Şimdi Ara

Kaybedenler Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yerleştirme maçlarında 10da7 yaptıktan sonra oynadığım 18 maçta 15 lose 1 win 2 terk(net düşmüştü ikisinde de).Altın 5'ten Gümüş 1'e de düştüm.Support oynamayı mı unuttum anlamıyorum.Oynama hevesim de kalmadı.Sizce buradan döner mi?

Edit: Sizin de başınıza böyle kötü dönemler geldi mi?Geldiyse eğer ne yaptınız?Önerileriniz nelerdir?

Bu başlık altında kötü tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Salvador -- 30 Ocak 2015; 22:55:57 >

• Benim oyunlarıma da sürekli afk top lanerlar geliyo topa gidince de takım ejder almıyo yarıyılın bitmesini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon 3 dü sanırım plat 1 93 lpden plat 5 10 lpye düştüm devam et.

• girmee
  • 14 0 dan 19 11 oldum

Seride 10 da 10 yaptim plat 1 basladim 2 kere dia seriden dustu hesap

• Arada öyle dönemlerim oluyor hatta şuanda öyle bir dönemdeyim nedense maç kazanamıyorum değişik oluyor oyuna girerkenki kazanırız bu maçı özgüvenim gitti mola verdim 15 tatilin bitmesini bekliyorum

• tr serverinde ilkokullu veletler gitmedigi surece hiç kimse lig cıkamaz plat ve dia da bile afk feeder dolu nasıl iş bu anlamış değilim
  • Westte hesabı diaya 4 günde çıkardım.Trde plat 2den plat1e çikarmak 1 haftami aldı 7 kere seriden düştüm her maç kanser adc ve midlerin gelmesi sayesinde.Gravesi bile oynayamayan tipler vardı.Bugun belki dia yaparım diye girdim 1win 1 lose 1win 1lose kisir döngü oldu win alip ciktim Trde şuan duosuz diamond olmak için her maç diamond 3 seviyesindeki bir oyuncu gibi oynamak gerekiyor.Seri maçlarının zorluğuna birşey demiyorum zaten.Ozellikle seri maçlarina gelenlere lolkingden bakiyorum nerde lose streake bağlamıs veya kötü bir gun geciren varsa benim takimima geliyor adamin zaten oyun isteği bile kalmamiş oluyor.

• bir keresinde 14 lose streak yapmıştım yani artık oyuna girerken yenilicem havasıyla giriyodum sonra düzeldi tabi bir süre ara ver oyuna
  • Eğlenmiyor isen kesinlikle oynama, işkence etme kendine boş yere. Ben yenildiğim oyunlarda bile eğleniyorum genelde
  • 10da 6 yapıp silver 2 olmuştum. ondan sonraki yaklaşık 15 maçı kaybettim, silver 3 üm gittikçe düşüyorum. oyuncu kalitesi yerlerde, jungle oluyorum adam gelip yardım edeyim derken exp çalıyor falan ilginç ilginç tipler kavgalar tartışmalar bu nedir lan.
  • Abi tamam iyi bir oyuncu olmayabilirim fakat oyunuma gelenlerin oyununu da bok edecek derecede oynamayı sevmem.

Az önce oyunumuza gelen bi WW vardı,ne ettiysek adama tank çıkartamadık.Hani tankı bırak,ne çıktığı belli değildi adamın.Bu tipler yüzünden sıkışıp kalıyoruz işte şuraya.Gold 5 bitirmiştim sezon 4ü,6 winle bok çukuruna attı bizi riot.

Kaybedenler Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsession -- 31 Ocak 2015; 4:25:40 >

• Obsession kullanıcısına yanıt
    salsan,arkadaşlarına takım olarak alırdınız . tek olmaaaaz.takım oyunu bu 5v5 oynanıyor bir harita üzerinde karşılıklı kulelerasgasrga
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Abi tamam iyi bir oyuncu olmayabilirim fakat oyunuma gelenlerin oyununu da bok edecek derecede oynamayı sevmem.

Az önce oyunumuza gelen bi WW vardı,ne ettiysek adama tank çıkartamadık.Hani tankı bırak,ne çıktığı belli değildi adamın.Bu tipler yüzünden sıkışıp kalıyoruz işte şuraya.Gold 5 bitirmiştim sezon 4ü,6 winle bok çukuruna attı bizi riot.

Kaybedenler Kulübü

Jinx ashe tp opmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Abi tamam iyi bir oyuncu olmayabilirim fakat oyunuma gelenlerin oyununu da bok edecek derecede oynamayı sevmem.

Kaybedenler Kulübü

Ragnarok burada olsaydı kesin farmlar op derdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etrafınabakançocuk -- 31 Ocak 2015; 9:38:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçtiğimiz sezonun ortalarında w/l +28'den,sadece 4-5 günde -12'ye indi bir ara. Net 40 defeat,sen düşün. West'in iq seviyesinin yok olduğu zamanlardı. Neyse ki sezon sonuna düzlüğe çıkarttım. 250 oyun ya vardı ya yoktu,+10 mu neydi..

• o değil de yalnız ben olmadığıma sevindim. insanda moral de kalmıyor ki bi zaman sonra. oynama hevesiniz gidiyor. eu-west'de smurf açtım bu sürede, inanın o hesabı oynarken çok daha zevkli. gerçi 8-10 levellerle oynadığınızdan kolay taşıyabiliyorsunuz. şu tatil bitene kadar en azından, tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsan Dolay

o değil de yalnız ben olmadığıma sevindim. insanda moral de kalmıyor ki bi zaman sonra. oynama hevesiniz gidiyor. eu-west'de smurf açtım bu sürede, inanın o hesabı oynarken çok daha zevkli. gerçi 8-10 levellerle oynadığınızdan kolay taşıyabiliyorsunuz. şu tatil bitene kadar en azından, tavsiyemdir.

Bende şu an Westte smurf kasıyorum 18 level oldum bile 3-4 günde :D Kafa dağıtmaya birebir ayrıca ADC,TOP,MID gibi lanelerde kendimi geliştirmeye başladım
  • Bunun sebebi 2 3 mac kaybedenleri rito bi takima topluyo hadi cikin bakam diyo.ordan cikabilenide yukseltiyo zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.