Şimdi Ara

11 sınıf için ygs kitabı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba ve iyi forumlar 11. sınıf öğrencisiyim 2. dönem yavaş yavaş ygs başlayacağım ve yazın buna hız vereceğim bana alıpta soruları konu anlatımı çok güzel dediğiniz kitapları önerirseniz sevinirim mf öğrencisiyim bu arada tavsiyelerede açığım yardım eden herkese şimdiden teşekürler.
    NOT:Kitap önerileri ağırlıklı olarak konu anlatımından olursa sevinirim soru bankasıda önerin tabi

• hocam sizin temeliniz önemli, aşırı sağlam bir temeliniz varsa fem konu özetli matı bitirin, ygs ye kadar kitap çözmenize gerek kalmaz, başlangıç için diyorsanız maltepenin körfezin güvenderin konu anlatımlı kitapları idea.
  • aşırı sağlam bir temelim yok ama az temelim olsa bile internetten konulara bakıp fem konu özetli matı çözebiliyorum ve kesinlikle de tavsiye ediyorum kaliteli soruları var.
    Fem türkçe soru bankasıda fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceoolacakbeyin

hocam sizin temeliniz önemli, aşırı sağlam bir temeliniz varsa fem konu özetli matı bitirin, ygs ye kadar kitap çözmenize gerek kalmaz, başlangıç için diyorsanız maltepenin körfezin güvenderin konu anlatımlı kitapları idea.

Temelin sağlam iyi 9 10 boş geçmedim şükür diğer dersler için öneriniz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AOzkan1

aşırı sağlam bir temelim yok ama az temelim olsa bile internetten konulara bakıp fem konu özetli matı çözebiliyorum ve kesinlikle de tavsiye ediyorum kaliteli soruları var.

temelim iyi hocam peki diğer dersler için önerileriniz nelerdir
  • ogulcansnmz kullanıcısına yanıt
    femdir körfezdır takılı kalma kardeşim

türkçeden- eksen-birey-fdd çözebilirsin fdd dilbilgisi zordur eksenin paragrafları zordur bireyin tam kıvamındadır

tarihten- karekök fdd eğer tarihin çok iyiyse limit

coğrayfa birey fdd yayın denizi

matematik- eğer mat1 in çok iyiyse birey-b ve palme yok orta şeker diyorsan karekök mpsler le halledebilirisn yada güray küçük fasikülleri fem simetride olabilir

sayısalsan orasına karışamam konu anlatımında

konu anlatımdan pek çalışmadım onun yerine video izliyorum daha kalıcı oluyor

-birey b yi tek başına ygs bölümünü bitiren kişi en az 25 net yapabilir onuda belirteyim lys bölümüde var yazında orayı bitirsen gördüğün yerleri sadece 12.sınıfta derslerine bakman yeterli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssmigfer1 -- 1 Şubat 2015; 21:56:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcansnmz

quote:

aşırı sağlam bir temelim yok ama az temelim olsa bile internetten konulara bakıp fem konu özetli matı çözebiliyorum ve kesinlikle de tavsiye ediyorum kaliteli soruları var.

Ben tmyim hocam ortak keşisen dersleri söyledim ben. Ama ek olarak COĞRAFYA İÇİN PALME tarih için ise fem kullanıyorum. Eğer sos çözüceksen bunları almanı tavsiye edebilirim :)
    Bende 11im bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AOzkan1 -- 1 Şubat 2015; 21:57:30 >
  • Bende 11im ve şu zamana kadar hiç ygs kitabı açmadım 2.dönem başlamayı düşünüyorum. Bir kez ygs oldum dershanede mat 30 net geldi
    Bana vereceğiniz tavsiyeler nedir ?(kitap ve çalışma hakkında)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11'ler olarak Ygs için Ana konu açsak daha iyi olmaz mi? Daha rahat yardimci oluruz birbirimize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pieceofme

11'ler olarak Ygs için Ana konu açsak daha iyi olmaz mi? Daha rahat yardimci oluruz birbirimize.

Aynen hocam ya biri açsa 11 lere özel olarak deneme netleri çalışma düzeni aldığımız kitaplar vb her türlü şeyi orada konuşup paylaşsak 11lerin ana konusu gibi çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmigfer1

femdir körfezdır takılı kalma kardeşim

türkçeden- eksen-birey-fdd çözebilirsin fdd dilbilgisi zordur eksenin paragrafları zordur bireyin tam kıvamındadır

tarihten- karekök fdd eğer tarihin çok iyiyse limit

coğrayfa birey fdd yayın denizi

matematik- eğer mat1 in çok iyiyse birey-b ve palme yok orta şeker diyorsan karekök mpsler le halledebilirisn yada güray küçük fasikülleri fem simetride olabilir

sayısalsan orasına karışamam konu anlatımında

konu anlatımdan pek çalışmadım onun yerine video izliyorum daha kalıcı oluyor

-birey b yi tek başına ygs bölümünü bitiren kişi en az 25 net yapabilir onuda belirteyim lys bölümüde var yazında orayı bitirsen gördüğün yerleri sadece 12.sınıfta derslerine bakman yeterli olur

Çok teşşekür ederim inşallah istediğin bölümü kazanırsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogulcansnmz

quote:

Ben tmyim hocam ortak keşisen dersleri söyledim ben. Ama ek olarak COĞRAFYA İÇİN PALME tarih için ise fem kullanıyorum. Eğer sos çözüceksen bunları almanı tavsiye edebilirim :)
    Bende 11im bu arada

Genede sağol tavsiyeler için

• quote:

Orijinalden alıntı: pieceofme

11'ler olarak Ygs için Ana konu açsak daha iyi olmaz mi? Daha rahat yardimci oluruz birbirimize.

Bencede daha yararlı olur
  • ben konuyu açtım beklıyorum hepinizi

http://forum.donanimhaber.com/m_102277934/f_//tm.htm#102277934
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.