Şimdi Ara

SAMSUNG VE SIEMENS HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba samsung ve siemens beyaz eşyalarından memnun musunuz bilgi verebilirseniz sevinirim bir de fırınlarından memnun musunuz pişirmeleri, dayanıklılığı vs. teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_cetin85

quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

herkese merhaba samsung ve siemens beyaz eşyalarından memnun musunuz bilgi verebilirseniz sevinirim bir de fırınlarından memnun musunuz pişirmeleri, dayanıklılığı vs. teşekkür ederim.

Siemens İthal üretim olan ankastre fırınlara bakabilirsiniz, kullanıyorum ayrıca satıyorum da
    Samsung = Servis problemi yaşarsanız pişman olacağınız marka.

cevabınız için teşekkür ederim. siemensten memnunsunuz galiba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

herkese merhaba samsung ve siemens beyaz eşyalarından memnun musunuz bilgi verebilirseniz sevinirim bir de fırınlarından memnun musunuz pişirmeleri, dayanıklılığı vs. teşekkür ederim.

Siemens İthal üretim olan ankastre fırınlara bakabilirsiniz, kullanıyorum ayrıca satıyorum da
    Samsung = Servis problemi yaşarsanız pişman olacağınız marka.

cevabınız için teşekkür ederim. siemensten memnunsunuz galiba?

Eşim gayet memnun ankastre firindan, ayrica ben bir bayide satin alma bolumunda firma adina siemens urunlerini satin aliyorum. Birebirde sorun vs ciktiginda konu bana geliyor 30 magazasi olan bir firmadayim. Sorun yasamayacagiz ender markalardan bir tanesi diyebilirim.

teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.