Şimdi Ara

Tablet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slaytların üzerlerine not alıp, yazılıların altını çizme dışında eğitim ve youtube videoları izlemek haricinde pek birşey yapmayı planlamıyorum. Bunun için sizce İpad Air 2 çok mu kaçar? Ayrıca tango ve skype gibi yazılımlarıda kullanmam gerekecek elbette.

• quote:

Orijinalden alıntı: Varsayilan

Slaytların üzerlerine not alıp, yazılıların altını çizme dışında eğitim ve youtube videoları izlemek haricinde pek birşey yapmayı planlamıyorum. Bunun için sizce İpad Air 2 çok mu kaçar? Ayrıca tango ve skype gibi yazılımlarıda kullanmam gerekecek elbette.

Çok Kaçabilir Ama İpad Air2 Aldıktan Sonra Olaya Farklı Bakmaya Başlayabilirsiniz App Store ye Girdikten Sonra Konsol Kalitesinde ki Oyunları İndirip Hiç Sorunsuz Oynayabilirsiniz Ve Hiç Problemsiz 5 seneden Daha Fazla Bir Süre de Götürecektir Sizi Bütçem Olsa 5dk Durmam Air2 Alırım Kesinlikle. Derseniz ki Ben Sadece Bu Dediklerimi Yapıcam Diye Onları Basit Tabletlerde Yapar. Ama Tavsiyem Air2 Bütçen de Varsa Hiç Düşünme Al Andorid Pişmanlıkdır İos Ayrıcalıktır
  • Hocam ipad air2 ama ipad 2 de işinizi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saldırgan Gamer kullanıcısına yanıt
    İpad2 de işini görür ama 700 liraya ipad2 mi alıcak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki ipad air 2 de ekrana kalemle slayt üzerine not alma ve yazıların altlarını çizme performansı nasıldır?
  • Gayet iyi ipad için stylus kalemler var birtane satın alıp kullanabilirsin ben avecin pen2 kalemini almıştım 2 lirYa omu kullanıyorum zaten 10 inç yeterince büyük o yüzden not almakta sorun yaşamayacağını düşünüyorum

• Tavsiyelerin için teşekkür ederim @muzafferste :) Ayrıca @Saldırgan Gamer sizede teşekkürler.
  • Varsayilan kullanıcısına yanıt
    Önemli Değil Aldığınızda da Soracağınız Sorulara Cevap Veririm

• air 2 alın uzun ömürlü olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzafferste

Önemli Değil Aldığınızda da Soracağınız Sorulara Cevap Veririm

hocam selam,
    size bir pm attım.
  • İpad air 2.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.