜMLERİM

Gidenler
    ****Joop Homme 117/125ml >>>>60TL
    ****Serge Lutens Five o'clock au gingembre 38/50ml >>>>140TL GİTTİ
    ****Bvlgari man in black edp 70/100ml >>>>100TL GİTTİ
    >>>>Viktor rolf spicebomb extreme 85/90ml >>>>200TL>>>> GİTTİ
    >>>>Ferrari Leather Essence EDP 80/100ml >>150TL Takaslandı
    >>>>Thierry Mugler A travers Le Miroir 25+/50ml >> 50TL GİTTİ
    >>>>Thierry Mugler Mirior Des Envies 25+/50ml >>50TL GİTTİ
    >>>>Emporio Armani Diamonds Black Carat(Sınırlı üretim) 30+/50ml >>60TL SATILDI
    >>>>Ferrari vetiver essence Edp 99/100ml>>140TL SATILDI
    >>>>Terre D'hermes EDT 85/100ml >> 130TL SATILDI
    >>>>212 VIP Club Edition (Sınırlı üretilen) 80/100ml >> 140TL
    >>>>Burberry Brit Rhythm intense 85/90ml >> 70TL
    >>>>jean paul gaultier ultra male intense 100+/125ml >> 160TL>>Gitti
    >>>>Armani Code Profumo 105/110ml >>180TL>> Gitti
    >>>>Lalique Encre Noire 40+/100ml >> 60TL GITTI
    >>>>Thierry Mugler Pure Havane 95/100ml >> 120TL GITTI
    >>>>Mancera Wild Fruit 118/120ml kutu/bez 180TLParfum merak gitti
    >>>>Chanel no5 49/50ml freeshop 150TL gitti
    >>>>Montale chocolate greedy 45/100ml kutu/bez 100 TL kokuyorum.net split》takasla gitti
    >>>>CH prive 85ml/100ml kutu 150TL takasla gitti
    >>>> Bond no9 I love NY 66/100ml kutulu parfüm merak HN den alınma. 300TL takasla gitti
    >>>> Chanel Bleu EDP 90ml/100ml kutu 250TL takasla gitti
    >>>> Thierry mugler ultra zest 95/100ml faturalı kutulu 170TL SATILDI
    >>>> Dior sauvage edt (yeni) 100ml 3-4 fıs sıkıldı faturalı kutulu 200TL SATILDI
    >>>> Armani Code Black 200ml kutu+fatura (n11) 2-3 fıs sıkıldı 240TL SATILDI
    >>>> Bentley intense 100ml kutu fatura var (n11) 2-3 fıs sıkıldı 120TL SATILDI
    >>>> Terre d hermes EDT 100ml kapalı kutu ARCON kozmetik bandrollü. 220TL GİTTİ
    >>>> Armand Basi Silver Nature 100ml - 70TL (kutulu- takasla geldi bidirectional)GİTTİ
    >>>> Dior homme intense 90ml - 180tl (kutulu- hızlıal faturalı) SATILDI
    >>>> Burberry London 90ml - 80TL (kutulu-mizu) SATILDI
    >>>> Nacriso Rodriguez for him EDP 90/100ml>>Kutulu-Faturalı, London freeshop - 200TL>> 180TL>>170tl>150Tl (SATILDI)
    >>>> Tom Ford MEN 95ml/100ml>>Kutulu, Parfum Merak Forum Sedat'dan alınma - 180TL>> 160TL >>>TAKASLA GİTTİ
    >>>> Dior Homme Intense 65/100ml>>Kutulu, Parfum Merak Forum Blerox 'dan alınma >>120TL (GITTI)
    >>>> Dior fahrenheit Le Parfum EDP 70ml/75ml blerox dan alınma 200tl>>160TL>>150tl (gitti)
    >>>> TF black orchid 35ml/100ml kutulu rasta82 den alınma 100Tl>>90TL>>80tl(SATILDI)
    >>>> TF grey vetiver 48ml/50ml kutulu blerox dan alınma 140tl (SATILDI)
    >>>> Diptyque eau Duelle 35-40ml/75ml kutulu blerox dan alınma 175 TL (SATILDI)
    >>>> Thierry mugler pure havane 97/100ml kutusu var fatura var, n11 den alınma (dibibu) fiyatı 149tl SATILDI
    >>>> Thierry Mugler Pure Malt 60/100ml Mizu dan alınma (kutusuz) isteyene online mizu alışveriş ekran görüntüsünü gösterebilirim. fiyat fiyatı 69TL SATILDI
    >>>> Serge lutens chergui 45/50ml Kutusu var forumdan ronavalo nick li üyeden alınmıştır. fiyatı230TL >>SATILDI<<
    >>>> Guerlain l'instant extreme 75ml kutusu var 2-3 fıs kullandım, fatura var, London world duty free. 220tl (batch 4X01)>>SATILDI<<
    >>>> L'occitane baux 90ml+/100ml kutusu ve Faturası var L'occitane dükkanında alınma 90TL (vanilya tütün Ahşap tarzında güzel bir parfüm) >>SATILDI
    >>>> Oscar de la renta pour lui 88ml/90ml kutusu var forumda orkusha nickli üyeden alınmıştır. >>TAKAS ILE GITTI<<
    >>>> Acqua di GIO ESSENZA EDP 40/75ml parfum merak blerox 'dan alınma kutusuz 80TL >>SATILDI<<
    >>>> Hermes Un Jardin Sur Le Nil 95/100ml yurtdışıdan(ebay.co.uk) alınma kutusuz takas fiyatı 190TL satış fiyatı 170tl>>SATILDI<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakuza -- 28 Ocak 2018; 11:31:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LIDGE alışverişimiz sorunsuz geçti, kendisi oldukça ilgili bir satıcı alışverişin yanında parfümlerle ilgili sohbetlerimiz de oldu. Parfüm zaten harikaydı, kargo ve paketleme de oldukça sağlamdı. İleride alışverişlerimizin olması dileğiyle :)
  • Teşekkür ederim Baturay kardeşim yorumun için güle güle kullanman dileğiyle... :)
  • l'instant extreme şişemi değiştirdi acaba ? klasık şişede extreme mi satıyorlar artık bılmedıgımden soruyorum,

