Şimdi Ara

Türk erkeklerinin aynaya bakmadan Türk kızlarını beğenmemeleri (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
23
Favori
18.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam biseyler diyecektim ki, tovbe estagfirullah cektim agzımı kapadım. Bu konu nedir yaw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronik Farenjit -- 30 Ocak 2015; 19:17:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupalı kızlar bize bayılıyor hacım:DD biz aslında çok yakuşıklıyız ama türk kızları kıymetimizi bilmiyörr.

• Avrupalı kızlar bu fotolarda ki erkeklere alışkın zaten hıc cazibesi yok bilader..onlar erkek istiyor 😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı güzel olmamalarında değil ki zaten , en çirkin kızın bile kendini bulunmaz hint kuması zannetmesinde ...
  • nedir şu türk erkeklerin çektigi kezban kızlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

http://instagram.com/annanystrom/

Son göt bükücü
  • Trip atmasın bıyığı olmasın muhabbeti güzel olsun yeter bea
  • crywolf34 kullanıcısına yanıt
    Bu kızı herhalde 8-9 aydır takip ediyorum. Abi güzellik bir yana yetenekleri ile bile cezbediyo. Türkiye de 1 kız güzelse yeteneksizdir! (Genelleme tabikide :))
  • Benim bir kuzenim var çok yakışıklı değil türk kızları görse sevmez tipini pek fazla beklentileri yüksek olduğu için ama tüm kızları 1 dakkada kendine arkadaş ediyo baya bir sosyal ingilterese yaşıyor ve bir sürü kız arkadaşı var oradki kızlar da kezban değil sizin gibi erkeğin içine bakıyolar

• (Bkz:türkiye'den siktir olup gitmek) Dün Marmaray arızalandı ve Kadıköy'e Sirkeci'den Vapurla geçtim...Marmaray'ın arızalanma esnasında erkeklerden çıt çıkmazken,bir kadın gitti,Kendisinden daha aşağı seviyede gördüğü güvenlik görevlisini aşağılamaya başladı bağıra bağıra.Ama amaç sırf şov.İşte Geçtim Vapurla Kadıköy'e.Otobüse bindim,Maltepe'ye doğru gidiyorum ki otobüse 3 kız bindi,hani o 4'lü oturma yeri var ya.Benim yanım boştu ve oraya oturdular.Sonra ben uyuyordum yorgunlukla.Afaedersiniz kafamı 2 saat bu vasat Türk kızlarının muhabbeti mikti..Yaptıkları Muhabbet şu:Kızlardan bieinin 20 gündür sevgili olduğu kişiye karşı nasıl trip aymalıyım,çocuk mesaj atıyor nasıl trip atmalıyım muhabbeti yapıyorlar
    Kız dedi ki:Ya benim triplerim salakça değil ama biraz sert
    Öbür kız dedi ki:Ya triplerin salakça ama güzel :D yani muhabbet o kadar kötüydü ki.
    Yani sevgilisi olan arkadaşlar,siz bir kıza öesaj attığınız zaman o kız o mesajı 7 sülalesine okutuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

(Bkz:türkiye'den siktir olup gitmek) Dün Marmaray arızalandı ve Kadıköy'e Sirkeci'den Vapurla geçtim...Marmaray'ın arızalanma esnasında erkeklerden çıt çıkmazken,bir kadın gitti,Kendisinden daha aşağı seviyede gördüğü güvenlik görevlisini aşağılamaya başladı bağıra bağıra.Ama amaç sırf şov.İşte Geçtim Vapurla Kadıköy'e.Otobüse bindim,Maltepe'ye doğru gidiyorum ki otobüse 3 kız bindi,hani o 4'lü oturma yeri var ya.Benim yanım boştu ve oraya oturdular.Sonra ben uyuyordum yorgunlukla.Afaedersiniz kafamı 2 saat bu vasat Türk kızlarının muhabbeti mikti..Yaptıkları Muhabbet şu:Kızlardan bieinin 20 gündür sevgili olduğu kişiye karşı nasıl trip aymalıyım,çocuk mesaj atıyor nasıl trip atmalıyım muhabbeti yapıyorlar
    Kız dedi ki:Ya benim triplerim salakça değil ama biraz sert
    Öbür kız dedi ki:Ya triplerin salakça ama güzel :D yani muhabbet o kadar kötüydü ki.
    Yani sevgilisi olan arkadaşlar,siz bir kıza öesaj attığınız zaman o kız o mesajı 7 sülalesine okutuyor.

bavsdhabsd Kız kardeşim sayesinde kızlarla takılma şansım vardı küçüklüğümden beri, kızların bu huyunu kendimi bildim bileli biliyorum Sms'ler, mektuplar, hatta sevgililerin kendi arasındaki konuşmaları, bütün özel yazışma ve konuşmalar paylaşılır Bunu göze önünde bulundurarak yaklaştım kızlara hayatım boyunca
    Kızların özeliyle ilgili baya şey biliyorum aslında, bir kitap mı çıkarsam ne, iyi satar bence

• Attığın 4 5 resme göre mi belirliyorsun o ülkede istisnasız bütün erkekler böyle mi bende sana 4 5 tane yakışıklı Türk erkeği resmi atayım bak Türkler ne kadar yakışıklı diyeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk kızlarında bu kadar yüksek ego olmasının nedeni de yine biz Türk erkekleriyiz.

• Türkiyenin en kezbanında da trip ego var en güzelindede

Attığı trip bmw kızın tipi serçe şimdi bu sevilmeye layıkmı ?
  • DarkGuardian06 kullanıcısına yanıt
    laf soktuğunu sanan masum köylü
  • İz layk ded yea e !!!!!!!! Diyerek giriyorum ve burdan tüm Türkiye EGOLARINA selam yolluyorum

Edit : Güzel benzetme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 30 Ocak 2015; 20:28:27 >
  • biz elimizdeki malzemenin farkındayız siz değilsiniz şahsen Türkiye de on yılda yapamadığımı Rusya da 8 ayda yaptım. (Türkiye ye gelse top model olacak kızlarla Not:Resimlerdeki adamların 1/10 u kadar yakışıklı değilim) Hemde kuruş para yedirmeden. Orada insanlar sizin maddi durumunuzla ilgilenmiyor. Konuşurken gözlerinize bakıyor. Arkadaşlıkları bile bizden iyi çıkar kollamıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16F84A

biz elimizdeki malzemenin farkındayız siz değilsiniz şahsen Türkiye de on yılda yapamadığımı Rusya da 8 ayda yaptım. (Türkiye ye gelse top model olacak kızlarla Not:Resimlerdeki adamların 1/10 u kadar yakışıklı değilim) Hemde kuruş para yedirmeden. Orada insanlar sizin maddi durumunuzla ilgilenmiyor. Konuşurken gözlerinize bakıyor. Arkadaşlıkları bile bizden iyi çıkar kollamıyorlar

Fırsat kolluyorum ben de, ilk fırsatta Türkiye'den kaçcam. Hong Kong için uğraşıyorum bu aralar, umarım oraya gidebilirim.
  • Herkesin beklentisi farklıdır elbet ama tek kıstas sarı saç yeşil göz mü yada 90-60-90 beden ölçüsümü???

• Bunun kızışma dönemi gelmiş, bir İskandinav çekin buna az acılı

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.