Şimdi Ara

Oyun koptu maç kayboldu WTF?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tam tf kazandık gidiyorduk ki oyun koptu, en az 10dk bağlanmaya çalıştım siyah ekranda kaldı, sonra bi baktım geçmişte oyun yok. Kaybolmuş, takım arkadaşını ekledim ona da aynısı olmuş, ne yapmalıyım?

• soğuk su iç
  • Ritoya söv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen bi stream izlerkende aynisi oldu oyun yandı resmen adamin ddos olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: kovadogs

Tam tf kazandık gidiyorduk ki oyun koptu, en az 10dk bağlanmaya çalıştım siyah ekranda kaldı, sonra bi baktım geçmişte oyun yok. Kaybolmuş, takım arkadaşını ekledim ona da aynısı olmuş, ne yapmalıyım?

Az önce oyuna bağlanamadım, sürekli güvenlik duvarı hatası verdi-ki normalde böyle bi hata vermez bilgisayarım-. O sırada serverda mı sorun var diye buraya bakayım dedim. 10dk geçti oyun bitmiş, son oyunlarda benim maçım da görünmüyor. Muhtemelen riot kaynaklı bi şey, forumdaki bu sayfayı da referans göstererek ticket atacağım. İşin garibi arkadaş listemde birisiyle aynı oyuna denk geldik bu bahsettiğim oyunda. (pre girmedik,denk geldik) O da aynı hatayı almış ama o 20 dakika duo girmeme cezası yemiş geçmişten sabıkalı olduğu için.

Her neyse, riot

• ddos kardeş

• Ddos yemissin

• Aynen ama puan kaybetmiyorsun diye biliyorum.Bana da oldu bugun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.