Şimdi Ara

Duygun Yarsuvat: 'Fenerbahçe'ye komplo yapıldı'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.cnnturk.com/haber/spor/futbol/duygun-yarsuvat-fenerbahceye-komplo-yapildi?utm_content=buffercccf8&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Duygun Yarsuvat: "Fenerbahçe'ye komplo yapıldı"

"AZİZ YILDIRIM'A KOMPLO YAPILDI"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Şike davası ile ilgili açıklamalar yapan Yarsuvat şunları söyledi:

"Fenerbahçeliler'in dediklerini okuyun. Aziz Yıldırım'ın mahkemede dediklerine okuyon. 'Bunu bana yapanlar cemattir' diyor. En son duruşmada da dedi. "Demek ki Aziz Yıldırım'ı cemaatin bir komplosu bu hale getirdi. Komployu Kim yaptı... Cemaatçi polisler yaptı. Cemaatçi polisler sadece Aziz Yıldırım'a yapmadı. Balyoz gibi bir davayı yarattı. Sahte deliller üreterek, kendi bilirkişileri vasıtasıyla değerlendirerek davalar açtı. Bunların büyük bir kısmı yüksek rütbeli subaylardı. Amaçları orduyu ortadan kaldırmaktı, nitekim başarılı oldu."

Bu açıklamalardan sonra Galatasaray Başkanı da kumpas/komplo diyorsa artık Sizlerinde ŞİKE demeniz anlamsızdır.
    Gerçi içinizdeki pek çoğunuz bu davanın normal bir dava olmadığının farkındaydı da sırf fb zarar görsün diye kumpasçılarla birlik oldunuz.

• Şike olayı hakkinda yorum yapmayacagim artik cok uzatildi da sen simdiye kadar duygun yarsuvatin yaptığı bir aciklamanin bir galatasarayli tarafindan kaale alindigini gördün mu?
  • Kazahell kullanıcısına yanıt
    Ne kadası yaşıyon la sen he yav he komplo
  • galatasarayla fenerbahçeyi birleştirsinler sarı lacivert kırmızı formayla devam etsinler . açıklamalara bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: arr0w

Dedem bi sus Allahını seversen ya. Çok boş konuşuyorsun.
  • Muhahaha celiskiye bak..
    Fenerliler komplo diyince cildiriyodordunuz.
    Simdi baskaniniz da diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arr0w

Herkes şike yaptı, Fenerbahçe de yaptı iş Fener'e patladı yada patlatıldı bu kadar basit. Hala şike yapmadık diye zırlamak anlamsız.
  • İnandığı gördüğü düşündüğü seyleri söylemenin fenerbahçesi galatasarayı var mı.Adam bu ülkenin üst düzey hukukçularından biri.
  • O adam benim gözümde Galatasaray başkanı değil.
  • Bunun adına komplo denmez. Suçüstü dersin, şantaj dersin.

Yarsuvat vergi borçlarını taksitlendirmek için ve başkanlık sonrası yaşantısını sağlama almak için iktidarla ağız birliği yapıyor. Yarın çıkıp 17 aralık da komploydu derse hiç şaşırmayın.Bu adamın Galatasaray başkanı olmasından utanıyorum.
  • Başkanları sevmiyorum işte. Böyle gittikçe hiç sevmeyeceğiz. Her gelen mikrofona konuşur mu insan! Sanane Aziz beyden Fenerden. 3 ay sonra gideceksin neden milletin davalarına girersin. Böyle kulüp başkanlığı olmaz arkadaşlar. Her programa giden sanatçı gibi... Bak Tarkan'a konserden konsere... Senden protokolden protokole çıksana ama nerde?!
  • rulaZz kullanıcısına yanıt
    Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

İnandığı gördüğü düşündüğü seyleri söylemenin fenerbahçesi galatasarayı var mı.Adam bu ülkenin üst düzey hukukçularından biri.

O yüzden saraylarda geziyoruz. Cemaate herhangi bir konuda suç at zaten hükümet patpatlıyor sırtını.

Sadece Tff ceza vermiş olsa CAS, Uefa hüküm vermemiş olsa inanırdım bunlara.
  • Komplo sahte deliller ile olur.
    Mesela şu komplo değildir ;

Duygun Yarsuvat: 'Fenerbahçe'ye komplo yapıldı'
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

İnandığı gördüğü düşündüğü seyleri söylemenin fenerbahçesi galatasarayı var mı.Adam bu ülkenin üst düzey hukukçularından biri.

O yüzden saraylarda geziyoruz. Cemaate herhangi bir konuda suç at zaten hükümet patpatlıyor sırtını.

Sadece Tff ceza vermiş olsa CAS, Uefa hüküm vermemiş olsa inanırdım bunlara.

Alıntıları Göster
    Başkan değil mevsimlik işçi.

• quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Başkan değil mevsimlik işçi.

Alıntıları Göster
    Cem Uzan ‏@UzanCC 2m2 minutes ago
    Duygun agabey Fethullah ve çetesi hakkında yaptığın açıklamalarda sonuna kadar yanındayım..

Bak bir galatasaraylı daha çıktı "komplo" diyen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazahell

Duygun agabey Fethullah ve çetesi hakkında yaptığın açıklamalarda sonuna kadar yanındayım..

Alıntıları Göster
    Abdurrahim'le bu tam birbirlerini bulmuşlar lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazahell

Alıntıları Göster
    ilk mesajı güncelleyip ünlülerden gelen destek köstek mesajlarını yazmak istiyorum.
    neden düzenle seçeneği yok?
    ey adminler bir yanıt verin mümkünse.
    @admin

• valla gençler anlıyorum sizi bir gs başkanı çıkıp bunu diyor ve haliyle buda size çok koyuyor haklsınız valla zor durum
  • Rte ziyareti ve devamli Aizizi aklamaya calisan bir Galatasaray baskani. Her sey acikca ortada, bu kadar rezil bir Galatasaray baskanini bir daha goremezsiniz!..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.