Şimdi Ara

Türk kızlarının kendini beğenmişliği ve pas vermemeleri hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet eli yüzü düzgün, uzun boylu biriyim. Yakışıklı veya kız avcısı olduğumu iddia etmiyorum. Ama yani yüzüne bakılmayacak, boyu 1.70 olan klasik Türk insanlarından değilim. Mesela Tinder'dan örnek vereyim. Tinderda sırayla çıkan kızları like veya dislike yapıyorsunuz, like yaptıklarınız sizide like yaparsa eşleşiyorsunuz ve mesaj bölümünde mesajlaşabiliyorsunuz. Bende profili açtığım günden beri çok aşırı çirkin ve aşırı şişman kızlar dışında herkesi likelıyorum. 500 den fazla kız beğenmişimdir sırf muhabbet olsun diye. 3-4 tane eşleşme oldu. Onlarda mesaj atınca cevap vermiyorlar. Aynı durum arkadaşlarımdada söz konusu. Daha cevap verip konuşanını görmedik.

Dışardada durum böyle, ilkokulda kız peşinde koşarken yüzüne bile bakmadığımız kızlar ergenliği bitirip büyünce birazcık güzelleştiler diye bir havalar bir havalar. Yanına gidip konuşulmuyor bile.

Dışarda yakışıklı kaslı adamların peşinde bir sürü kız dolaştığını görmek normal, yadırgamıyorum adamlar hakediyorlar, zaten allah vergisi yakışıklılar, birde üşenmemişler spor yapmışlar, tarz yapmışlar kendilerine götürsünler kızları umrumda değiller.

Ama daha güzel bile denemeyecek, fizik, yüz, saç, baş hiçbir şeye sahip olmayan kızların kendini beğenmiş soğuk tavırlarla takılmasından nefret ediyorum. Hepsinin hayalinde Kerem Bursin gibi çocuklarla çıkmak evlenmek var.

Bunun asıl nedeni nedir? Bu kızların poposunu kim kaldırıyor böyle ? Bende orta halliyim sende orta hallisin hatta sen vasatsın diğer kızlara oranla, gel tanışalım takılalım işte niye gidip Ken bebeği gibi çocukların peşinde koşuyorsun ben Barbie gibi kızların peşinden koşuyor muyum

• Bu kızların g.tunu kaldıran yine erkekler.Ama tüm suç bizde değil yapılarında da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haqlısın karşim

• İZMİR HARİÇ KATILIYORUM
  • Hiçbir zaman sorunu kendimizde aramıyoruz değil mi?
  • Ahh işte keşke kızlarda böyle düşünse.

Ama evlilik çağında bize bakacaklar merak etme. Şimdilik öyle oğlanları hayallemeye devam etsinler. Evlenecekleri kişi biziz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Hiçbir zaman sorunu kendimizde aramıyoruz değil mi?

Yabancı kızlarada peşine düşersin türklerinde
    Türkün yapısı bozuk arkadaş her şeyiyle bozuk rahat batıyor bu ülkeye zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

İZMİR HARİÇ KATILIYORUM

Katılıyorum sana bir İzmirli olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlari kaldiran bizim eli seyinde erkeklerimiz. Yahu sinir oluyorum Hot or Not da Tinder da.eslesiyoruz mesaji okuyor yazmiyor veya hic yazmiyor anlamiyorum. Son 2 yildir kosmamaya karar verdim basta cok hafif yuz vericeksiniz sonra ayni onlarin oynadigi gibi oynayacaksiniz. Karsilik alamayinca egolarindan kuduruyorlar

• Avatarda ki şapkayı kaldır artık 2016'ya girecez nerdeyse
  • Merhaba.Ben her Turk erkeginin avrupada 2-3 ay yasamasini oneriyorum.

