Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esas mesele bundan sonra kampanya sayfasinda belirtilen sitelerin online alimlarinda iade olacak mi yoksa bir defaya mahsus bir iade mi yaptiklari?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi kurye getiriyor

• wurtz kullanıcısına yanıt
    bir defaya mahsus değil benwww.niluferturizm.com.tr den bilet aldıktan sonra aradım. Kampanyaya geçerli mcc kodu olduğunu söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

başvur sende kredi kartına.

aidat yok nasılsa

Tüm kredi kartlarını kapattım yıllar önce. Nakit, temiz. :)
  • web sitesinden kayıt bırakalı 2 gün oldu arayan soran yok. kaç günde dönüş yapıyorlar cepteteb hesap için?
  • Rezil bir hizmet.Dün kaç saat bekledim kuryenin gelmesini, işleri hallettik kartı teslim aldık. Bugün bankadan arandım, sorun var şifre alabilmeniz için tekrar pazartesiye randevu veriyorum diyor. İptal ettirdim, 100 lira gelecek diye kuryenin peşinde koşamam. Neyse en azından powerbank'im oldu bir tane :)

Bu arada müşteri hizmetlerine bağlanmak işkence olabiliyor. 6dk bekledim bağlanmadı, kapattım tekrar denedim 8dk sonra bağlandı. Enpara'nın gözünü seveyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cvr -- 27 Mart 2015; 14:10:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungorf01

web sitesinden kayıt bırakalı 2 gün oldu arayan soran yok. kaç günde dönüş yapıyorlar cepteteb hesap için?

Afyon da sınız sanırım, aktif iletinin keyfini bekleyeceksiniz benim gibi. Diğer konuya yazdığım mesajlarda anlattım, bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=104062220

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=104155081

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 27 Mart 2015; 14:15:28 >

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Nerden baktığınıza göre değişir.

Ben mesela kredi kartı sayesinde nerdeyse hiçbir zaman 100 liralık ürüne 100 lira vermedim. Büyük çoğunlukla 90 liraya aldım.

Böyle güzel bir kar yetmezmiş gibi harcamayı yaptığım gibi değil günler sonrasında ödemesini yaptım. Bu sürede de paranızı başka bir şekilde değerlendirip kazanç alde edebilirsiniz.

Bıçağı tersten tutarsanız elinizi düzgün tutarsanız keseceğinizi kesersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

quote:

Orijinalden alıntı: gungorf01

web sitesinden kayıt bırakalı 2 gün oldu arayan soran yok. kaç günde dönüş yapıyorlar cepteteb hesap için?

Afyon da sınız sanırım, aktif iletinin keyfini bekleyeceksiniz benim gibi. Diğer konuya yazdığım mesajlarda anlattım, bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=104062220

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=104155081

ben enpara gibi direk banka temsilcisi gelir diye düşünmüştüm. teşekkürler bilgilendirme için.

• Arkadaşlar bana TEBden mesaj geldi:

CEPTETEB Seyehat indiriminiz Nisan ayının ilk haftası yansıtılacaktır.
  • 10.60 olmuş günlük arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Arkadaşlar bana TEBden mesaj geldi:

CEPTETEB Seyehat indiriminiz Nisan ayının ilk haftası yansıtılacaktır.

hangi firma internetten mi aldınız banka kart kredi kartı hangisi söylerseniz bizlerede faydası olsun...
  • Kredi kartlarından kurtulma kararı aldığımda ilk iptal ettirdiğim kart TEB'inkiydi
    Şubeye ya da ATMye işin düştümü ara ki bulasın
  • Arkadaşlar , benim günlük faiz oranım 10.6 .

10.5 olması gerekmiyormuydu günlük ?

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Nerden baktığınıza göre değişir.

Ben mesela kredi kartı sayesinde nerdeyse hiçbir zaman 100 liralık ürüne 100 lira vermedim. Büyük çoğunlukla 90 liraya aldım.

Böyle güzel bir kar yetmezmiş gibi harcamayı yaptığım gibi değil günler sonrasında ödemesini yaptım. Bu sürede de paranızı başka bir şekilde değerlendirip kazanç alde edebilirsiniz.

Bıçağı tersten tutarsanız elinizi düzgün tutarsanız keseceğinizi kesersiniz.

Puan kampanyaları görüldüğü gibi çoğu kez banka kartları için de geçerli artık. Harcamayı yapıp ödeyip hesabı kapatmak normal olan, günlerce sonra ödemek değil, orada kafanız karışmış muhtemelen. Bankanın da istediği budur; zamanında ödemeyerek kazançlı çıktığınızı zannetmeniz.

O yüzden, sürekli bıçakları kullanmaya çalışmaktansa, bıçağı neden kullandığınızı sorun kendinize.

• guide G kullanıcısına yanıt
    Evet artmis

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Banka kartlarında da puan var ama kredi kartlarına oranla çok düşük düzeyde. Ayrıca banka kartı kullanıp neden kredi kartı kullanmayalım ki?

Örneğin kartımın ekstre tarihi bugün ise ve ben yarın harcarsam 1 ay civarı ötelemiş oluyorum harcamamı. Bunun 10000 tl olduğunu farzedersek bu bize yaklaşık 100 lira civarı faiz getirisi sağlayabilir. Ama peşin ödersek o an cebimizden 10.000 tl çıkmış olur. Avantajlı olan yeterince ortada değil mi? Nasıl olurda böyle bir işlemden kazançlı çıkacağımı zannetmemem gerekir? Bence bir kafa karışıklığı var ama hesap ortadayken bu karışıklık bende değil de sizde galiba.

Anadolujetten cepteteb internet şubesi aracılığıyla bilet alıp iade alan var mı?
  • 2 haftada kavga dövüş kartı gönderdiler
  • Bugun geldiler evrakları imzaladım kartı teslim aldim. Fakat herhangi bir mesaj felan gelmedi telefona :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartina basvurdum bu kurucu uye muhabbeti bitti mi bilen var mi yoksa direk iptal ettirecem

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.