Şimdi Ara

Zed Nerf ve yeni build

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Zede gelen nerften sonra hangi buildi tercih etmeliyiz? Youmu-Botrk-LW-Infınıty-Hdyra/Ga-CDR bot olabilir mi?

• Ebedi çıkmayın şu heroya tf esnasında aa yapacak kadar vaktiniz yok anlayın artık şunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zed ölmüş artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık zed 6300 olmayı haketmiyor düşürsünler 4800 olabilir belki
  • Zed buildi kolay kolay değişmez ama artık botrk'yi daha erken bitirme gereği duyuyorum ben as gerçekten gözle görülür derecede azalmış. 6da burstleyip kesiceğine inanıyosan hala 4-5 long sword alabilirsin. Yok sustain lazım laneden düşmiyim ama yinede belki agresifleşirim dersen bilgewaterı al aktifi ignite ve ultiyi güzel kullanırsan yine güzel burst çıkıyo. Sonrasında build belli zaten Brutalazier'dan sonra bilgewater'I botrk'ye tamamla sonra LW al youmuuyu bitir son 2 item ve bot oyuna göre. fazla cc ve ap damage varsa karşıda m.resist botu, fazla snowballsan cd çık. mobility zede pek gitmiyo bence, yine fazla cc gözünü korkutuyosa qss al yok ccye kalmadan aradan çıkarıyolarsa ga. son slota genelde bt alıyolar ama hydra yada ie de alabilirsin oda senin oynayışına kalmış

edit: hexdrinker'ı söylemeyi unutmuşum bazen ilk olarak bile çıkabilirsin lbye karşı falan hem defansif hem agresif op bi item en son onu up'larsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilneversleeps -- 30 Ocak 2015; 23:47:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xerneas

Zed buildi kolay kolay değişmez ama artık botrk'yi daha erken bitirme gereği duyuyorum ben as gerçekten gözle görülür derecede azalmış. 6da burstleyip kesiceğine inanıyosan hala 4-5 long sword alabilirsin. Yok sustain lazım laneden düşmiyim ama yinede belki agresifleşirim dersen bilgewaterı al aktifi ignite ve ultiyi güzel kullanırsan yine güzel burst çıkıyo. Sonrasında build belli zaten Brutalazier'dan sonra bilgewater'I botrk'ye tamamla sonra LW al youmuuyu bitir son 2 item ve bot oyuna göre. fazla cc ve ap damage varsa karşıda m.resist botu, fazla snowballsan cd çık. mobility zede pek gitmiyo bence, yine fazla cc gözünü korkutuyosa qss al yok ccye kalmadan aradan çıkarıyolarsa ga. son slota genelde bt alıyolar ama hydra yada ie de alabilirsin oda senin oynayışına kalmış

edit: hexdrinker'ı söylemeyi unutmuşum bazen ilk olarak bile çıkabilirsin lbye karşı falan hem defansif hem agresif op bi item en son onu up'larsın

Hocam bu söylediğin itemler split için genelde ya takımın taşıyıcıysak atak itemlerine yüklenmek daha doğru olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkH3R0

quote:

Zed buildi kolay kolay değişmez ama artık botrk'yi daha erken bitirme gereği duyuyorum ben as gerçekten gözle görülür derecede azalmış. 6da burstleyip kesiceğine inanıyosan hala 4-5 long sword alabilirsin. Yok sustain lazım laneden düşmiyim ama yinede belki agresifleşirim dersen bilgewaterı al aktifi ignite ve ultiyi güzel kullanırsan yine güzel burst çıkıyo. Sonrasında build belli zaten Brutalazier'dan sonra bilgewater'I botrk'ye tamamla sonra LW al youmuuyu bitir son 2 item ve bot oyuna göre. fazla cc ve ap damage varsa karşıda m.resist botu, fazla snowballsan cd çık. mobility zede pek gitmiyo bence, yine fazla cc gözünü korkutuyosa qss al yok ccye kalmadan aradan çıkarıyolarsa ga. son slota genelde bt alıyolar ama hydra yada ie de alabilirsin oda senin oynayışına kalmış

Hocam bu söylediğin itemler split için genelde ya takımın taşıyıcıysak atak itemlerine yüklenmek daha doğru olur mu?

Atak itemlerinden kastın ne ki zede bu söylediklerimden başka çıkılacak item yok dediğim build her halükarda sana yeterli hasarı çıkarıyor sadece ezbere yapmaman lazım

• Dün azoh hydra almıştı, wave clear için güzel oluyor.
  • Zed ne nerf ü yedi?Kaçırmışım ben o kısmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

artık zed 6300 olmayı haketmiyor düşürsünler 4800 olabilir belki

senden ak büyücü zed görmek isterdim...
  • deneme fırsatım olmadı ne nerf ü yedi tam olarak ?
  • hayalet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkH3R0

quote:

Atak itemlerinden kastın ne ki zede bu söylediklerimden başka çıkılacak item yok dediğim build her halükarda sana yeterli hasarı çıkarıyor sadece ezbere yapmaman lazım

Redmercyde gördüm BT-BC-HDYRA-LW-CDR bot-GA/Banshee

• Aynı build.
  • daha caster olmuş. 2 item tamamlayıp splite geçemiyorsun artık,ki bunun önüne geçmek için nerflediler. brutaliser-bt-lw core olur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albino Aslan

Zed ne nerf ü yedi?Kaçırmışım ben o kısmı.

as nerfi yedi baya bi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.