Dondugunuzde turk bir kiza selam dahi verirseniz aha beni bu forumun ortasinda yere yatirin neyse :)

Ayni sekilde bizim kezbanlarda 2 hafta ciksin kiz gorsun donsun

• Biz çok mu iyiyiz de onlara laf atıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deutsch Ali

Merhaba.Ben her Turk erkeginin avrupada 2-3 ay yasamasini oneriyorum.

Dondugunuzde turk bir kiza selam dahi verirseniz aha beni bu forumun ortasinda yere yatirin neyse :)

adam haklı beyler.
    ortalama bi tipiniz varsa bi gidin avrupaya
  • quote:

almanyayamı?
  • kekolar dostum , sağa sola salya atıp saçını değişik şekle sokup mavi abibas çakma eşofmanın altına kundura giyen insanlar facebookta ve sokakta vasatın altındaki kızlara bile ÇOK GÜZELSİN yazıyorlar ve bu kadar ilgi haliyle onları kendilerini dünya güzeli sanmaya sürüklüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: og

quote:

almanyayamı?

farketmez edirneyi geç yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Hiçbir zaman sorunu kendimizde aramıyoruz değil mi?

Kardeş bende veya bizde ne gibi bir sorun olabilir. Kıza selam güzelim tanışalım mı? Akşam boş musun? Demiyoruz ki. Abuk sabuk triplerede girmiyoruz. Daha bana yazan bir tane kızı reddettim o da aşırı şişman ve aşırı derecede boş salak bir insandı.

Sorun belli ki bu eli şeyinde gezen insanlarda. Onlar hem poposunu kaldırıyor kızların hemde yeni tanışmalara karşı kapatıyor ya bu çocukta böyle çıkarsa diye.
  • Türk kızlarında ruh hastalığı varsa sen niye üzülüyorsun? Bu arada Kerem Bursin evlenilecek birisi değil, güldürme beni. Playboy'larla evlenmeleri düşük ihtimal. İş adamı, entellektüel ve karizmatik olgun adamlar ise bilakis.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Türk kızlarında ruh hastalığı varsa sen niye üzülüyorsun? Bu arada Kerem Bursin evlenilecek birisi değil, güldürme beni. Playboy'larla evlenmeleri düşük ihtimal. İş adamı, entellektüel ve karizmatik olgun adamlar ise bilakis.

Kusura bakma seni güldürdüysem. 18 yaş üstü kızların bi kısmı Kerem Bursin ve benzeri insanlar peşinden koşmuyorsa ne olayım... Ben evlenilecek adam olarak gördüğümden söylemiyorum onların yaptığı şey bu. Çok yakışıklı çok kaslı zengin adam olacak onla takılıcam evlenicem. Hepsinin şuan ki amacı bu emin ol. O yüzden bizler hayatımızda bu kadar az kızla takılıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Türk kızlarında ruh hastalığı varsa sen niye üzülüyorsun? Bu arada Kerem Bursin evlenilecek birisi değil, güldürme beni. Playboy'larla evlenmeleri düşük ihtimal. İş adamı, entellektüel ve karizmatik olgun adamlar ise bilakis.

Kusura bakma seni güldürdüysem. 18 yaş üstü kızların bi kısmı Kerem Bursin ve benzeri insanlar peşinden koşmuyorsa ne olayım... Ben evlenilecek adam olarak gördüğümden söylemiyorum onların yaptığı şey bu. Çok yakışıklı çok kaslı zengin adam olacak onla takılıcam evlenicem. Hepsinin şuan ki amacı bu emin ol. O yüzden bizler hayatımızda bu kadar az kızla takılıyoruz.

Hedefleri kaslı, yakışıklı tipler olabilir. Peki kaçı bu hedefi tutturabiliyor ona bakmak lâzım. Kendilerini seven düzgün ve iyi aile çocuklarına burun kıvırıp kas, renkli göz gibi kriterlere biat eden kızın bu hedefinden kendisine ne hayır gelir? Sen sıkma kendini.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.