Şimdi Ara

The Forest mı yoksa Stranded Deep mi yardım lutfen?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bı tane survival oyun alıcam ama mıltplayerda olmasını ıstıyorum the forestta var ama stranded deepde yok oyun daha alpha asamasında gelırmı sızce multi mod yoksa forestmı alıım ondada bug var dıyolardı en son lutfen nedenlerıyle bırlıkte yazarsanız sevınırım

• 2 oyun da bu halleriyle 5 para etmez bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    doru dıyosun sende ama mınecraftın gıbı dandık grafıklerı yokya o yuzden alıcam grafıklerı ıyı boyle hosuma gıttı beraber falan oynuyosun o yuzden almak ıstdım
  • OneMoreTimee kullanıcısına yanıt
    İlla birini almak istiyosan The Forest i oneririm. Buglara ragmen coop oynamasi zevkli, yapicak daha cok sey var

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    anladım tamam cok saol önerin için
  • Stranded Deep al bence ismi de daha havalı

• Ariana Grande kullanıcısına yanıt
    Ondada multiplayer yok ya o yüzden ama onun grafıklerı daha ıyı geldı ısmıde guzel gerci 😄😄

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The forest
  • Stranded deep fazla incelemedim ama forest bencede

• Stranded Deep al havası grafikleri falan daha hoş oyunun.Ayrıca ilerde multiplayer modu eklenecektir zaten.Forest'tada multiplayer yoktu ilk çıkktığında.
  • Grav al.
  • Rising World aldım mükemmel oyun, online şehir yapıyoruz
  • :::LasVegas::: kullanıcısına yanıt
    cevaplar için teşekkurler arkadaslar forestın begendıgım ozellıklerı var sunlar hanı korku var bıraz yerlıler falan olduruyon ya :D bıde onda kıtap gıbı bısı var craft yapabılıyon ya onla o yuzden ama muhtemelen stranded deep alıacm multı modda gelırmıs ole dıyolar risingde guzele benzıyo :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneMoreTimee -- 2 Şubat 2015; 17:08:43 >
  • kardes onu kaldırcak pc yok bende :D
  • The forest sahibi olarak söylüyorum.Bende ilk başta iki oyun arasında çok kaldım.Ama Standeredi biraz araştırdığımda hiçbir şeyi olmadığını gördüm.Ufacık ada bir süre sonra sıkılırsın ama The forest çok büyük bir alana sahip ayrıca yerliler var hem korku hem survival oyunu ikisini birarada bulmak çok zordur.Bir yandan ev yapıyorsun bir yandan yerlilerle savaşıyorsun.Üstelik co op oynamak çok zevkli.Grafikleri harika. Bugların çoğu ortadan kalktı.Oyun çok gerçekçi acıkmak enerjisi bitmek uyumak yüzmek adada dolaşmak yerlilerin mağaraları var oralara girmek dehşet saçan şeylerle karşılaşmak insanı heyecanlandırıyor. Toplu baskına geldiklerinde ekşının dibine vuruyosun :D Çeşit çeşit silahlar ekleniyor.Yeni eşya ve ev yapımları her yeni sürümünde yepyeni şeyler ekleniyor ve 15 $a öpüp başa konulucak bir oyun emin ol tam sürümü çıksın 25 $ olur. Bence kaçırma derim.

• starkissme S kullanıcısına yanıt
    tamam kardesım cok saol keske onu alsaydım stranded deep aldım ama onuda alcam doru dıyosun onda map genıs 2 sınıde alıcagımı bılıyodum ele sonunda ama pc forest kaldırmıycak gıbıme gelıyodu can you run it diye bi siteeden baktım da mınımum seviyede bıle ekran kartım kırmızı gozukuyo bakalım alıcam ıns kaldırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneMoreTimee -- 12 Şubat 2015; 19:21:24 >
    Ekran kartın kaldırmıyosa alma derim ama yeni pc laptop alıcam dersen oyunu almanı tavsiye ederim.Şuan oynamasan bile yeni pc alınca yüklersin çünkü gelecek vaat eden bi oyun. Ekran kartı yetmeyince sorunlar yaşanabiliyor. Aynısı benim başıma GTAIVte geldi. Oyun açılmıyor.Açılsa kaldırmıyor. Bu arada kaç GB ekran kartın ?
    aldım oyunu grafıklerı dusurdum ıdare edıyo yenı ekran kartı alcam zaten su ankı ekran kartım

AMD Radeon HD 5450 bellek 2806 mb dıyo ama bılmıyom galıba 1 dıye hatırlıyom

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-r7-260x-oc-gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP
    bundan almayı dusunuyom ıyımı yada onerırmısın bunu yada baska bı tane
    İyi bir ekran kartına benziyor ama hazır bakmışken msi'ın ekran kartlarına bak derim ama msi'n ekran kartları sadece kendi pclerine mi yoksa diğer pclerede takılır mı pek bir bilgim yok.Eğer normal pclerede takılıyorsa msi almanı tavsiye ederim.
    anladım bnm pc casper ıns takılır msı duymustum ıyı dıyolar gtx760 olanına baktım arkadas fıyatlar ucmus :D 700 lıra alandı galıba :D bana bole 350-300 arasında ıyı kartlar lazm :D butçem bu kadar kardes
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.