Şimdi Ara

Youtube sizde de öldü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ttnet 35mbit hiper kullanıyorum, yurtdışı speed testlerden tam hız alıyorum fakat şu an youtube ölü durumda, 120p ile başlatıyor. 720p alınca dolmuyor. Netlimiter ile bakıyorum 1,5mbit ile videoyu çekiyor. Sizde de aynı problem var mı?

• No Problem 1080p akıyor.
  • 144p bile oynamıyor. Hiz olcuyorum 14 mbit ama acmiyor youtube da en fazla 50kbit/s oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de berbat. Sürünüyor resmen hiçbir video açılmıyor

• 720p 2 video denedim normal yüklendi, hat 24Mbit vdsl.
  • çıkışlar öldü bu aralar ne hiz testim iyi ne youtube

• 1.5 aydır 144 p talim. O bile arada donuyor yani. Ama indirme hızı full ona lafım yok. 1500/1600 arası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeur -- 2 Şubat 2015; 12:03:12 >
  • Dün aksam bende giremedim doğru düzgün sadece youtube değil google servisleri ile alakalı sanırım.Vpn ile sorunu hallettim 1080p izledim.Doping kullanıyorum

• Bu mesajı yazıkdan 30 dakkika sonra düzeldi, artık ne yapıyorsa ttnet sorsan biz birşey yapmıyoruz derler biz yalancı çıkarız.
  • Flash playeri guncelleyin ben o şekilde duzeltmistim

• Olay YouTube un turkiyeye yeterli bant genişliği vermemesi ile ilgili. VPN ile denerseniz 1080p nin sorunsuz yüklendiğini görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 3 Şubat 2015; 22:37:14 >
  • Düzelmişdi, yine öldü. Artık ne yapıyorlar anlamıyorum kafasına göre takılıyor. Bir gün normal bir gün felç.
  • Bu youtube da yaşadığım sorun bu çöp lan controller Killer'in yazılımından kaynaklanıyormuş, Killer bant genişliği yazılımını silip (yazılımdan bant genişliği ayarını kapayınca yine olmuyor silmek şart) sadece güncel sürücü .sys dosyasını yükleyince düzeldi. Gaming anakartlara oyunlara 1ping daha az olacak diye koyuyorlar insanlara sorundan başka birşey getirmiyor. MSI ve Gıgabyte'ın tüm anakartlarından bu çöp lan kontrolcu mevcut. Ayrıca windwos updateleride bu lan kontrolcüsünü otomatik yüklemiyor, internetten indirceksin illa.

+ Killer yazılımını yüklemesen bile aygıt yöneticisine bu killerin ayarları geliyormuş, hepsini disable yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 4 Şubat 2016; 15:39:27 >
  • şimdilik bende sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Olay YouTube un turkiyeye yeterli bant genişliği vermemesi ile ilgili. VPN ile denerseniz 1080p nin sorunsuz yüklendiğini görürsünüz

arkadaş bu ne saflık ttnetin youtubeu sınırlandırdığını sağır sultan duymuşken...
  • İnternette 2-3 gündür sorun var. Ankara'da hızlar geziniyor. Minimum 1 megabit maksimum kullandığınız hız değeri aralığında... Özellikle akşam saatlerinde PING'de gezinmeye başlıyor. Bir haltlar döndürüyorlar yine...

Hıza bir halt diyemiyorum ama VPN veya zenmate gibi eklentiler kullanırsanız videoların çok rahat yüklendiğini fark edeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antipatik Adam -- 5 Şubat 2016; 13:14:00 >
  • Joe_Feyzullah J kullanıcısına yanıt
    TTNET sınırlandırmıyor, talep çok fazla bant genişliği yetmiyor.
  • 24mbit var ve 1080P de video izleyemiyorum.
  • 35mbit vdsl var yine izlenmiyor, hattım max hızı almasına rağmen youtubeda zaman zaman böyle sıkıntılar var.
  • VPN ile youtube de sorun çıkmadığını söylüyorlar.. Bir deneyin..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.