Şimdi Ara

Büyük kapışma; C.Segment-Otomatik-Dizel-HatchBack

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maksimum 75bin Lira bütçe ile C.Segment-Otomatik-Dizel-HB araç alacağız kuzenime (Bayan). Kararımızda yardımcı olmanızı rica ediyorum, özellikle bu araçları kullanan arkadaşlar var ise bunu özellikle belirterek yorum yaparlarsa sevinirim.

Düşündüğümüz araçlar;

1- Audi A3 (2013 ve üstü ikinci el)

İkinci ellere öylesine baktım detaylı inceleyeceğim...

2- VW Golf

Sıfır : Golf 1.6 TDI BMT 105 PS DSG - Comfortline - 82.500 TL

ikinci el olarak bu araç ++ larıyla dikkatimi çekti:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2014-hatasiz-8500-km-extra-dolu-comfortline-golf-195697921/detay

3- Seat Leon

Sıfır: Yeni Leon 1.6 TDI 105 hp DSG S&S > Style 69.900 ₺ - Sunroof+led paketi+metalik renk: 8.000 tl)

ikinci el olarak bu araç çok fena duruyor:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ilk-sahibinden-8.900-km-de-seat-leon-otomatik-dizel-195513138/detay

4- Kia Cee'd

En full premium sanırım 75bin'e kadar sıfır alabiliriz, Concept Plus paketini ise 70bin'e kadar alabileceğimizi düşünüyorum.

5- Toyota Auris

En full premium olarak 75bin'e alınabilir gibi, lakin ben soğuk bakıyorum...

• leon bence bayana olmaz
    audi veya golf iyi bir tercih olur diye düşünüyorum
  • Bende 75 bin tl bütçe olsaydı, birkaç ay daha beklerdım, paranın üzerine biraz daha eklersim, yeni bmw 1 serisini beklerdim, tahminen mayıs gibi türkiyeye gelir.

Pahalı lakin aram gibi araba almış olucaksın, golf ve seatı ele gitsin kesinlikle o fiyata değmezler hele dsg den uzak dur.

Volvo v40 , audi a3 , mercedes a serisi ve bmw 1 serisi alıcaksan bunlar arasında seçim yapmanızı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo V40 aslında bir ara lafı geçmişti. Lakin Sıfır çok pahalı : 84.360 en düşük donanımda otomatik... İkinci ellererine bir bakarım.
  • hem otomatigi en rahat ve yakıt tuketimi dusuk olan hem de sessiz ve temiz dizel motoruyla o fiyatlara en dolusu alinabilen auris i, kendi aracim da auris olduğundan ayrımcılık yaparak, öneriyorum.

• Roq kullanıcısına yanıt
  • zor seçim. en önemlisi kullanacak olan kişinin hoşuna gittiğini almasıdır. golf dsg hariç alınabilir. bütçeniz yeterli. ayrıca bayan olduğu için donanım o kadar sorun olmayabilir. 308 de listenize girsin diyeceğim de dizel değil. ancak kia nın dizeli listede ise 308 benzinli de girebilir. yakıtları çok fark etmeyecektir.

aslında en mantıklısı v40. ancak bütçeyi arttırmanız gerekecektir.
  • bmw 1 serisi bakabilirsin kullanıcı bayan şanzıman - motor uyumu önemli
  • Kia Ceed

• talhagezer kullanıcısına yanıt
    bütçem bu aralıkta olsa C sınıfı dizel otomatik sıfır km araç alacak olsam 75 bine ceed premium alabiliyorsam ilk sıraya bunu yazardım. Standart donanım olarak bu fiyata başka araç yok herhalde.

• Golf ve A3'te DSG var, 2.ellerden özellikle uzak durun.

Leon'a 70binden fazla verilmez ve ondada dsg var. Auris 1.4 90hplik çağ dışı yağ yakan dizel motoruyla 15 snlik 0-100 değerine sahip. Kia Ceed güzel araç, ancak makyajlanacak bu sene içinde, dizel-otomatik kombinasyonunda tüketim biraz fazla, ve makyajlanmak üzere olduğu için 75bin bence o araç için çok, ama ikinci elde 60-65bin civarına güzel bir ceed alınabilir.

Benim tavsiyem eğer donanım çok önemli değilse;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-otokoc-istinye-volvo-v40-premium-1.6-d2-115-ps-powershift-196044011/detay

Yılda 15bin km geçilmiyorsa, BMW 116i bakın. Ortalama olarak Dizel-Otomatik Kia Ceed ile benzer yakar, yarım veya 1 litre fark eder ceed lehine.

Bu fiyata satılan Advance V40'larda minimum 3-5bin hasar kaydı vardır temiz bir advance araç için 85bin lira gözden çıkartılmalı.

• golf 1.2 tsı dsg+sürüş konfor paketi
  • Edc

• Benimde uzun süre baktığım v40 bence en iyi alternatif. Olmadı a3 de olur. Bmw 1 serisinde 1.6 dizelde otomatik yok. Mercedes A 180 cdi ların otomatiği 2nci elde yakın fiyatlara belki bulunabilir.
    Bence 70-80bin tl yi golfe, ceed e filan vermek yazık. Dediğim gibi bütçe biraz zorlanıp v40, a180 veya a3 bakılmalı.

• Beyaz giulietta bakın. Bayana en çok yakışan araç.

• Abstraction kullanıcısına yanıt
    Sanırsam malesef kiralık araçlarından Otokoçun "EKSPERTİZ : ÖN KAPUT, SAĞ ARKA ÇAMURLUKBOYA."
  • Mers A serisi malesef en az 85bin çıkartmak lazım otomatik dizel için... Cee'd sanırım çok yakıyor ha? BMW 1 serisi bir inceleyip bakayım. Acaba BMW de bakım fiyatları ve periyodları nasıldır? Volvo forumuna sordum, 10binde 800 lira, 20binde 1200 lira bakım ücreti... Biraz fazla değil mi yahu? :D BMW nasıl acaba, aynıdır heralde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

Sıfırı 96.890 olan bu araç nasıl bu fiyata anlamadım :S
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2015-volvo-v40-4-bin-kmde-sifirdan-farksiz-197175895/detay

Araba 2015 model değil
    2014 model ve 22/10/2014 çıkışlı
  • giu veya megane 1.5 dci edc
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.