Şimdi Ara

Hangi Digiturk Üyeliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Evimde sorun yaşadığım d-smart üyeliğini iptal ettirdiğimden dolayı evime digiturk bağlatmak istiyorum. Bunun için aşağıdaki kriterlere uygun fiyat nedir benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

1- Oturduğum sitede merkezi uydu bulunmakta.
    2- Ev dubleks olduğu için muhakkak yan oda kampanyasında faydalanıcam.
    3- Ana sistemde ne izleniyorsa yan odada da o izleniyormuş.
    4- Plus kutu seçeneği (herhangi birisi için)
    5- Aktivasyon bedeli varmıdır?
    6- 5 takım maçları ve lig tv2-3 gibi kanalları izlemek istiyorum
    7- Evde tvnin birinde 3d özelliği var. İzleyeniniz varmı? Bir maçı bu şekilde izlemek mümkünmü?

Bu hepsine göre en uygun fiyat nedir arkadaşlar? Ayrıca herhangi kurulum vs bedeli ödermiyim?

• digiturk sitesinden kampanyani sec hocan ilk olarak ve sitede eutelsat uydusu varmi onu ogren plus kutuda sagencom 6101kutu al aktivasyon ucreti degisir kampanyaya gore kurulum odemezsin tahaahut verirsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim baktım ama çok karşık. Basitçe merkezi çanak ve eutelsat var. Tüm ligtv kanalları açık kayıt yapabilen hd kutu olacak. Ayrıca bir de yan oda kampanyasından yararlanıcam ayrıca. Arkadaşlar demişler taaahhütle şu kadar ay ücretsi bundan sonra şu kadar diye. En uygun üyeliği bulup almak istiyorum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apple34 -- 30 Ocak 2015; 12:51:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.