Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 tasarım şemaları sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S6 tasarım şemaları sızdırıldı

Özellikle Snapdragon 810 yongasetinin ısınma problemleri ile epeydir gündemi meşgul eden Galaxy S6 amiral gemi modeli hakkında görseller de gelmeye devam ediyor. Son olarak cihazın tasarım şemaları ve kılıfları ortaya çıktı.

Sızıntıları ile ünlü NoWhereElse tarafından sızdırılan görsellerde cihazın kağıt üzerindeki tasarım şemaları görülürken, diğer bir görselde de cihaz için üretilen kılıf örnekleri bulunuyor. 

Tasarım şemalarında Galaxy S6 modelinin boyutları 143.52mm x 70.70mm x 7.19mm olarak belirlenmiş. Cihaz önceki versiyona göre biraz daha uzun, orta kısımda biraz daha geniş ve yaklaşık 1mm daha ince duruyor. Ayrıca firmanın çizgilerini yansıtan köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen tasarım devam ederken, güç butonu sağ kenarda, ses kontrolleri de sol kenarda yer alıyor. 

Ayrıca daha önceki görsellerde de gördüğümüz gibi kamera flaşını ve nabız ölçer sensörü barındıran hat bu kez sol kısımda yer alıyor. Bugüne kadarki amiral gemi modellerini hatırladığımızda bu hat zaman içerisinde sağ, alt ve sol kısımlarda yerini almış oldu. Alt kısımdaki üç farklı yuvanın muhtemelen cihaz için geliştirilen ve fitness takibi, e-ink ekran gibi özellikler barındıran kılıfların birleşimi için yer ayrıldığını düşündürüyor. 

Şemalardan ekran boyutu tam olarak anlaşılamıyor ancak 5.2 inç veya 5.5 inç arasında olabileceği tahmin ediliyor. Ayrıca 14nm fabrikasyon süreci ile üretilen daha gelişmiş Exynos Octa 7440 yongaseti, 3GB RAM, 20MP çözünürlüğünde kamera şeklinde iddialar mevcut. Modelin 2 Mart tarihinde tanıtılması bekleniyor.  

Samsung Galaxy S6 tasarım şemaları sızdırıldı

• S5 gibi bir cihazdan sonra kimse s6 yı merak etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Mobile Air den sonra kimse bunlara bakmamalı..

• arkadaş bune yav heyecanlanan var mı şu telefonlara !? tip aynı sadece iki ekrana pixel koy 2k 4k vs. iki ram arttır yok 10 yerine 20 mp koy ee alsana yeni telefon !? ben ne yapayım bunu elimdeki s4 s2 z2 g3 lumia bilmem ne zaten bunları yapıyor ahım şahım bir fark yok ki yani kullanıcıyı etkileyen unsur hepsinde saniye farkı dışında ortalama aynı fotoyu çekiyor aynı hızda nete giriyor şarjı hala aynı ! gerek yok 2000 3000 tl bayılmaya elinde şu saydığım telefonlardan olsun yeter zaten yok bilmem şu testten şu puanı almış yok performans artmış ama niyeyse son kullanıcıda bu kağıttaki bilgiler pek önemli olmuyor.

• Ben S7 nin bile tasarımını biliyorum bizimkiler S6 nın tasarımına heyecanlanmamızı bekliyor

• Eskisi kadar merak uyandırmıyor.

• S31'de tasarım köklü değişikliklere uğrayacakmış

Yersen

• sızdırılan bi kaç resim vardı. şemalara bakarsak o resimler doğru demek kihttp://www.technobuffalo.com/2015/01/29/leaked-galaxy-s6-photo-shows-possible-samsung-prototype/

gayet güzel duruyo

• Ben beğendim. Silikon kapta büyük değişikliğe gidilmiş.

• Samsung'un zamana göre en iyi telefonu galaxy S3'tü.Ekranı,tasarımı,kamerası o dönem beklentileri fazlasıyla karşılıyordu.Ama iki nesilden beri özellikle son nesil(S5 faciası) kendini tekrar eden,bayan tasarımı,malzemesi ve bir telefona 10 tane versiyon tanıtmasıyla Samsung telefonları artık tercih edilmemeye başlandı.Etrafımda android kullananlara bakıyorum hepsi htc one'ım tasarımını lg g serisinin fiyatını ve güzelliğini,xperia'nın sağlamlığını övüyorlar.Samsunga ise her geçen gün eleşteriler geliyor..

• iphone gibi olacak samsungun son şansı bu telefon

• Samsung Galaxy S6 tasarım şemaları sızdırıldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

S5 gibi bir cihazdan sonra kimse s6 yı merak etmiyor.

S5 alacağına s4 LTE al bir fark yok hatta avantajları çok..

• Galaxy s598'de metal kasa kullanılacak :)

• Şu tasarımı değiştir artık arkadaş insanlara bıkkınlık geldi artık. 2000 liralık telefonda da aynı tasarım 500 liralıkta da.

• Sanki çift kamera var.

• S5 vasattı bakalım bu nasıl olacak

• Daha önce gelecekten gelip telefonu getirmiştim. ama şimdi telefonu kaybettim bulabilirsen ss atarim

• Galaxy A tasarımı olsun bence çok ince olmaya gerek yok batarya kuvvetli olsun.. İlk defa samsung alabilirim :)

• s5 te ki gibi suya ve toza karşı dayanıklılığı olacak mı yeni kasanın acaba?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.