Şimdi Ara

Rito script avında (ban içerir, oyuncu sayısı 30% azaldı) SS Geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
3
Favori
8.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İllegal birşey kullanmadım ama banlandım diyenlere inanmıyorum.Bu tarz işlerde kimse kafasına göre banlamaz, belki script kullanmıyorsunuzdur ama illegal bir program veya böyle algılanabilecek birşeyler kullanıyorsunuzdur. Yani bilerek veya bilmeyerek güvenlik ihlali yapmışsınızdır.

Kimse kimseyi zed,syndra,katarina oynuyor diye banlamaz, koskaca şirket sizin main herolarınızın performansına göre ban atacak hali yok.Böyle birşey olsa oyunda smurf hesap kasmanın bir mantığı olmaz, iyi seviyede oyuncular smurf hesaplarında çok iyi kda ve win ratiolar ile oynuyorlar.
  • Sadece şu dodge scriptini açmıştım nasıl çalışıyor diye 1 oyun attım bir daha da açmadım ama beni de banlamışlar.Fazla merak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nykspos

tıckete gelcek cevap su guvenlık geregı kanıt sunamıyoruz. Bende banlandım gerekce 3. partı kullanımı yaklasık 1 2 ay oluyor banlanalı. Erzıncanda yapılan turnuvaların hepsınde 1. olduk. Rıot Outsıder tarafından tanınan bır takımız hatta fakat ban gerekcesı zed syndra katarına oynamammıs. Sordum ne alaka dıye bana dedıgı su profesyonel oyuncular harıcı bu heroları oynayan kısıler basarılı olursa scrıpt kullanıyormu dıye hesapları kontrol edılır eger bır bulguya rastlanmayıp lıg atlamaya devam edılırse pedal kullandıgı gerekcesıyle banlanır. Yanı kullanan yada kullanmayanlar eger bu heroları ıyı oynuyorsa banned.

Böyle birşey yok yanlış bilgilendirme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flareon

benim hesabıda banlamışlar 3.parti programından ama hiçbir şey kullanmıyorum

Hangisini la
  • quote:

Orijinalden alıntı: blattodea

quote:

Orijinalden alıntı: AlpFatih

kullanan 2 arkadaşım da ban yememiş, nasıl bi avsa.

HEP ARKADAŞ OLUR ZATEN

cidden arkadaş

5.1 packinde kullananlar yemiş diye bir söylenti var, 5.2de kullananlara bir şey olmamış, ya da daha öncekilere..

benim de arkadaş banlanmadı

konuyla alakasız imzanda dolayı yazıyorum. Kaçıncı sınıf ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Certain18

Hadi bakalım umarım devamı gelir hepsinden kurtuluruz bu script kullanan dallamaların

O kadar farkediyor mu?
  • srknn kullanıcısına yanıt
    Alakası yok , başka bir yerden hesabınıza girdiyseniz ya da şifrenizi bilen arkadaşlarınız varsa suçu kafade veya arkadaşlarınızda arayın . Script kullanmayan hiçbir arkadaşım banlanmadı , kullanan arkadaşlarımın ise tamamı banlandı. Ayrıca Cassiopeia oynarım son zamanlarda , fena da değilim baya maç kazandım beni banlamadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo Ryzov -- 30 Ocak 2015; 15:27:49 >
  • Bu Gamebooster programlarından bi sıkıntı çıkar mi ki?
  • Bu banlar iyi oldu, her iyi oynayana script diyorlardı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrt32

Bu Gamebooster programlarından bi sıkıntı çıkar mi ki?

olmaz, ben de razer gamebooster kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

Orijinalden alıntı: Flareon

benim hesabıda banlamışlar 3.parti programından ama hiçbir şey kullanmıyorum

Hangisini la

ninjâ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nykspos

tıckete gelcek cevap su guvenlık geregı kanıt sunamıyoruz. Bende banlandım gerekce 3. partı kullanımı yaklasık 1 2 ay oluyor banlanalı. Erzıncanda yapılan turnuvaların hepsınde 1. olduk. Rıot Outsıder tarafından tanınan bır takımız hatta fakat ban gerekcesı zed syndra katarına oynamammıs. Sordum ne alaka dıye bana dedıgı su profesyonel oyuncular harıcı bu heroları oynayan kısıler basarılı olursa scrıpt kullanıyormu dıye hesapları kontrol edılır eger bır bulguya rastlanmayıp lıg atlamaya devam edılırse pedal kullandıgı gerekcesıyle banlanır. Yanı kullanan yada kullanmayanlar eger bu heroları ıyı oynuyorsa banned.

Eger oyle bir sey olursa. Ve benim pcmin icerigine bakmadan oyle bir sey yaparsa o rito. Ya sirketi basarim yada gider dava acarim

Bu nebicim sistem. Onlar pro oynuyor biz olamiyormuyuz? Sistemin icine etmek bune deniyo heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 sene sonra anca çözebilmişler olayı. bundan sonraki tutumunda da geciktirmeden ilgili hesapları askıya alırlar.
  • wtfast kullananlar durum nedir ?
  • L# kullananlar ban yedi, botoflegends ta sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

L# kullananlar ban yedi, botoflegends ta sorun yok

Bu nasıl bir sistem bir programı tespit ederken diğerini nasıl edemiyorlar sizin dediğiniz gibiyse ? Ayrıca herkes haksız banlandığını iddaa ediyor.Hiç kimse script kullanmıyor zaten.Oyundaki scriptleride ben kullanıyorum hepsi smurf hesabım.
    Herkes haklı hiç kimse suçlu değil
  • quote:

We had a lot of time to backengineer the code of RIOT and invested days and months to understand even the most hidden features in League of Legends. Because of that, users that only used Bot of Legends have obviously not been affected by the ban wave and

Bot of Legends still seems to be undetected
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuzza123

quote:

Bu nasıl bir sistem bir programı tespit ederken diğerini nasıl edemiyorlar sizin dediğiniz gibiyse ? Ayrıca herkes haksız banlandığını iddaa ediyor.Hiç kimse script kullanmıyor zaten.Oyundaki scriptleride ben kullanıyorum hepsi smurf hesabım.

Şuan piyasada 2 tane hile kullanabileceğin program var biri L# diğeride botoflegends. L#'ı kodlayan kişiler, bilmedikleri bir şekilde programı kullananları takip edilebilecek bir açık bırakmışlar, riotta bunu değerlendirdi. Botoflegends ise daha profesyonelce kodlanmış, kimin kullandığı tespit edilemiyor. Kimse haksız yere ban yemedi, L# kullanan herkes ban yedi.

Westeki 18 level hesabımla L# kullandım bir kaç oyunda, ban yemişim. Bayağı büyük darbe vurmuştur riot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muco -- 30 Ocak 2015; 16:39:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yakuzza123

quote:

Şuan piyasada 2 tane hile kullanabileceğin program var biri L# diğeride botoflegends. L#'ı kodlayan kişiler, bilmedikleri bir şekilde programı kullananları takip edilebilecek bir açık bırakmışlar, riotta bunu değerlendirdi. Botoflegends ise daha profesyonelce kodlanmış, kimin kullandığı tespit edilemiyor. Kimse haksız yere ban yemedi, L# kullanan herkes ban yedi.

Westeki 18 level hesabımla L# kullandım bir kaç oyunda, ban yemişim. Bayağı büyük darbe vurmuştur riot

Aynen Öyle

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.