Şimdi Ara

12.Sınıfta Koleje Geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz gibi seneye dershaneler vs. kapatılıyor ve şu dershanelerin koleje dönme olayı var baya iyi vaadleri var Gereksiz dersler yok, sınavlar sorun olmayacak vs. sizin bu olaya bakış açınız nedir ? Sizce dershane olmadanda kazanılır mı ? Okullarda 12.sınıfta rahat bırakırlar mı ders çalışmaya falan ? Sınavlarda çok zorlarlar mı ?

• Bizde sadece fizikte sorun var azcık gereksiz dersler ise etüt yapıyoruz din felan dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu yil yaptim, ilgi anlaminda bir kitle dershanesi gibi ilgileniyorlar, grup dershanelerindeki bireysel ilgi olmuyor ama pisman degilim gibi ben, gec derim

• Muhtemelen fiyatları da ilk sene olduğu için uygundur.Ben geçmeni tavsiye ederim.Dershane öğretmenleri meb öğretmenleri gibi yazılıyı fazla önemsemezler hatta birçoğu takmaz bile.Kolejin adı duyulsun diye baya da çaba sarf ederler.Geçmen hayırlı olur.
  • Bence geç okulla kim uğraşır aga ya

• Geç hocam daha 11 olmamıza rağmen haftada fazladan 2 ygs mat işliyoruz edebiyat , coğr var. Seçmeli edebiyat,bilgisayar falan filen onlar işlenmiyor

• Ben bugün geçtim iyi bir Anadolu Lisesinden geçtim. Butik olduğundan sınıflar 10 kişi ve ders saatide oldukça fazla ayrıca birebir derslerde var.tabi butik olduğundan fiyatı diğerlerine göre fazla. Maddi durumun varsa butiklere yönel.başarı oranın artacaktır eminim

• Bende şuan iyi bir Anadolu Lisesindeyim ama ne biliyim 3 sene okudum, arkadaşları falan bırakmak, okulu değiştirmek aşırı geliyor :D
  • beyler istanbuldaysanız hangi liselere geçtiniz ?

• Arkadaşlar peki en iyi butik kolej hangisi önerdiğiniz varsa?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okul olmasa ygs de 10 puan önde olucaktim 46 dan geçirmeyen hocalara karşılık sözlüleri şişirilmiş öğrencilerle yarisiyoruz adalete kop.

• İstanbulda en ucuz kolej 7000 lira duydum. Dersanede burs alıp okuyabiliyoduk, şimdi kontejanlardan dolayı bursluluk sınavıda yok. Böyle adil olmayan ve zengin olanın kazanacağı bir sistem daha olamazdı. Devlet okulu desen bazıları not şişiriyor, bizim okulda türkiye 30. olan okul notundan ilk 100e giremiyor. Nasıl bir hal aldı kafayı yeme derecesindeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.