Şimdi Ara

Windows'un Outlook uygulaması iOS ve Android için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows'un Outlook uygulaması iOS ve Android için yayınlandı

Microsoft özellikle kurumsal şirketlerin yaygın olarak kullandı e-posta istemci servisi 

Outlook'u Android ve iOS platformları için de yayınladı. Şirket geçtiğimiz aylarda bir başka e-posta uygulaması Acompli'yi satın almıştı, yeni Outlook uygulamasında Acompli ekibinin etkileri ise oldukça büyük ölçüde gözüküyor.

Her hafta güncelleneceği açıklanan uygulama Microsoft'un bulut servisi OneDrive'a destek verirken Acompli uygulamasındaki gibi Google Drive ve Dropbox servislerine de destek vermeye devam ediyor. Ayrıca uygulama outlook dışında Gmail, iCloud, Yahoo Mail gibi e posta servislerine de destek veriyor.

Android için ön izleme sürümü şeklinde yayınlanan uygulamaya aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• Güzel bir uygulama olmuş ama exchange neredeyse o işi görüyordu. Ek olarak belki mail güncelleme sistemi kazanç sağlayabilir.
  • böyle bir uygulama için çok geç kaldılar. rakip firmalar uçtu gitti. gmail uygulaması benim favorim.

• nokıa camerayıda düşük bi ücret karşılıgı sunmalı ,sattıgı telefonlarından daha fazla kazınır..
  • Ben 9 aydır kullanıyorum zaten

• Eski Outlook uygulaması daha güzeldi

Şaka yapıyorum, bunun arayüzünü daha beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android'de şirket hesabı kuruluyor fakat ios versiyonunda sadece exchange veya diğer servisleri kurabiliyorsunuz. ne anladım o işten.

• uygulama güzel fakat hatalar var. mesela e-postayı çöpten siliyorum. biraz sonra yenile dediğimde sildiğim e-posta geri geliyor. birde gelen kutusundaki maillerin hepsini göstermiyor. en kısa zamanda güncelleme şart. eski sürümünde de hatalar var. belli süreden sonra mailler gelmemeye, güncelleme yapmamaya başlıyor. ta ki ne zaman telefon yeniden başlatırsan o zaman düzeliyor.

telefon : Nexus 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 30 Ocak 2015; 10:44:09 >
  • Outlook mu kaldı...

Herkes gmail kullanıo

• "Şirket geçtiğimiz aylarda satın aldığı Acompli'yi satın almıştı" Düzeltilebilirse sevinirim

Uygulama güzel olmuş beğendim şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Ata

Outlook mu kaldı...

Herkes gmail kullanıo

Outlook kaldı kalmasına da asıl sorun senin outlook'un ne işe yaradığını bilmemen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Zenfone 6 uyumsuz didi

• android ve ios ta bile Microsoft uygulamalarına mahkumuz. yapamıyorlar benzerini ne goole ne apple

• Outlook zaten vardı

• Iyi olmuş gelmesi..

• Bi kaç aydır kullanıyorum ben Android te.

• Exchange mailleri daha hızlı güncelliyor. Widget desen aynı zaten. Takvim eklentisi var bir fark olarak. Bir de kişilerin isim başharfleri. İşlevsellik açısından çok büyük bir değişiklik ya da kazanç göremedim açıkçası. Ekstra uygulama yükleyip sistemi yormaya gerek var mı bilemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obi-1 Kenobi

"Şirket geçtiğimiz aylarda satın aldığı Acompli'yi satın almıştı" Düzeltilebilirse sevinirim

Uygulama güzel olmuş beğendim şahsen.

Yazım hatasını düzelttim, ilginizi çin teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 30 Ocak 2015; 14:52:04 >
  • androidde vardıda ios'a yeni gelmiş

• çok geç kaldılar skype yi aldıkları zaman skype entegre etmeleri gerektti çoğu insan artık kullanmıyor bile.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.