Şimdi Ara

N11.com mağazası iadeyi almıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar n11.com dan yaptığım alışverişde ürünü yanlış almışım iade etmek istiyorum satıcı kabul etmiyor.Kargo parası diye ürünü iade kabul etmiyor bu nasıl bir mantıktır.Lütfen yardım edin bu konuda.Şu resimlerde tam olarak ne yapmam gerekiyor talep geldi diyor.

Ayrıca mail gelmiş alışverişi tamamla diye iade ediyorum neden alışverişi tamamla diye son gün oldugunu belirtiyor?

Ve ürünü kapıda imza atmadığım halde kargo takipten bakıyorum ürünü almış olduğumu yazıyor bu nasıl olabilir? hiçbirşey yapmadım kargo geldi dedim ürün iade edildi geldiği adrese geri gönderilecek diye.
     N11.com mağazası iadeyi almıyor! N11.com mağazası iadeyi almıyor! N11.com mağazası iadeyi almıyor! N11.com mağazası iadeyi almıyor!

• Kimse yardımcı olmayacak mı koca forumda bir kişi cevap vermemiş :(
  • Hocam böyle durumlarda şikayet edilicek belli kurumlar vardır , oralara başvurun . Hatta bulacam bir kaç tane bekleyin
  • tüketici hakem heyeti.
  • Hocam siz ilk etapta n11 e ve şikayetimvar.com a şikayet edin , gerekli yardımı alamaz iseniz biraz daha üst kurumlara taşırsınız durumu.
  • Biraz üzerlerine gidin hemen hallediyorlar. Bende bi telefon kılıfı almıştım. 2. gününde bir yeri kırıldı. Geri gönderdim kargo ücreti ödemeden. Sonra telefon ettiler kargo ücreti vermiyorlar diye kargo firmasından. Bende "almak zorundalar, almazlarsa gerekli işlemleri yapacağım" dedim. sonraki gün yeni kılıfı gönderdiler.

n11 den almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insan. -- 30 Ocak 2015; 18:03:13 >
  • Arkadaşlar n11 mh aradım diyorki temsilci talep geldi yazıyorsa beklemelisiniz???
  • İnternetten alınan ürünlerde koşulsuz şartsız 15 gün içinde iade hakkınız var. N11 ile iletişime geçin, eğer red cevabı gelirse direkt tüketici mahkemesine gideğinizi söyleyin ve gidin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.