Şimdi Ara

SON DAKİKA... iPhonedo İFŞA OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• hayırlısı olsun.
  • Mobildeyim eve gidince bakayim neye benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık Türkçe videolar çekmeyecekmiş. Türkçe alt yazı olacakmış sadece. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Artık Türkçe videolar çekmeyecekmiş. Türkçe alt yazı olacakmış sadece. :(

tamamen olmıyacak demiyo 5 videonun 3 veya 4 ü ing olur diyo adam ful ingilizce cekerse izlenme ve abone sayısı düşer kendide biliyodur ztaen
  • Vayy be ıphonedo ya bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

quote:

tamamen olmıyacak demiyo 5 videonun 3 veya 4 ü ing olur diyo adam ful ingilizce cekerse izlenme ve abone sayısı düşer kendide biliyodur ztaen

İzlenme ve abone sayısı düşer mi? Sadece Türk izleyicilerinden bir kısmını kaybeder, ama global anlamda çok fazla izleyici kazanır.

• Vay be tüm büyü bozuldu Hayal ettiğimden farklı bir yüz çıktı daha genç biri sanıyordum Hiç Türk'e benzemiyor sanki
  • Eski favorisini zaten yitirdi iPhonedo, bende sıkı takip ederdim ama artık takip etmiyorum bile. Ayda 1 video yayınlıyor oda elle tutulur hiç bir şey yok tamamen saçmalık.
  • Ya nedense bende bu kadar sevdigim halde artık bi sogukluk basladı.Hani ingilizce video kararı beni üzdü.Neyse...Bakalım...Bence Türkleri ezip geçmez sonuçta bizimle İphonedo oldu :) İnsallah basarisi devam eder ve bizi global platformda en guzel sekilde temsil eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanisenes -- 30 Ocak 2015; 23:06:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zamana kadar türkçe yapması hataydı zaten. Özellikle kendisine mesaj atmıştım ingilizce çek boşuna harcanıyorsun türkiyede sana pek destek gelmez diye ki herkes işi gücü bırakmış yüzüne odaklanmış adamın. Emeğinin karşılığını alacaktır.

• Hani sevdiğin dizi '' FINAL '' yapar ve bi sonraki hafta onun olmayacağını düşünüp 5 dakka eski bölümleri hatırlarsın ya :) O etki oldu üstümde... Uzun yıllardır güzel bir çalışma içindeydi !

iPhoneDo değil de , artık Faruk Korkmaz'a bol şans diliyorum ! Daha başarılı olacağına eminim !
  • İngilizce olması çok iyi oldu. Soru cevap videolarında görebilceğiniz gibi hep çoluk çocuk takip ediyordu. Artık ingilizce olmasıyla seviye biraz daha artar diye düşünüyorum. Bu adam gerçekten çok güzel videolar çekiyor umarım hak ettiği yerlere gelir.
  • 14 dakkamı geri verin

• Ingilizce olduguna bende sevindim hem kitlesi artar hemde sacma sapan sorular gelmez diye dusunuyorum
  • Adam zaten apple da ki yeniliklere gore kendini dizayn ediyordu simdi son zamanlar da yenilikci hareketler piyasada olmayinca dogal olarak kitle sayisinda dususler olur bu her yerde gecerli,ana haber bulteninden tutun lig tv de ki marcus merk ten,ahmet cakara fox tv de ki fatih portakala herkese herseye.

• Kafanın vücut ile alakası yok

İngilizce olayının artıları ve eksileri olur elbet
  • Ben başarılı olacağına inanıyorum. Konu telefon tablet olsa da sonunda hedefi büyük, dünyaya hitab etmeye çalışan bir Türk görmek harika bir duygu.

• Faruk Korkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

quote:

İzlenme ve abone sayısı düşer mi? Sadece Türk izleyicilerinden bir kısmını kaybeder, ama global anlamda çok fazla izleyici kazanır.

Videoda buna da ufaktan değdirmiş zaten

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.