Şimdi Ara

İphone 6 Plus Ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kasım ayından beri kullandığım telefonum 2 gündür arama yaptığım anda karşı tarafa sesimi iletmemeye başladı. Ve aynı şekilde de karşı tarafın sesi kesik kesik gelmeye başladı. Geri yükleme yaptım yine aynı sorun var. Acaba çözüm önerisi olan var mı ? :(

• up+++
  • Başka hat ile dene düşük bi ihtimal operatör kaynaklı bi sorun olabilir düzelmezse başka yapacak bişey yok garantiye ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THİS İS ANGARA

Başka hat ile dene düşük bi ihtimal operatör kaynaklı bi sorun olabilir düzelmezse başka yapacak bişey yok garantiye ver

Garantiye gönderdim ve Sıfırıyla değişim yapıldı. Sorun arka planda arama çakışması gibi bir şeymiş. Güncellemeyle oluşmuş. Teşekkürler :)
  • urga kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• Sevindim hayırlı olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Sevindim hayırlı olsun hocam

Teşekkür ederim :) Umarım kimsenin başına gelmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: urga

quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Sevindim hayırlı olsun hocam

Teşekkür ederim :) Umarım kimsenin başına gelmez :)

aynen hocam babamın Iphone 5 inde de bunun gibi bir sorun vardı o yuzden sevindim işinizin hallolmasına
    iki ay önce gold bilgisayardan aldığım iphone 6 plusta iki gündür bende kesk ses sorunu yaşıyorum yaşıyorum. çizilmez denen ekranı çizildi, bide üstüne bu sorun çıkınca canım çok sıkıldı. operatör sorunu olarak düşünüyordum ama burayı okuduğum çok iyi oldu. 280 liralık kaskosuda var heralde sıfırıyla değişim için sıkıntı yaratmazlar banada. urga neler yapmam lazım yardım edebilirmisin. malum firma iphonede olsa değişmemek için kesin yokuş yapacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: forecaster

iki ay önce gold bilgisayardan aldığım iphone 6 plusta iki gündür bende kesk ses sorunu yaşıyorum yaşıyorum. çizilmez denen ekranı çizildi, bide üstüne bu sorun çıkınca canım çok sıkıldı. operatör sorunu olarak düşünüyordum ama burayı okuduğum çok iyi oldu. 280 liralık kaskosuda var heralde sıfırıyla değişim için sıkıntı yaratmazlar banada. urga neler yapmam lazım yardım edebilirmisin. malum firma iphonede olsa değişmemek için kesin yokuş yapacak :)

Merhaba forecaster ilk olarak apple destekten bir telefon randevusu edinerek başlasan en doğrusu. Telefonda size bir hayli destek oluyor ve ciddi şekilde ilgilenen kişiler var- telefonunun garantisi önemli değil cihazın apple olması önemli- sonrasındaysa onlarla Yaptığın bağlantıda zaten bu fark edilince hemen safari üzerimden bir rapor haydı istiyorlar- bu da telefon içimdeki sorunlu yazılım dosyasını onların sistemine düşmesini sağlıyor- ben cihazımı Kayseri'den yolladım. 1 haftalık süreçte cihazım sıfırıyla değişti. Şayet değişir ve yeni cihaz gelirse konularda geçen yenilenmiş cihaz muhabbetine sakın takılma çünkü ben takılıp sorduğumda mantıken mümkün değil zaten cihaz çıkalı bir kaç ay gibi bir süre geçti Demişlerdi ki mantıklı da geldi diyeceğim şu ki ilk olarak apple destekle görüş. Şayet İstanbuldaysan genius üzerinden randevu Alıp anında değişim sağlayabilirsin. benim gibi İstanbul'a uzaksa Artı servis var -Apple'ın tavsiye ettiği firmadır- buraya göndermeni tasviye ederim gerçekten kaliteli bir servis. Anında soruna müdahele edip çözüm sunuyorlar geçmiş olsun... Çok iyi Anlıyorum ve en kısa zamanda sorununun çözülmüş olur. Rahatça kullanmaya başlarsın cihazını

• quote:

quote:

Başka hat ile dene düşük bi ihtimal operatör kaynaklı bi sorun olabilir düzelmezse başka yapacak bişey yok garantiye ver

Garantiye gönderdim ve Sıfırıyla değişim yapıldı. Sorun arka planda arama çakışması gibi bir şeymiş. Güncellemeyle oluşmuş. Teşekkürler :)

Başka marka olsaydı
    Kullanıcı hatası

Ankaradayım ve hemen başlıyorum işlemlere :) çok teşekkür ederim. durumdan haberdar edeceğim seni :)
  • Merakla bekliyorum umarım en kısa zamanda çözüme kavuşur

• quote:

Orijinalden alıntı: Ac4601

quote:

quote:

Başka marka olsaydı
    Kullanıcı hatası

Kesinlikle üstüne üstlük bir de Borçlu Çıkma ihtimaliniz bile vardı

• Güle güle kullan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.