Şimdi Ara

65 liraya APPLE IPad Smart Case

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben ürünü Sahibinden.com'da uygun fiyatlı case ararken gördüm.Yorumlardan etkilendim ve siparişi verdim.Aldım kullandım, beğendim.Sizde yararlanın istedim.Link aşağıda ki videonun açıklama kısmında var.Vidyoya girmek istemeyen olursa PM atsın linki yollayayım.

Hakikaten tek fark fiyat, ürün benim Hoşuma gitti.Hatta birde inceleme videosuda çektim o da burda;

https://www.youtube.com/watch?v=N-BuuiSeYzY

(Kanal benim arkadaşlar.Reklam olarak algılanmasın.İstemeyen tıklamasın.Ürün Orjinal değil bire bir imitasyondur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanisenes -- 31 Ocak 2015; 15:01:40 >

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Teşekkürler

Önemli degil, millet yararlansin 199 degilde 65 lira versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanisenes

quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Teşekkürler

Önemli degil, millet yararlansin 199 degilde 65 lira versin.

Aslında sıcak fırsatlara da açılabilir konu yakın zamanda almayı düşünüyorum ben de

• Sağolun hocam

• Bu smart case' ın aynısından sarı rengini iki ay kadar evvel kadıköy'den satın almıştım, ambalajına kadar 1e1 aynısını yapmışlar gerçekten, kabın içindeki markaya kadar tam bir replika smart case ve kapak mıknatıslı çok başarılı fakat kasa kısmı çabuk deforme oldu, tableti case yuvasına sabitlemek için dört tarafından plaster şeffaf bant ile sabitledim, Hafif bir maddeden imal edilmiş bir yapısı olduğundan biraz esnekliği fazla..

• Sahibinden linkini alabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Sahibinden linkini alabilir miyiz?

Hocam kusura bakmayin PM'den de link engelleniyor.Youtubeda ki videonun aciklama kismindan ulasabilirsiniz.

• bende edirneden bundan 2 ay önce aldım hala da kullanıyorum ilk günkü gibi. orjinalinden farkı fiyatı sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

bende edirneden bundan 2 ay önce aldım hala da kullanıyorum ilk günkü gibi. orjinalinden farkı fiyatı sadece

Evet.İmitasyon olmasina ragmen oldukça kaliteli ve parasını hak ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30-40 TL civarına kılıf+ ekran koruyucu + dandik bi dokunmatik kalem verenler var.Ben almıştım,forumdan da birçok bu tarz ürün alan var herkes memnun.Zaten hepsi birbirine benziyor apple logosu olmasa da olur benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

30-40 TL civarına kılıf+ ekran koruyucu + dandik bi dokunmatik kalem verenler var.Ben almıştım,forumdan da birçok bu tarz ürün alan var herkes memnun.Zaten hepsi birbirine benziyor apple logosu olmasa da olur benim için.

Ama bu 3 ürünün kalitesi anca 30 lira degerinde oluyor.Tabii tercih meselesi, dediginiz sekilde alıp memnun kaldiğım ürünlerde oldu ama cogunlukla sonuc hüsran

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıf bugün elime geçti malzeme kalitesi olarak çok iyi.Bu fiyata alınabilecek en iyi ürünlerden bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.