Şimdi Ara

Samsung Galaxy J1 akıllı telefonu resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy J1 akıllı telefonu resmiyet kazandı

Akıllı telefon tanıtımlarına hız kesmeden devam eden Samsung, Galaxy Grand Neo Max modelinden sonra Galaxy J1 adında yeni bir seriyi başlatacak akıllı telefonunu duyurdu. 

Samsung Malezya sitesi tarafından resmiyete kavuşturulan Galaxy J1; Galaxy A ve Galaxy E serilerinin ardından firmanın üçüncü yeni nesil akıllı telefon serisi olacak. Seri görünüşe göre en giriş seviyesi segmente hitap edecek. 

SM-J100H model numarasına sahip olan cihazda 4.3 inçlik 480x800 piksel çözünürlükte ekran yer alırken, çift çekirdekli 1.2GHz saat hızında çalışan bir işlemci gerekli gücü sağlıyor. RAM seviyesinin 512MB'ta tutulduğu cihaz 4GB artırılabilir hafızaya sahip. 

Cihazda bunun dışında 5MP çözünürlükte arka kamera, 2MP çözünürlükte ön kamera, Android 4.4 işletim sistemi, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, 3G desteği 1850mAh gücünde çalışan bir batarya yer alıyor. Fiyatın modeli açıklanmazken Malezya'dan sonra Rusya'da satışa çıkacağı belirtiliyor.  

• Dalga geçme işini başka bir boyuta geçirdiler

1000 ürün üretip 1000 ' ini de aynı yapmayı başarmakta bir başarı .
  • çok yenilikci ve farklı bir seri olmuş.

• Ben hala Samsung, Galaxy Grand Neo Max etkisindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi kusuyunu kazmak bu olsa gerek sonu pek iyi gorunmuyor

• Bu bildiğin ace olmuş

• Samsung'un bugünkü telefonu da buymuş.
  • Konuya girmeden tasarımı gözümde canlandırmıştım
  • nokia da zamanında böyle piyasaya sürekli aynı tip ve özellikte telefonlar çıkartarak zirveye oturdu ama sonra battı. insanlar az ama öz olsun istiyorlar. sen daha s serisini adam edememişken j serisi çıkartıyorsun.
  • Yarin da bekliyoruz samsung

• Allah arttırsın Samsung kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

nokia da zamanında böyle piyasaya sürekli aynı tip ve özellikte telefonlar çıkartarak zirveye oturdu ama sonra battı. insanlar az ama öz olsun istiyorlar. sen daha s serisini adam edememişken j serisi çıkartıyorsun.

Nokia yenilikçi olamadığı için problem yaşadı. Samsung gayet yenilikçi bir firma. Yenilikçi olma tasarım değiştirme değildir. İlle de tasarım diyorsan Edge gibi radikal değişim yapılan cihazları da bulabilirsin. Aynı telefondan çok çıkarıyorlar diyebilirsin; ancak bu dediğin yanlış. Ayrıca arz talep meselesi diye bir şey var. Bu telefonlar hoşuna gitmiyorsa alma. Satılıyor ki üretiliyor. Milyar dolarlık iş yapan firmalar emin ol forum köşelerinde CEO'luk yapanlardan daha iyi düşünüyordur bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batarya zayıf -- 30 Ocak 2015; 13:30:36 >

• berbat ötesi
  • Samsung'un bu tutumuna anlam veremiyorum neyi amaçlıyorlar acaba

• Harbiden baydı artık. Birbirinin aynısı telefonlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

Ben hala Samsung, Galaxy Grand Neo Max etkisindeyim

O bir model ismi değil araya " , " koymamışlar sadece . Galaxy Grand , Neo ve Max serileri yani .

• Adamlarda o kadar çok adam var herhalde ki boş kaldıkça telefon yapıyorlar bunlar da boşa gitmesin de diye a b c d e f g h diye isimlendiriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

nokia da zamanında böyle piyasaya sürekli aynı tip ve özellikte telefonlar çıkartarak zirveye oturdu ama sonra battı. insanlar az ama öz olsun istiyorlar. sen daha s serisini adam edememişken j serisi çıkartıyorsun.

Nokianin batma sebebi kendi batik isletim sisteminde devam etme karariydi, zamaninda herkes gibi androide gecse eminim suan yine ilk 3 de olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 'En giriş seviyesi' de hoş bi tabir olmuş

• 300 tl civarı olursa yakışır.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.