Şimdi Ara

Rito script avında (ban içerir, oyuncu sayısı 30% azaldı) SS Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
3
Favori
8.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanan hesapların maillerine banlanma mesajları yollanmaya başlanmış, hesaplar hala banlanmamış ama

kaymak: amcam ritoda gm

edit: foto geldi
     Rito script avında  (ban içerir, oyuncu sayısı 30% azaldı) SS Geldi

edit2: yukarda adı geçen hesap benim değil

edit3: yeni foto geldi
     Rito script avında  (ban içerir, oyuncu sayısı 30% azaldı) SS Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blattodea -- 30 Ocak 2015; 8:07:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi olmuş.
  • Sevindirici bir haber. Paylaşım için sağol.
  • daha önce yazmıştım riotun bu kadar ağır bir problemi görmrmezden gelmesi ihtimali sıfır diye. Özellikle sezon bitimini beklediler, ben sezon öncesi döneminde hallederler diyordum fakat sezonun başlamasını beklediler...

Şu ana kadar script kullanmış kişiler biliniyor. Bu kişiler teker teker banlanacak.

sevindirici tabi, gj rito
  • Script kullanmayanlarıda banladı bu gerizekalı rito, sabah hesaba bir giriyorum kapatılmış gerekçe 3.parti program öyle script kullanılcak herolarda oynamadım hiç cass falan neyse ticket attım kanıtların niteliğini falan sorum nolcak bakalım.
  • Bu hile yayginlasali neredeyse 1 yil oluyor. Neyse buna da sukur :) Ya hic ceza almasalardi?
  • tristnam kullanıcısına yanıt
    eğer cidden kullanmayıp ban yediysen büyük sıkıntı olmuş dostum
  • kalista script inden sonra riot yok artik dedigi icin yapti bence yoksa kac zamandir var neden bu kadar beklediler ki. %100 script adamin videosunu atiyorum gerekli bildirimler yapilacaktir diye mail geliyor adam 3 aydir oynuyor dia1 de bu nedir arkadas.

daha 3 gun once 25 lvl acc ile girdim kalista script kullaniyorum dedi adam lvl 6 idi zaten. ben boyle birsey gormedim yemin ederiyorum uzi bu kadar iyi kalista oynayamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiosKid

Gerçekten kullanmadım gerekli ticketide attım ama sonuç çıkıcağını sanmıyorum yok gösteremeyiz vs. diyeceklerini sanıyorum ama Bloodimirin yorumunu görünce şunu fark ettim ben Kalista oynamaya başladım bu aralar plat eloda çok rahat maç carryliyeceğini düşündüğümden oynamayı öğrenmek için normal oyun, özel oyun vs. atmaya başladım ve iyi oynadığıımıda düşünüyorum gerçekten bi hata sonucu Kalista script kullandığımı sanıp banlamış olabilirlermi?
    o kadar ezbere iş yapacaklarını sanmam dostum ama bi hesabın statları dışında nerden bakıp anlayabilirler ki kullanıp kullanmadığını bi ara bol leaked list çıkmıştı belki ordan bakıp bulurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristnam

quote:

Gerçekten kullanmadım gerekli ticketide attım ama sonuç çıkıcağını sanmıyorum yok gösteremeyiz vs. diyeceklerini sanıyorum ama Bloodimirin yorumunu görünce şunu fark ettim ben Kalista oynamaya başladım bu aralar plat eloda çok rahat maç carryliyeceğini düşündüğümden oynamayı öğrenmek için normal oyun, özel oyun vs. atmaya başladım ve iyi oynadığıımıda düşünüyorum gerçekten bi hata sonucu Kalista script kullandığımı sanıp banlamış olabilirlermi?

Öyle iş olamaz dostum kanıtları olması gerekir. Kaldı ki koskoca Riot'un scriptleri bu yöntemle yakalayacağını sanmam

Herhangi bir 3. Parti program kullandın mı? Ya da yüklü bir bilgisayardan oyuna girdin mi?

Benimde bir arkadaş var son 1 aydır sadece xerath ve kalista oynuyor ama script değil ,merak ediyorum o da banlanacak mı .Geçen sene katarina be ryze oynuyordu çocuk takıntılı biraz birşey oynadı mı bırakmıyor s2 de lux ve cait harici hero aldığını görmemiştim hiç.Her neyse geçen sezon ne zaman girsek script diyorlardı buna Banlanırsa şaşırmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

quote:

Öyle iş olamaz dostum kanıtları olması gerekir. Kaldı ki koskoca Riot'un scriptleri bu yöntemle yakalayacağını sanmam

Şimdi Riot ayrı Türkiye sunucusu ayrı. Bizimkiler belki bu yöntemle bile tespit etmiş olabilir belli mi olur dkfjdşhd. Yayıncı firma yine Riota ait olsada Riot Türkiye ofisi tam bir aile şirketi resmen. Tecrübesiz çalışan insanlar çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whituryd -- 30 Ocak 2015; 8:01:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Herhangi bir 3. Parti program kullandın mı? Ya da yüklü bir bilgisayardan oyuna girdin mi?

Kendi bilgisayarım dışında hiç bir bilgisayarda hesabıma girmedim şimdi bir arkadaşımın gelmesini bekliyorum kendisi script kullanıyodu ban yemişmi onu öğrenicem
  • quote:

o kadar ezbere iş yapacaklarını sanmam dostum ama bi hesabın statları dışında nerden bakıp anlayabilirler ki kullanıp kullanmadığını bi ara bol leaked list çıkmıştı belki ordan bakıp bulurlar

Söylediğin listeyi arayıp buldum pek zor olmadı kullanmadığımı biliyorum ama ismimi arattım yinede bir sonuç çıkmadı gerçekten neye göre banladılar bilmiyorum, öyle ahım şahım bi oyuncuda sayılmam yani yaptığım herşeyi seviyemdeki tüm oyuncular yapabiliyo cevabı beklicem ticketten
  • Kullanıp ban yiyenlere oh olsun arada kaynayanlara geçmiş olsun. Umarım düzeltirler durumu.

• dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisinin asla göz yummaması sevindirici ve harika bir durum
  • quote:

quote:

Söylediğin listeyi arayıp buldum pek zor olmadı kullanmadığımı biliyorum ama ismimi arattım yinede bir sonuç çıkmadı gerçekten neye göre banladılar bilmiyorum, öyle ahım şahım bi oyuncuda sayılmam yani yaptığım herşeyi seviyemdeki tüm oyuncular yapabiliyo cevabı beklicem ticketten

Mk Jogo ?
  • Acayip bir ferahlama geldi oww yeah
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.