Şimdi Ara

Malphite Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ne zaman topta karşıma gelse çıldırtıyor.Ezmenin bir yolu yok mu bunu?

• Ona sor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vlad al öldürme can çekiştir
  • Ormancından yardım iste
  • Sürekli dürtebilmen lazım. Denemedim ama cho iyi olabilir malpa karşı
  • Çok basit aslında. Kha al lanede pestili çıkıyor. Ben şahsen dariusla çok kolay eziyorum. Aynı şekilde rengara karşıda kötü. Kısaca q dan yediğin hasarı kolay telafi edip güçlü hasar verebilen heroları tercih et. Ayrıca renekton da lanede ona karşı iş görebilir. Ancak eğer biri benim yaptığım gibi trolleyip oyuna 105 zırhla başlarsa işin zor ;)

• Adam elini kolunu sallaya sallaya kaçıyor.Ölmüyor.
  • malp q ile dürtemez. 3 kere q atsa manask biter. onun yerine minyonlarada vurucak şekilde yanında e atar. Hem e nin hasarı daha fazla. Malp düz vuruş oynayan irelia fiora gibi şampiyonlara karşı güçlü. not: malp 6 olduysa kule altı girmeyin :D

• Vladimir ct si diye biliyorum

• Rumble diyen olmamış

• ad-as hero almayacaksın karşısına w ve e ile canından bezdirir seni onun yerine ap-dps herolar alacaksın(vlad singed rumble)rylai-liandry kombosu ile can çekiştireceksin zaten 0 sustain ile oynuyor bu yolla alt etmek zor olmaz diye düşünüyorum
  • Malp CT herosudur karşıda As kasan biri varsa alınır hele ki sen İrelia falan almışsan afk kalman daha iyi.

• Vayne ya da cait al

• malp mainim ve sahsen en cok zorlandıgım suana kadar vladimir oldu . Onun dısında range champlere karsı earlysi cok zor
  • Rumble rahat eziyor cho gath lanede ezer ama mobility olmadığı için jungle farkından malp alır.Vlad,olaf ta fena olmaz
  • Riven? lvl 2 fb.

• ona küçük küçük gankler atın
  • Rumble ve Vlad çok rahat ezebiliyolar onun dışında pasfini kullandırtmamak için ranged şampiyonlar deniyebilirsin veya sustain için Lifesteal alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of the KEKO

Çok basit aslında. Kha al lanede pestili çıkıyor. Ben şahsen dariusla çok kolay eziyorum. Aynı şekilde rengara karşıda kötü. Kısaca q dan yediğin hasarı kolay telafi edip güçlü hasar verebilen heroları tercih et. Ayrıca renekton da lanede ona karşı iş görebilir. Ancak eğer biri benim yaptığım gibi trolleyip oyuna 105 zırhla başlarsa işin zor ;)

benim girdiğim gibi full armor pen. girerse :D
  • tryndamere alıyorum critik ve armor penat diziyorum rünleri vurduğum zaman taşları dökülüyor yanlarına kaçmaya başlıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.