Şimdi Ara

Snowball Etkisi Hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Riotun bu konuda yapabileceği bir şey yokmudur

katarina,akali,riven,draven,reksai gibi şampiyonlar 1 kill aldıktan sonra durdurulamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Snowball etkisi yarattırmayacaksın o zaman roam atmayı bilen Akali katarina her türlü taşıyo oda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona bakarsan j4,irelia,jax,renekton aynı şekilde 1 kill alınca durduramıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: RIP Gwen Stacy

Ona bakarsan j4,irelia,jax,renekton aynı şekilde 1 kill alınca durduramıyoruz.

renektonu durduramıyorsan yapay zeka oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Orijinalden alıntı: RIP Gwen Stacy

Ona bakarsan j4,irelia,jax,renekton aynı şekilde 1 kill alınca durduramıyoruz.

renektonu durduramıyorsan yapay zeka oyna

Aynen kanka riven alıyorum adam 3 lv de beni kesiyor ben lane gittiğimde adam 6 ben 4 oluyorum önünü alamıyorum.Bazen olduğu için yazdım.

• Cidden oynamayı bilen riven durdurulamıyor riven instaban
  • o zaman takımında bu şampiyonlardan oyna gerci durdurulmıcak şampiyonlar değillerde
  • riven ufacık canla kendisini kesmeye gelen üç adamıda kesti bu nası hero
  • Y bi kere her roam atabilen kata taşıyor olsaydı LCSde katarina oynarlardı.Demek ki bunu ctlemenin bir yolu var
  • En fenası bence Vayne. Az önceki oyunda Shen-Noc-Cait-Morg-Fizz'e karşı Nami Kayle Vayne girdik, adam hepsini birkaç saniyede kesip penta attı.
  • Bugün blitzle tek başıma rakip takımdaki herkesi alabilecek kadar kastım. 12-8-18 skor yaptım. İş oyunculukta bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OqpO

En fenası bence Vayne. Az önceki oyunda Shen-Noc-Cait-Morg-Fizz'e karşı Nami Kayle Vayne girdik, adam hepsini birkaç saniyede kesip penta attı.

Aynn öle. Benim dariusla jungle yaptığım maç vardı. Baya kil almıştım. Karşıda Riven diana akali ashe sona vardı. Bizde riven diana darius vayne leona vardı. 8 lvlde leona afk kaldı. Vayne kasılamadı ama riven ve ben maçı taşıdık. Vayne hiç kill alamadı tflerde. Oyunun son dakkaları adam 3 vs 1 girip çıktı. Gerçekten latede aşırı güçlenen bi şampiyon her türlü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.