Şimdi Ara

iPhone 5S batarya süresi normal mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 7.1.2 deyken bu kadar çabuk bitmiyordu. Günde en fazla 2 defa şarj ediyordum. Ancak şuanda telefon sürekli şarjda. Çıkarınca çok kısa bir sürede bitiyor. iOS 8.1.3 e geçeli 2 gün oldu. Sizce servise yollamalı mıyım ?
     iPhone 5S batarya süresi normal mi ? iPhone 5S batarya süresi normal mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tyldrm0 -- 31 Ocak 2015; 13:26:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    sarj süresi gercekten kötü hocam bi restore deneyin ondan sonra tekrar bi kontrol edin bence
  • İşin garip tarafı iOS 7.1.2 deyken %100 parlaklıkta kullanıyordum ve kullanım süresi 5 saatin altına düşmüyordu. Bu değerleri ise %30 parlaklıkla görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tyldrm0 -- 31 Ocak 2015; 13:35:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya kötü gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh çok şükür :D
    @coolcatMiA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reo*

Oh çok şükür :D
    @coolcatMiA

Derken benim bayarya hala taş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcatMiA

quote:

Orijinalden alıntı: Reo*

Oh çok şükür :D
    @coolcatMiA

Derken benim bayarya hala taş gibi

Benden kötülerde varmış yani :D Senin bataryaya biliyoruz canım ya :/ Allah bozmasın :D
  • Malesef çok kötü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabahtan beri telefon şarjda. İşin kötü tarafı şarjda olmuyor. Telefonla uğraşıyorum sürekli ve şarjı artmıyor. Önceden oynadığım halde 1,5 saatte doluyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Sabahtan beri telefon şarjda. İşin kötü tarafı şarjda olmuyor. Telefonla uğraşıyorum sürekli ve şarjı artmıyor. Önceden oynadığım halde 1,5 saatte doluyordu

Garantiniz devam ediyorsa götürün değişim alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgaucho

quote:

Sabahtan beri telefon şarjda. İşin kötü tarafı şarjda olmuyor. Telefonla uğraşıyorum sürekli ve şarjı artmıyor. Önceden oynadığım halde 1,5 saatte doluyordu

Birazdan restore denicem. Sorun düzelmezse vatana verip yollamayı düşünüyorum. Adana'dayım ve İstanbul'a gitmem şuan için imkansız 😔

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihgaucho

quote:

Birazdan restore denicem. Sorun düzelmezse vatana verip yollamayı düşünüyorum. Adana'dayım ve İstanbul'a gitmem şuan için imkansız 😔

Cihazınız teleservice veya genpa garanti kapsamında ise karşı ödemeli kargolayabiliyorsunuz bildiğim. Ya da vatana verin onlar yollasın hiç uğraşmayın

• Neden bu kadar kötü hocam.

• Hocam hiç bilmiyorum. iOS 7.1.2 deyken şarj sürem çok normaldi. Ama 8.1.3 e geçtiğim an su gibi bitmeye başladı. Halbu ki güncellemeyi 0 dan yükledim ve yeni iPhone olarak tanıttım. iCloud dan rehberimi bile almadım.

Merkez parkın karşısında Apple servisi olması lazım kendin götür daha hızlı çözüm bulurlar.
  • Biliyorum orayı. Garanti kapsamında yardımcı oluyorlar mı ?

• quote:

Hocam hiç bilmiyorum. iOS 7.1.2 deyken şarj sürem çok normaldi. Ama 8.1.3 e geçtiğim an su gibi bitmeye başladı. Halbu ki güncellemeyi 0 dan yükledim ve yeni iPhone olarak tanıttım. iCloud dan rehberimi bile almadım.

Apple Store' a götür, durumu bi onlara anlat.
    Normal değil çünkü.

Tabelada yetkili servis yazıyor şansını dene.
  • quote:

iOS 7.1.2 deyken bu kadar çabuk bitmiyordu. Günde en fazla 2 defa şarj ediyordum. Ancak şuanda telefon sürekli şarjda. Çıkarınca çok kısa bir sürede bitiyor. iOS 8.1.3 e geçeli 2 gün oldu. Sizce servise yollamalı mıyım ?
     iPhone 5S batarya süresi normal mi ? iPhone 5S batarya süresi normal mi ?

İlk Adım=http://www.tamindir.com/ibackupbot/ adresinden programı indirip kurun hocam ve kapatın.
    2.Adım= Programı kapattıktan sonra usb ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
    3.Adım= Usb ile bağladıktan sonra programı açın 3 pencere açılcak biri program ikisi uyarı gibi birşey uyarı gibi olanları kapatın. Ve sol taraftan cihazınızın adı çıkacak ona basın.
    4.Adım= Açılan yerden altta more information yazıyor ona basın.
    5.Adım= Battery altında yazan değerleri kopyalayıp burda paylaşıp beni alıntılaryın

Benim cihazımdan bir örnek 3 senelik 4s benim

CycleCount: 471
    DesignCapacity: 1430
    FullChargeCapacity: 1400
    Status: Success
    BatteryCurrentCapacity: 12
    BatteryIsCharging: true
    ExternalChargeCapable: false
    ExternalConnected: true
    FullyCharged: false
    GasGaugeCapability: true

• Birazdan deneyip hemen yazıcam hocam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.