Şimdi Ara

Beko firin aldik teşhir urunu gondermişler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaslar Beko magazasinda birtane fırın begendik parasini verdik bize teşhir urunu gondermişler, sonucta hergun kac kisi o urunun dugmelerine basiyor kapagini aciyor,adama itiraz ettik artik o urunden fabrikada cikmiyor diyor sizce ne yapmaliyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İade et dostum. Ben daha da Arçelik Beko almam. Bunu çok yapıyorlar. Çoğu insan da farketmiyor bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı mağazaların yaptığı gibi kayda değer indirimle satsalar düşünülebilir teşhir ürünler fakat kapalı kutu ile aynı parayı vermek mantıklı değil bence. Bu olaya önem verdiğiniz belli. İade edin. Üretimin bitmiş olması piyasada kapalı kutulusunu bulamayacağınız anlamına gelmez.
  • İade etmeye çalışın, kabul etmezlerse firmaya direk iletin sosyal medyadan daha çabuk ulaşırsınız. Biz de ev eşyası alırken mutlaka teşhir gelmeyecek değil mi diye soruyoruz, geçenlerde Arçelikten fırın aldık adam teşhiri vermek istedi depoda yok mu dedik sonra kapalı kutu var dediler onu aldık, bazen bayiler trip yapabiliyor. Herkesin ellediği ürünü almayı kimse istemez tabi heleki mutfakta kullanılacak bir ürünse.
  • Tşkrler arkadaslar urunu iade edip gerekirse sikayet edecegim.

• Direkt iade ve şikayet.
  • Banada termisifon yolladılar ayni şekilde %15 civari indirime kabul ettim.üste CIK bas fircayi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trbist

Banada termisifon yolladılar ayni şekilde %15 civari indirime kabul ettim.üste CIK bas fircayi bence

zaten oyle yaptim hocam,gelip goturduler parayida iade ettiler,bunlara prim vermiyecen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.