Şimdi Ara

ISTANBULDA KALEM SATAN BIR YER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar yarin istanbula gidecegim de uclu kalem almak istiyorum bildiginiz guzel kalemler satan bir yer var midir acaba ?Tesekkur ederim simdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmfahrt -- 30 Ocak 2015; 18:38:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Istedigin ozel heryerde bulunmayan bir kalem mi? Rotring tikky diyorsan her yer kirtasiye knk niye kasiyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Weeaboosour

Istedigin ozel heryerde bulunmayan bir kalem mi? Rotring tikky diyorsan her yer kirtasiye knk niye kasiyosun

Yok hocam rotring 800 almistim cok degisik kalemler mesela uniball shift gibi bir sey vardi veya pentel smash boyle bilinmedik seyler yoksa onlar trabzonda da var.

• Normal kalem alsana kardeş. Neden fazlaca para verip aynı işlevi gören farklı kalem alıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoodGuy

Normal kalem alsana kardeş. Neden fazlaca para verip aynı işlevi gören farklı kalem alıyorsun.

Hocam bu bir zevk ya bir hastalik gibi bir sey rotring 800 aldim 120 liraya o bile kesmedi baska kalemler istiyorum.

• Ümraniye buyaka AVM de sadece kalem satan bi mağaza var. Adını bilmiyorum.

• Kırtasiyede bulabilirsin.

İyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qer_1st_k

Kırtasiyede bulabilirsin.

İyi forumlar.

O kirtasiyenin yerini soruyorum bir de her kirtasiyede olmuyor.

• Kırtasiyelerde bulabilirsiniz.

İyi Forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadmau5...

Kırtasiyelerde bulabilirsiniz.

İyi Forumlar

Tamam cok yardimci oldunuz tesekkurler.

• Nt'ye gidersen bulursun kardeş. İstanbulda da mağazaları varmış.

http://kurumsal.nt.com.tr/magazalar.php

• Kırtasiyede bulabilirsiniz.

İyi Forumlar.
  • Gir bir kırtasiyeye işte.

• Merhaba
    Size İstanbul'da bir yer öneremeyeceğim fakat İngiltere'de bir site önereceğim.
    Bu siteden daha önce alışveriş yaptım kısaca bilgilendireyim;
    Site çok güvenilir ve maillere hızlı cevap veriyorlar ürünler İngiltere'den İngiliz Kraliyet Postası Royal Mail ile takipli geliyor.
    Ben Ankaradayım ve son siparişim İngiltere'den Türkiye'ye(İstanbul Atatürk Havalimanı'na) 2 günde geldi PTT'nin Ankara'ya getirmesi 4 gün sürsede gayet hızlı bir alışveriş oldu kesinlikle tavsiye ederim fakat kargo ücreti 7.50 GBP (27 TL kadar yapıyor) ama birden fazla ürün alırsanız gerçekten karlı bir alışveriş oluyor.Ve Türkiye'ye geldiği için vergi de ödemiyorsunuz.
    Sitede ara ara kampanyalar oluyor ben alırken 25 GBP lik Lamy alışverişi yapana Lamy Tipo tükenmez kalem veriyorlardı fakat kampanyadan yararlanacaksanız hediyeyi sepete sizin eklemeniz lazım sistem otomatik eklemiyor bunu unutmayın.

Site:http://www.cultpens.com/
    Size Önerdiğim Kalem:http://www.cultpens.com/i/q/CD05738/caran-dache-metal-collection-classic-line-844-pencil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.