Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ego dolduracaklar diğer sayfalarda link paylaştım komisyon ödemryin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulaşım kampanyası bitmek üzere. Acaba yeni kampanya mı gelecek yoksa ulaşım kampanyasının süresini uzatacaklar mı doğrusu merak ediyorum.
  • cepteteb kredi kartına başvurum, 3 hafta oldu nerdeyse hala gelmedi. Kuryede ama kuryeden haber yok. İptal ettiricem sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: demores

Ego dolduracaklar diğer sayfalarda link paylaştım komisyon ödemryin

bu sayfada neden paylaşmıyosun
  • ileri iade İ kullanıcısına yanıt
    Paylaştım zaten 3üç kez bu dört olsun
    https://mobildolum.e-kent.com.tr/KisiselBilgiler.aspx

• Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    Resti çek ara pazartesi gelmezse almam de arkadaş öyle yaptı hemen geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: demores

Paylaştım zaten 3üç kez bu dört olsun
    https://mobildolum.e-kent.com.tr/KisiselBilgiler.aspx

• Ulaşım kampanyasının bitmesine 1 hafta kala aradılar, Kredi kartı başvurum olumlu sonuçlanmış ve gönderilecekmiş.
  • Kart geldi kartın aktif olması için telefona şifre gelecekmiş. Şifrenin gelmesi en geç 2 iş günüymüş

Kampanya bitimine 1 hafta kaldı ve benim plandığım gezim bu gece. Haliyle gittim metrodan bileti nakit aldım.

Bir de powerbank gönderilmiş millete bana hediye felan gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyxxx

Kart geldi kartın aktif olması için telefona şifre gelecekmiş. Şifrenin gelmesi en geç 2 iş günüymüş

Kampanya bitimine 1 hafta kaldı ve benim plandığım gezim bu gece. Haliyle gittim metrodan bileti nakit aldım.

Banada 2 gün demişlerdi ama kartın geldiği günün akşamında şifreyi yolladılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

quote:

Orijinalden alıntı: mustyxxx

Kart geldi kartın aktif olması için telefona şifre gelecekmiş. Şifrenin gelmesi en geç 2 iş günüymüş

Banada 2 gün demişlerdi ama kartın geldiği günün akşamında şifreyi yolladılar

Umarım sabaha kadar gelmiş olur.

• Bi an korkmuştum bitti diye Müşteri hizmetlerini Aradım Kampanyada sorun yok 31 Mayıs'a kadar devam ediyor dedi anadolujetten bilet alanlar kendi sitesinden alın dedi mh alacak olanın bilgisi olsun

• Arkadaşlar bu kartı yeni çıkardım bende. Hazirana otobüs bileti almam gerekecek 2 gidiş dönüş. İadeyi almam için ne yapmam gerekiyor. Kısaca anlatsanız ?
    edit:kredi kartı değil bendeki yalnız. Kampanya banka kartına da geçerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estranged. -- 23 Mayıs 2015; 20:37:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stairway to Hell

Arkadaşlar bu kartı yeni çıkardım bende. Hazirana otobüs bileti almam gerekecek 2 gidiş dönüş. İadeyi almam için ne yapmam gerekiyor. Kısaca anlatsanız ?
    edit:kredi kartı değil bendeki yalnız. Kampanya banka kartına da geçerli mi?

Eğer önceden teb hesabınız var idiyse onun banka kartonun ana hesabını cepteteb Hesabı olarak ayarlayın. Yok yeni cepteteb bankamatik Kartı aldıysanız onunla alışveriş yapmanız yeterli sadece geçerli pos cihazları sitelerden yapmaya dikkat edin

• Banka kartı da geçerli perşemde thy den aldığım biletin iadesi bugün gelmiş 100 tl anlaşmalı yerlerden almanız gerek bileti forumu karıştırın yazıyor

Edit: kampanya 31 mayıs ta son eğer uzatılmazsa. O zamana kadar almanız gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hboz90 -- 23 Mayıs 2015; 21:59:28 >
  • Hocam anadolujet internet sitesinden mi aldınız bileti. Ben de bilet alacağım da iade oluyor dimi internet sitesinden

• quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

Hocam anadolujet internet sitesinden mi aldınız bileti. Ben de bilet alacağım da iade oluyor dimi internet sitesinden

Evet ben problem yasamadim

• bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    hocam cevabınız için sağolun da şu pos sitelerini anlamadım hangi siteler ?
  • Onu bende tam olarak anlamadım galiba anlaşmalı firmalardan alınması gerekiyor. Ben ankarakart yüklemesi Yaptım iade aldım mesela. Onun dışında bugün TEB mh arayıp sordum anadolujet internet stresinden yapılan alışverişlerde de oluyormuş. ÇOĞU seyahat sitesi bilet satan site destekleniyor. Iade vermeyen siteler forumda paylaşılıyor bakabilirsiniz

• onur air iadem 1gün sonra yattı bilginize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.