Şimdi Ara

2si1 'Uzaktan bakınca 5 yakından 10 numara' Teknoloji ve Oyun programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Üniversitelerde mezunlar ile mevcut öğrencilerin tutuculuğu yok malesef evet katılıyorum. Aslında disiplinler arası çalışmalar artasa ses getiren şeylerin ortaya çıkacağına imzamı atarım.

• keyifli programdı forumun kapanmasına alışığız kısmında güldüm
  • amd boş durmamış nvidia nın bellek kullanımında yaşadığı soruna gönderme yapmış
    2si1 'Uzaktan bakınca 5 yakından 10 numara' Teknoloji ve Oyun programı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecs_elite_group

amd boş durmamış nvidia nın bellek kullanımında yaşadığı soruna gönderme yapmış
    2si1 'Uzaktan bakınca 5 yakından 10 numara' Teknoloji ve Oyun programı

Sektör hata kabul etmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı ikili ,daha çok program yapsın

• üniversiteler türkiyede 1933 de başladı bir kurum bir klüp kültürünün oluşmaması gayet normal yani yapılan bir elektirikli araçta çözülen sorunu devamlılık yoksa 2. grupda sıfırdan cözmek zorunda bu da türkiyede teknoloji neden ilerlemiyor sorununun dogal cevabı

• Arkadaşlar bu witcher 3 videosu sadece bana mı böyle hafiften takılıyormuş, tekliyormuş gibi geliyor. Akıcı değil yani biraz donup donup ilerler gibi. Programı sonuna kadar izledim Last of us ve unreal engine videolarında öyle bir durum yoktu. Bu oyundan kaynaklı bir şey mi yoksa bana mı öyle geliyor?

Ayrıca Syriza sol bir partiden ziyade Radikal sol geniş bir koalisyon partidir. Yani ülkemizdeki partilerle karşılaştırırken sol deyince akla Chp ve türevi partiler gelmemeli daha ziyade bu küçük sosyalist, kominist ve popülist kızıl bayraklı parti ve örgütlerle aynı görüşleri taşıyan bir yapıdır. Ne hikmetse dünya da radikal sol yunanistanda iktidar oldu diye haber yapılırken bizim medyada sol iktidar oldu diyor :D

• valla güzel sohbet ben 980 alacaktım alamadım 295x alacaktım onu da alamadım 290x aldık daha zaten sistemi kuramadım parçalar kutularında yatıyor dolar biraz düşse amazondan h110i gt ve 1500 ax corsair alıp sistemi çalıştıracağım

• Talha hocam bu programda ilk çıkmaya başladığın zamanlarda sana dehşet gıcık oluyordum ukala geliyordun susturun şu şımarığı diyodum ama şimdi sadece senin muhabbetin için izliyorum ya. Samimiyetini çok seviyorum Allah bahtını açık etsin seviyoruz seni :D

• ubisoft g2a'dan alınan oyunları iade etti. gelecek 2si1'de bahsedersiniz :d
  • Taha abi valla ayıptır ya biz bekleriz seni sen evine git evine biraz burdan gün abiye de söyleyelim gün abi Taha abiye şöyle bir Miami Hawaii falan bir şeyler ayarla abi hayır Taha abi için değil eşi Taha abiden daha fazla fedakarlık yapıyor ödüllendirelim lütfen

• Mesut ve Talha'ya teşekkürler öncelikle. Fakat şimdi ben de işkillenmeye başladım. :-) Tamam 970'teki bellek sorunu 980'de yok deniliyormuş ama ya varsa benim kullandığım markada. Aldığım markaya özel bir eksiklik varsa mesela... Nasıl anlayabiliriz bir sorun olup olmadığını? (EVGA GTX 980 için konuşuyorum)

• oktay_42 kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Şubat 2023; 18:15:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.