SATILIK PARFÜMLERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkiwi -- 25 Şubat 2015; 21:56:23 >
  • redkiwi kullanıcısına yanıt
    Evet 2014'son aylarına dogru lidge nin şişesi değişti ayrıntıyı guerlain sitesinden yada Hz. Google dan bir ufak araştırma yaparak bulabilirsin :)

http://www.guerlain.com/int/en-int/fragrance/mens-fragrances/linstant-de-guerlain-men/linstant-de-guerlain-pour-homme-eau-de-parfum-spray

Ayrıca klasik şişelerin üstünde ben "Eau de Perfume" yazısını görmedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakuza -- 25 Şubat 2015; 22:24:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakuza

Evet 2014'son aylarına dogru lidge nin şişesi değişti ayrıntıyı guerlain sitesinden yada Hz. Google dan bir ufak araştırma yaparak bulabilirsin :)

http://www.guerlain.com/int/en-int/fragrance/mens-fragrances/linstant-de-guerlain-men/linstant-de-guerlain-pour-homme-eau-de-parfum-spray

Ayrıca klasik şişelerin üstünde ben "Eau de Perfume" yazısını görmedim...

şişe değişmiş evet ama hiç birinde"Eau de Perfume" yazısı yok zaten,Hz. Google yanıldı sanırım !

https://www.google.com.tr/search?q=Guerlain+%E2%80%93+L%27Instant+de+Guerlain+Pour+Homme+Extreme&espv=2&biw=1360&bih=677&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=M-TuVMrwNMnzUtuKhJAN&ved=0CAYQ_AUoAQ

dahil

http://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/L-Instant-de-Guerlain-pour-Homme-Eau-Extreme-11570.html

burda kendi sitesınde de yazmıyor "Eau de Perfume"

http://www.escentual.com/guerlain/linstanthomme10/

• redkiwi kullanıcısına yanıt
    Buraya yorum yapmadan önce keşke daha dikkatli güncel yerleri araştırsaydın...
    Resimlere bakarak hareket etmeyi bırak o baktığın sitelerde ki ingilizcen varsa Yorumları oku arkadaşım amacın ne bilmiyorum neye çekmek istiyorsun ama sonunda pişman olacağın yorumlar yazma buraya.. Guerlain official sitesine gir bak başkada birşey diyemem sana..
    Bu ebay'dan satılan bir lidge;
    http://m.ebay.com/itm/141493145501
    Bu arada Hz Google yanılmaz :)
    O verdiğin Google arama linkte ki resimlere bence sen dikkatli bak :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakuza -- 26 Şubat 2015; 12:07:54 >
  • Slmlar arkadaştan L'occitane baux parfümünü satın aldım. Parfüm belirtildiği gibi orjinal ve faturali. Ayrıca samimi yaklaşımı sohbeti ve küçük hediyeleri için teşekkür ederim.

• bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim arkadaşım güzel yorumun icin güle güle kullanman dileğiyle :)

• Gio Essenza elime ulaştı. Kesinlikle orjinal. Kendisine teşekkür ediyorum. Oldukça ilgili bir ve hızlı bir arkadaş.
  • imaginary kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için Teşekkür ederim hocam güle güle kullanın
  • Güvenle alışveriş yapacağınız dürüst ve ilgili bir parfümseverdir, net olarak tavsiye ederim.
  • HAKGÜN68 H kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim Halil abi yorumun için saygılarımı sunarım.

• Tom ford noir de noir 98/100ml kutusu var London world duty free 500TL(BU FİYATA BU PARFUMU BULMAK IMKANSIZ!!!! )
    mükemmel fiyat. param olsa da ben alsam...
  • 06Ankara06FB kullanıcısına yanıt
    Evet hocam fiyatı cok uygun yaptım kısa süreliğine suan 800 tl civarında bir parfüm nerdeyse yarı fiyatına veriyorum, Pahalı olduğu icin kolay kolayda alıcısı çıkmıyor :)

• kakuza kullanıcısına yanıt
    Mrb bana 14 numarayı cumaya kadar rezerve eder misiniz? Dekant aldım bir arkadaştan, beğenirsem talibim... Kör alış yani

• roy84 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam hermes Nil size rezervedir cuma ya kadar.

• Hocam pure havane son fiyat nedir

• sebtom kullanıcısına yanıt
    PM ile dönüş yaptım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakuza -- 10 Mart 2015; 10:37:16 >
  • Sorunsuz hızlı bir alışverişimiz oldu. Kendisine teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.