Şimdi Ara

Eskiden Galatasaray taraftarı niye azdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nüfus azdı olum olmayan insana takım mı tutturucan?
  • Siz niye azsınız:S

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun değil 25 Milyon Askeri Var.

• Beşiktaş ve Fenerbahçe semt takımı olduğu için daha çok taraftarı varmış.Metin Oktay döneminde Galatasaraylı sayısı çoğalmış baya.Bi de malum 2000'de gelen UEFA kupasıyla şuan en çok taraftar bizde.
  • Oğlum Lebron Beşiktaş bitti bize mi sardın ha.
  • Biz daha doğmamıştık o yüzdendir.
  • kulüp seksi, taraftar azdı. gayet doğal
  • Eskiden buralar dutluktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Sorun değil 25 Milyon Askeri Var.

yakışır gs lilere.
  • Galatasaray televizyonun yaygınlaştığı dönemde başarısı artırınca taraftarı çoğaldı. Eskiden Beşiktaş-Fenerbahçe daha çok tutulurdu. İkisi arasındaki rekabet daha çok ilgi görürdü.
  • Başlık sakat
  • 2000 deki uefa basarisiyla taraftar sayisi tavan yapti. Ben mesela kucukken fenerliydim, 4 sene ustuste şampiyonluk donemiyle birlikte apartmanda sevdigim bir abinin gaziyla da galatasarayli oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs Terim döneminde 4 senelik basarida bile ortalamasi 10 ila 14 bindi orani cikartanda genelde derbi ve avrupa maclariydi yoksa iyice dibe vuracakti.
    Ama arkadasin sordugu sorunun cevabi basit 15 seneye yakin Gs sampiyon olamadi 88 sonrasi ise cikisa gecti 15 senelik dilimde hic sampiyon olamazsan taraftar kazanman zor Gs icinde sorun buydu 88 sonrasi gelmeye baslayan basarilar ilede taraftar yapin yeniden oturdu hatta Fb önünde yada kafa kafaya durumdadir taraftar kitlesi.
  • Şimdi azmıyorlar mı la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.