Şimdi Ara

Spotify 500 milyon dolarlık bir yatırım alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Spotify 500 milyon dolarlık bir yatırım alacak

Geçtiğimiz günlerde Playstation ve Shazam ortaklığa giden Spotify yeni bir yatırımcı ile büyümeye devam etmek istiyor. Wall Street Journal'de yayınlanan habere göre kendisine yatırımcı araması için Goldman Sachs ile anlaşan şirket 500 Milyon dolarlık bir yatırım almanın peşinde. 

Spotify'a bugün geldiği noktada 7 Milyar dolarlık bir değer biçildiği konuşuluyor. Hala açılmak istediği bilinen şirketin bu hamleyi bir an önce tamamlamak için yatırım aradığı düşünülüyor. Bugüne kadar toplam 538 Milyon dolarlık yatırım alan şirkete en büyük yatırım 2013 yılında 250 Milyon dolar ile yapılmıştı.

60 Milyon aktif kullanıcıya ulaşan platformda kullanıcıların çeyreği servisi ücret ödeyerek kullanıyor. iTunes ve Google Play Music gibi dev şirketlerin servislerine karşı yükselmeye çalışan şirketin son dönemlerde yaptığı bir çok ortaklık ile kullanıcı sayısını arttıracağı düşünülüyor.

• Fiyatları ülkelere özel olarak belirlemeleri zaten kullanıcı memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini gösteriyor. Verilen 10 tl son kuruşuna kadar değer .

• Yakında paralı üyelik almayı düşünüyorum ama Deezer'dan. Hiçbirinde yeterli Türkçe içerik olmamasına karşın Deezer'da yinede daha fazla.

• Hizmetleri güzel, büyümeyi hak ediyor ancak hala çoğu kişinin şikayetçi olduğu şeyden bende muzdaribim, Türkçe arşiv bencede az :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şey soracam deneme sürümü var 30 günlük onu alıp iptal ettirsem kart işlemlerini 30 günlük deneme süresi yine devam eder değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Bir şey soracam deneme sürümü var 30 günlük onu alıp iptal ettirsem kart işlemlerini 30 günlük deneme süresi yine devam eder değil mi?

Evet devam eder sitelerinde bunu belirtmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha artırsalar şu ses kalitelerini.

10 tl diye aldım ama memnun kalmadım kalitesinden.

Deezer'a geçmeyi düşünüyorum.
  • Deezer kullanıyordum Spotify'e geçtim ve hiç geri dönmeyi de düşünmüyorum şahsen ayda 10TL'de gayet uygun bir fiyat.
  • Ücretsiz kullanmama rağmen memnunum, daha ne olsun.
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    Hocam uygumanın tercihler bölümünden sen kalitesini arttırabiliyorsunuz. Eskisine göre çok daha iyi seviyeye geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Hocam uygumanın tercihler bölümünden sen kalitesini arttırabiliyorsunuz. Eskisine göre çok daha iyi seviyeye geliyor.

O işaretli zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.