Şimdi Ara

Kült strateji oyunu Heroes of Might & Magic III mobile geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kült strateji oyunu Heroes of Might & Magic III mobile geldi

1999 yılının kült PC strateji oyunlarından Heroes of Might & Magic III, tabletlere özel optimize edilmiş olarak Ubisoft tarafından Android ve iOS için indirmeye sunuldu.

Oyunda kraliçe Catherine Ironfist olarak mitolojik yaratık ordunuzla sıra tabanlı mücadeleler vermeniz ve büyük bir dünyaı keşfetmeniz gerekiyor. 7 senaryonun olduğu oyunda 50 kapışma haritası ve yerel ağdan çoklu oyuncu desteği de mevcut. 

Kontrollerin dokunmatik ekrana göre optimize edildiği oyunda grafikler de elden geçirilmiş ve daha kaliteli hale getirilmiş. Daha önce de bahsettiğimiz gibi oyun tabletlere hitap ediyor. Fiyatı ise 21TL civarında. 

• Yohhh artık, gençliğimi yemişti bu oyun ne oynardık ya. Sabahlardık valla kesin alırım ama indirime girmesi şart ;)

(Bilmeyenler için bu oyun satrançın görsel halidir diyebiliriz, düşünmekten kafayı yiyen vardır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumlarabak -- 30 Ocak 2015; 13:57:29 >
  • vay be, gerçi adamlar san andreas yapmış bunu mu yapamayacak
  • Oynadım bugün paso; 10 inç tablette rahat oynuyorum, kullanışa biraz alışmak gerekiyor ama nispeten kontroller iyi gözüküyor daha ne olsun? Özlemişim az oynamamıştım, az sabahlamamıştım.
  • Oha oha oha homm3 allahım sana gelcem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duygulandım . Benim pc de hala kurulu .

10 kere aynı savaşı yapıp 10 uncuda doğru hamleyle yendiğim olurdu. Epey düşünme gerektiren bir oyun.1 hafta bir haritayı bitirmekle uğraşırdım en zor seviyede.
  • Tam olarak aradığım oyun iste ama o kadar para veremem malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asil olay HOMM-3 HD. Lise yillarimda bizleri yazlikta grup halinde sabahlatan bu efsane oyunun HD'si oynama icin sabirsizlaniyorum resmen.
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    HD dediğn ne?Bİlgisayar için Hd versiyonu mu çıkıyor Age of 2 gibi yoksa .
  • ne oynardık be.
  • Arkadaşlar bende bu oyuna saatlerimi vermişimdir. Steamde aldım oyunu ve açıkcası birlikte oyun atacağımız arkadaşlar aramaktayım. Lütfen steamden ekleyin ve buradan iletişime geçin steam nick: asarburak
  • elegantt E kullanıcısına yanıt
    Tum grafikleri tek tek renderladilar ve o efsane HOMM3 un HD edition'unu cikardilar. Heryerde var android, pc, steam etc.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.