Şimdi Ara

Xbox 360 Controller vs. Xbox One Controller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar kendime yeni bir gamepad almak istiyorum. Aklımda şu an için Xbox 360'ın PC için üretilen kablosuz kontrolcüsü ve Xbox One'ın kontrolcüsü olmak üzere iki farklı model var. İkisinin de fiyatları aşağı yukarı aynı sayılır. Sizce hangisini almalıyım. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narowal -- 31 Ocak 2015; 15:01:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam hangisi daha iyidir bilmem ama lırken çok dikkat et eğer intenret üzerinden alıcaksanız ürünün açıklamlarını iyi oku fake laeri çok bu kolun piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRaK<

Hocam hangisi daha iyidir bilmem ama lırken çok dikkat et eğer intenret üzerinden alıcaksanız ürünün açıklamlarını iyi oku fake laeri çok bu kolun piyasada

Amazon'dan alacağım için sorun yok.
  • Amazon'da da çakma gönderiyorlar kullanıcı yorumlarına dikkatli bakarsanız anlarsınız, ben bir ara alacaktım sırf bu yüzden vazgeçtim...

Xbox One Kablosuz kontrolcüsü pc'de kabloyla çalışıyor, Xbox 360'ın kablosuzununda çağdışı bir sinyal toplayıcısı var, sen bilirsin yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Amazon'da da çakma gönderiyorlar kullanıcı yorumlarına dikkatli bakarsanız anlarsınız, ben bir ara alacaktım sırf bu yüzden vazgeçtim...

Xbox One Kablosuz kontrolcüsü pc'de kabloyla çalışıyor, Xbox 360'ın kablosuzununda çağdışı bir sinyal toplayıcısı var, sen bilirsin yani...

Ben de bu nedenle zaten ikisi arasında kaldım.
  • Kablo sıkıntı olmayacaksa Xbox one al geç derim hem ele daha iyi oturuyor hemde kullananlar çok daha iyi olduğunu söylüyorlar...
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hangi ürünmüş o çakma gelen bir link atında görelim? Eğer doğru yerden alıyorsanız ürünü Amazon'un çakma gönderme ihtimali yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Kablo sıkıntı olmayacaksa Xbox one al geç derim hem ele daha iyi oturuyor hemde kullananlar çok daha iyi olduğunu söylüyorlar...

İlerde Xbox One için de alıcı çıkar diye düşünüyorum. Yoksa ben de kablosuz arıyorum. Hatta bir ara F710 düşünüyordum. Ne önerirsiniz?
    Kablolu modelin kablosu çıkıyor değil mi yani sonradan wireless adaptör alınıp kullanılabilir ?
  • Mercedes -- Xbox One yi mi dediniz yoksa 360 kolunu mu ?

By_57 -- Adaptörü sorun olmayacaksa ozaman Xbox 360 alın kablosuz en uygunu o, bana çağdışı geliyor okadar, performansta düşüşü yok herhalde...
    Xbox one.

Xbox 360 da sanirim kablo ile butunler.

• Xbox One PC için olanında yanında sadece bir tane micro usb to usb kablo geliyor (android telefonların şarj kablosu) ufak kısmını kola, usb girişini kasaya takıyorsunuz olan biten bu, bunun için çağdışı bir toplayıcı yapmazlar herhalde, günümüzdeki farelerde kullandığımız ufak aletten çıkartabilirler diye düşünüyorum ama böyle bir duyuru yok henüz...
  • One al, satarken iyi fiyattan satarsın
  • Satmak gibi bir niyetim yok. Kablosuz alıcısı yakın bir zamanda çıkar mı acaba?

• ikisini kullanan biri olarak,xbox one daha önde,bimekste 99 tl idi sanırım halen kampanya devam ediyormu bilmiyorum,normal kablo ile bağlayınca,samsung,lg vs usb kablosu sorunsuz şekilde kullanılıyor,kablosuz alıcı ne zaman çıkar bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 2 Şubat 2015; 4:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

ikisini kullanan biri olarak,xbox one daha önde,bimekste 99 tl idi sanırım halen kampanya devam ediyormu bilmiyorum,normal kablo ile bağlayınca,samsung,lg vs usb kablosu sorunsuz şekilde kullanılıyor,kablosuz alıcı ne zaman çıkar bekliyoruz

Dediğin ürün Bimeks'te şu an yok. Varsa bir link at, biz de görelim.
  • Önceden X360'ım vardı. Şu anda da bilgisayarda XOne kontrolcüsü kullanıyorum. İkisi de çok güzel ama One daha iyi.
  • yaklaşık 1 haftadır dr ve teknosada 99tl fiyattaydı sonra bimekste 99 yaptı,ama bitmiş şuan,konusu sıcak fırsatlarda mevcuttu
  • sparroy S kullanıcısına yanıt
    Benle aynı şehirde değil diye almamıştım bende havale yapmamak için, en iyi olanı yapmışım geçmiş olsun kardeşim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.