Şimdi Ara

tf neden oynanmiyor ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dun stream izlerken dia1 adam tf ile oyun tasidi resmen bota attigi ultiler olsun tek atmasi olsun.

mavi kart + e pasif + lich bane full build 2k vurdu sasirdim resmen o kadar dmg atabildigini bilmiyodum.

• bizde olsa 'tf report oyun başından beri sarı kartı çekemiyo' derlerdi.
  • dün 2 oyun tf ile taşıdım. pick ekranında tf ne diye dalga geçtiler zed boşta falan rakip aldı. zed 8-16 bitirdi ben 18-10 birsürüde asist. çok önyargılıyız gerçekten çok güçlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tf kırmızı kart çıkarttığında rakip oyuncu,oyun dışı kalıyor.O yüzdendir.
  • Kolay ölüyor ve kaçma mekanizması yok bide doğru kartı çekemezsen bitersin.
  • Öyle herkes alıp taşıyamıyor da ondan.

Oyunu taşıma potansiyeli bir lb den fizz den zedden vs daha yüksek ancak oynanması zor. Bir kaç oyun atarsın iyi skorlar alırsın oynadığını düşünürsün ama yeterince iyi değilsindir, her önüne gelenin fizz oynadığı gibi oynanmıyor çünkü.

Lane aşaması duruma göre zor olabiliyor. Oyunu iyi takip edip doğru ultiler atman lazım. Bir jungle edasıyla kendinle beraber diğer laneleride öne geçiremedikten sonra zor. Kaçma mekanizması da zor, yani oynanışı zor olduğundan pek oynanmıyor.
  • Oynanıyor?
  • Oynanmıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayenizde bronz oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solo q da oynamak yürek ister.
  • güzel şampiyon ama kart tutturma meselesi çok sıkıntı

örneğin lb kadar garanti değil adam eritmesi yani bir anda sarı yerine mavi seçersen bitti zaten kombo

ama kart seçmede ustaysan al ve taşı ne diyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: loststarr

Kolay ölüyor ve kaçma mekanizması yok bide doğru kartı çekemezsen bitersin.

Neredeyse tüm profosyonel oyuncular şu an %4.5 ms rune kullanıyorlar ve flash+ghost ile oynuyorlar.Bu sayede kaçma ve yakalama şansını epey artırabiliyorlar.
  • Soloq da asla oynamam ama team rank da sadece tf oynarım . Takım olarak genel kompozisyonumuz jungle pantheon ve bende midde tf . 6 levelden sonra terör estiriyoruz .

Soloq da oynamam dedim çünkü bunun temel nedeni koridor uyumu yok . Genel anlamda takımınızda tf varsa koridoru itmemeniz gerekiyor ki tf çok rahat ult atsın sizin koridora . Soloq da iten itene
  • çok zor champ kartlara alışman lazım onun bi kart çekme sırası vardı şimdi hatırlamıyorum da alışırsan çok güçlü adcye kaçma şansı tanımıyor
  • Geçen sezondan beri tf oynamadım ama son oynadığım oyundan bir anım aklımda kaldı.Dk 45 civarı Caitlyni baron önünde kovalıyordum.Sarı kartımı atıp q attım öldü. Sonra hemen ultiyi takımın yanına attım. Kırmızı kartı açıp karşı takımdan lb yi ve riveni yavaşlattım onları aldık oyunu kazandık skorumda 18/4/12 idi. Bak şimdi oynayasım geldi. Takım feedlemezse taşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ama oynaması yine de yetenek istiyor kataya falan benzemez :D
  • mobil değil bi tane sarı kartı var onu da kovalarken filan heyecandan seçemiyorlar onların yerine ben üzülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verimli Hayalet Casper

dün 2 oyun tf ile taşıdım. pick ekranında tf ne diye dalga geçtiler zed boşta falan rakip aldı. zed 8-16 bitirdi ben 18-10 birsürüde asist. çok önyargılıyız gerçekten çok güçlü

tf iyidir ama ani hasar vuramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Orijinalden alıntı: Verimli Hayalet Casper

dün 2 oyun tf ile taşıdım. pick ekranında tf ne diye dalga geçtiler zed boşta falan rakip aldı. zed 8-16 bitirdi ben 18-10 birsürüde asist. çok önyargılıyız gerçekten çok güçlü

tf iyidir ama ani hasar vuramıyor

Ani hasar vuramıyor derken ? w + q teq
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.