Şimdi Ara

3.DÜNYA SAVAŞI [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
13
Favori
4.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [2016] Edit. Eski konu biraz karmaşıktı düzenlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Gladius1 -- 7 Haziran 2016; 15:45:24 >

• Amerikan zencileri Rus hatunlarına dayanamaz

Ruslar alır.
  • Cs oynuyorum hazırlık için .d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Dünya savaşı falan olmayacak uyanın

Savaş çoktan bitti biz kaybettik

Türk evlatları uyanmazsa asla toparlanamayız
  • İnternetten takip edeceğim.
  • b4 3 öçöçöçöçöçöçö hazırım
  • EVİMİZDE LOL OYNUCAZ !!!!111BİRRR11!!11

• quote:

Orijinalden alıntı: LandingPage v3

EVİMİZDE LOL OYNUCAZ !!!!111BİRRR11!!11

Eminim Suriye de öyle diyordu
  • Sıcak savas yasanırsa nükleer silahlar kesinlikle kullanılır . En iyi ihtimalle anlasma yapılır nukleer kullanılmayacak diye , işler kötüye gidince nükleer bomba kullanılır .

aynştaynın dedigi gibi .ucuncu dunya savasinda hangi silahlar kullanilacak bilmiyorum, ama dorduncusu tas ve sopa ile yapilacak .
  • Hic bisey olmiycak cok ciddiyim 2016 ya girdigimiz an editlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devirde sadece piyonlar ölür

Maalesef ki biz de piyon devletlerdeniz

• öyle bi savaş olmaz
  • Ya çocuksunuz yemin ediyorum, bi' 3-5 sene geçsin umarım gelişir zihinsel faaliyetleriniz...

Daha mantıklı akılcı düşünebilirseniz, bu dünya 3. Dünya Savaşını kaldırmaz, açık ve net.

Bloklardan birisi nükleer silah kullanırsa şayet diğeri bunun altında kalmaz ve o da kullanır.

Ve eğer nükleer savaş başlarsa bu götüm kadar küçük tabancaları cephelerden sıkmaya benzemez.

Kehanetlere inanmam ama o senin bahsettiğin kadın olan BABA Vanga şöyle devam ediyor;

Savaştan Rusya ve Türkiye inanılmaz büyüyerek çıkacak, Amerika yok olacak sular altında kalacak.

Amerika'yı denizin dibine sokacak bir nükleer kuvvet bu dünyayı ne hale getirir düşünebilirsin.

Edit: Adamlar zaten şuan Türkiye'yi yok ediyorlar, merak ediyorsanız sokaklardaki kızlara erkeklere bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 30 Ocak 2015; 19:47:41 >
  • Rusya ile Amerika savasmaz.her ikisininde yöneticileri ayni kişilere hizmet ediyor.Nerdeyse diğer tüm ülkeler biz muslumanlari haritadan silmeye calisiyirlar tıpki yuzyillar önce yapmak istedikleri gibi neymiş Rusyayla Amerika savasacakmis geçin bunları gerçek dusmanlarinizi öğrenin artik

• diyelim ki, cephedeyiz.
    Daha orda ilk hücumda, daha o gün
    yüzükoyun kapaklanıp ölmek de mümkün.
    Tuhaf bir hınçla bileceğiz bunu,
    fakat yine de çıldırasıya merak edeceğiz
    belki yıllarca sürecek olan savaşın sonunu.
  • ağır makineliler ve tabancalar hazır şimdi tüfekler için para biriktiriyorum
  • Benim anlamadigim bu fuze engelleyici bir sistem var turkiyede onu biz mi kullaniyoruz yoksa dis devletler mi?

• Ben kömürlüğe inerim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.