Şimdi Ara

Monster Editörünü Seçiyor yarışmasının kazananı belli oldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Monster Editörünü Seçiyor yarışmasının kazananı belli oldu!

Monster'ın düzenli olarak gerçekleştirdiği Monster Editörlerini Seçiyor yarışmasının 5000TL ödüllü yeni versiyonunu kazananı belli oldu. Sadece video inceleme kategorisinde yarışmacıların kabul edildiği ve kazanan kişinin 5000TL para ödülü alacağı yarışmada videolar; kurgu, anlaşılırlık, detay ve özgünlük kategorilerinde değerlendirildiler.

Onur.Cengiz rumuzlu üyemizin 1.'liği kazandığı yarışmada videonun çekim kalitesi, anlaşılır anlatım, detay seviyesi diğer videolara göre daha önde bulundu.

Birinci dışında ikinci ve üçüncüye ödül verilmeyecek olan yarışmada. İkinciliği ereneren564 rumuzlu üyemizin videosu alırken, üçüncülüte ise burakesen rumuzlu üyemiz inceleme videosu ile yer aldı.

Yeni yarışmanın detayları bu Cuma açıklanacak. 

Kazanan arkadaşımız bizimle mesutcevik@donanimhaber.com eposta adresi üzerinden iletişim kurabilir. 
    1. Olan video inceleme

2. Olan video inceleme

3. Olan video inceleme

allowfullscreen>

• Merhaba ben VECIHI

Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum.
  • Tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler

• Aa ne güzel leptop, işlemcisi de ne güzel. Keşke benim olsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ediyorum kazanan arkadaşları.Umarım oyunlar orjinal satın alınıp oynanmıştır.Eğer öyle değilse 5000 lira ile o oyunları almayı unutmayın. :) Başarılarınızın devamını dilerim.

• aa yarışmamı vardı?

• Tebrikler
  • Tebrikler Arkadaşlar.
  • Tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun bu yarışma olmasa ben monster yerine msi bi laptop alacaktım tercihimi a5 v1.1.2 ile değiştirmiştim

• İlk incelemede fps sıcaklık vs. gösteren program nedir?
    Edit: Gerçekten zaman harcanmış incelemeler. Tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 2 Şubat 2015; 17:47:24 >
  • Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum, güle güle harcasın

Ancak bir şey eklemek istiyorum, sadece birinciye değilde 2.-3.'ye de ufak ödüller verilse daha iyi olmaz mı? Hem tek kişiyi değil üç kişiyi mutlu etmiş olursunuz, yeni yarışmada bunu da bir düşünebilir misiniz?

• Birinci video çok detaylı
  • Tebrikler
  • the Ent kullanıcısına yanıt
    Ve laptop alevler içinde
  • Hayır ben kazandım ben istiyorum

• Tebrikler.
  • Tebrikler. Bu arada keşke videonun kalitesi vesaire neler ön plana alındığı yazılsaydı ona göre video çekerdik...
    Edit: O kadar her ayrıntıya girerek incelemiştim ve en erken paylaşanlardan biriydim fakat yarışmada sonuncu bile olamamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OctaCore -- 2 Şubat 2015; 18:19:00 >
  • Laptoplara baktım da monster'in 10k'ya laptop var. 10k'ya kasa toplasam laptobun kaç katı olur sistem bakımından ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.