Şimdi Ara

Kapının önüne koliyle tonla para bıraksalar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapı çaldı, kapıyı açtınız.Bir koli var ama etrafta kimse yok.Koliyi açtınız içinde tonla para var ne yaparsınız ? :) Biraz da hayal kuralım gençler

miktar belirtmek gerekirse 10 milyon olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F70B31AD -- 30 Ocak 2015; 4:08:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öyle bişey olmaz konu kilit üye ban forum silinebilir
  • yakar ısınırım
  • ertesi gun gidip hesaba yatiririm,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 30 Ocak 2015; 4:09:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mert-TR kullanıcısına yanıt
    olur demedik arkadaşım okuduysan hayal kuralım yazdım :)

• Bilgisayara format atarım.
  • 10 milyon a bi paket parliament alır içerim

Bu arada fakirliğin gözü kör olsun hiç parliament yazmamışım otomatik algılama bile algılamadı

• karakola gider paraları olduğu gibi iade ederim. herkesin yapması gereken vatandaşlık görevi. (yersen)
  • Diyanete bağışlar ve cami yaptırırdım.
  • Alır evde beslerim hava soğuk

• quote:

Orijinalden alıntı: dhnkrc

olur demedik arkadaşım okuduysan hayal kuralım yazdım :)

tamam kanka bende diyorum ki öyle bişey olmayacağı için hayal kurmaya gerek yok
  • özel deniz piyadeleri tutup tayyipi indirirdim hayali bile güzel abi
  • Foruma konu açarım.

• Eve saklarım, ertesi gün direkt ev falan alırım

• Evi daş rus kızlarla doldurur bütün parayı bitiririm

• Güzel neler yaparım bir düşüneyim. [[Ağır hayal ürünü içerir vakit kaybı olabilir okumayın can sıkıntısından yazıldı]]

Sağa sola etrafa iyice bakınır kamera vb varmı diye kontrol ederim varsa kamera felan çekiyorsa farkedersem polise götürür üstüne alkış felan alırım. Olur ya sosyal deney olabilir paralarda sahtedir.
    Kamera yoksa çantayı alırım içini boşaltırım sonra paralarda 200lüklerden 5-6 tane alır boş çantayada kıyafet doldurup (çantayı alma nedenim paralar yanımda sansınlar gene sosyal deney olabilir mafya ihtimalinide göz önüne almak lazım) taksiyle en yakın başka ile giderim bu sırada taksiciye dolanmasını soyler şehiri geziyorum abide felan diyip iyice takip eden varsa diye dolandırırım baya sonra takip edilmediğime emin olduktan sonra tamam abi sür şu ile diyip rahat rahat giderim oraya taksi ücretinide muhtemel sahte olduğunu düşündüğüm yanıma aldığım paralardan öderim. Daha sonra en yakındaki banka şubesine gidip yanıma aldığım 4-5 parça parayı tek tek kontrol ettiririm bunlar sahte çıkarsa hemen geri dönüp parayı çantaya doldurup polise teslim ederim taksiyle nereye gittin derseler polise geliyordum takip edildiğimi farkedince korkdum dolandım falan uydururum. Sahte değilse paralar hemen eve dönüş ama çantayı yanımda almam orda gene takip edenler olabilir gene her ihtimale karşı çantayı atar eve çantasız gelirim bunu gören adamlar parayı başka yerde bırakdığımı sanarlar bu yüzden harekete geçmezler bir sırt çantasına paraları doldurur gene taksiyle evden çıkarım gene aynı taksiciyi çağırır parayı nakit verir aynı şekilde dolanarak şehiri terk ederdim terk edince direk başka bir taksiyle gene şehir değiştirirdim adamlar taksiciyi konusturabilir bu işlemi 2 kere taksiye 1 kere uçakla tekrarlıyarak izimi kaybettirirdim ismimi bulsalar bile nerde olduğumu bulamıyacakları için gittiğim yerde bir otele yerleşirdim yaklaşık 3-4 ay otelde kalır elimdeki paranın yatırabileceğim kadarını bankaya yatırırım çok yüksek miktarda devlet nerden buldun diye sorar elimden uçar para daha sonra nakit parayla muhasebeci felan bulup küçük bir şirket açardım parayı aklamak için yavaş yavaş olmayan kazançları muhasebeci sayesinde var gibi gösterip parayı aklardım belli miktardan sonra işyerini büyütüp paranın çoğunu aklamaya başlarım yarısından çoğunu aklamayı başarınca yabancı ülkelerden birine yatırım yapıp vatandaşlık alırım vize işlemlerini tamamlar mahkeme kararı ile isim soyisim değiştirir yabancı ülkeye giderim artık orda rahat rahat parayı harcıyabilirim o parayla iş kurardım daha fazla kazanmak için tabi yardımlar felanda yapardım ama kurduğum işden kazandığım paralarla yapardım muhtemelen işler kesinleşmeden net kazanç yapmadan parayı yardımlara yüksek miktarda harcamak istemem işde böyle rahat rahat risk olmadan yaşar giderim tatiller arabalar felan gezerdim dünyayı işleri sağlamlaştırdıktan sonra yani anlıyacağınız o miktarda parayı gidip polise teslim etmem o parayı oraya bırakan zaten ihtiyacı olan biri değildir mantıklı olarak mafya dolandırıp kaçan birinin parayı nereye bırakacağını şaşırıp evi boş zannedim bahçeye çantayı bırakıp sabah erkenden alırım kafasıyla bırakdığını düşünürüm ev müstakil tabiyki tek kaldığım için ışıkda yanmaz olabilir.

• Boyle birseyin olmasi ilginc bence.

• Önce bir etrafa bakarım kamera falan var mı diye , sonra parayı almadan kapıyı kapar delikten bakmaya başlarım 10 dk sonra açar kapıyı bir daha etrafa bakarım taa ki parayı biri alana kadar alan olursa kesin kamera şakasıydı bu der içimden tuzağa düşmemenin verdiği gururla mutlulukla küfür ederim.Akşam haberlerde parayı alan adamı milyarder görünce sakince odama çekilir 200 litrelik akvaryumumda kendimi boğmaya çalışırım.Tabi bilimsel olarak böyle birşeyin olması imkansızmış galiba bir makale de okumuştum.Durun bakam , ben bir araştıram şu işi size haber veririm.Baktım doğruymuş la.
  • Hiç ellemem turboya yollarım sevinsin fakir
  • evet yorumları alalım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.