Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, banada kk geleli 2 ay olucak 400 limitli. bende bugün kk limit arttırım talebinde bulundum dediğiniz gibi. acaba ne kadar süre içinde belli oluyor. olumlu veya olumsuz bilgi veriyorlar mı ? iyi günler...
  • Mcc kodlarında eskiden borajet yoktu galiba şimdi girmiş galiba aşağıda yıldızlı birşeyler yapmışlar. Çok anlamadım açıkcası. Sizce borajette indirim var mı, alan oldu mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emret1907 -- 2 Ekim 2015; 11:49:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banka Kart bugün geldi, yanında da ufak bir powerbank hediye ettiler. Şimdi de cepteteb üzerinden kredi kartına başvurdum bakalım. Müşteri Hizmetleri Nuvo'dan daha iyi ayrıca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir başvuru yapmıştım ışık hızı ile reddetmişler. Üç tane kampanya için gelecek adamın ultra zengin olmasını beklemiyorlardır umarım ((:

• [Zat-ı Muhterem] kullanıcısına yanıt
    Ayda bir başvuru yapın yoksa hemen red veriyorlar kredi kartı için bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Ayda bir başvuru yapın yoksa hemen red veriyorlar kredi kartı için bahsediyorum.

ay içinde başvuru tekrar oluyor mu?
    yoksa her ay deneyeyim mi?

öğreni olduğum için mi reddettiler acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Öğrenci yazma öğrenci olsan bile yan gelir belirt mesela 3000 tl gibi birde limiti 1000-1500 tl arası yap,Programcı muhasebeci farketmez birini seç o şekilde başvurunu yap yoksa onay alamazsın kaldıki bu şekilde bende onay alamadım ama sisteme kalmış bir şey. Mesela bu ay başvuru yaptın red yedin bir dahaki ay başvuru yapman lazım bunun gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Öğrenci yazma öğrenci olsan bile yan gelir belirt mesela 3000 tl gibi birde limiti 1000-1500 tl arası yap,Programcı muhasebeci farketmez birini seç o şekilde başvurunu yap yoksa onay alamazsın kaldıki bu şekilde bende onay alamadım ama sisteme kalmış bir şey. Mesela bu ay başvuru yaptın red yedin bir dahaki ay başvuru yapman lazım bunun gibi.

öğrenci, mesleği mühendis yazmıştım. tşk ler hocam denicem.29-30 unda yapmıştım eylülün, şimdi ekim oldu yapayımmı tekrar

• Ben arkadaşa aldım kkbsi temizdi pazarcı dedik 2500 gelir 500 limitli istedik çıktı

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen red yersin banka kartın varsa yap olmadı. Bir dahaki aya yapman daha mantıklı olur.
  • Merhabalar,

Ulaşım hakkı istek ve paylaşımlarınızı lütfen bu konuda yapmayınız.
    Çek Satış bölümünü kullanınız.

İlgili mesajlar silinmiştir.

Israrla devamında uyarı verilebilir ve konu kilitlenebilir.

İyi forumlar,
  • emret1907 kullanıcısına yanıt
    Mcc kod listesinin altında borajet yazıyor sorunsuz iade olur ama firma hakkında bilgim yok iyi mi kötü mu belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Ekim 2015; 20:53:21 >
  • kayseride şehir içi bilet yükletsem otobüs kartıma %50 ulaşım iadesini alabilir miyim?
    ego veya ido hariç başka şehirde böyle birşey deneyip iade alan var mı?verdiği pos fişi kod listesinde olması yeterli mi yüklenen yerin?
  • banka hesabım var ceptetebde. hangi menüden başvuruyoruz cepteteb kredi kartına ? hangi seçeneği seçiyoruz ?
  • emret1907 kullanıcısına yanıt
    Borajet ten ben sürekli 100 TL iade alıyorum. Sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci olanlar başvurularında meslek olarak okudukları bölümü mü yazıyo genelde Ona göre başvurayım ben de.
  • Merhabalar,
    Ulaşım iadesi için kesinlikle kredi kartının mı olması gerekiyor. Banka kartımda bir miktar para olsa, iade alabilir miyim?

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratt2

Merhabalar,
    Ulaşım iadesi için kesinlikle kredi kartının mı olması gerekiyor. Banka kartımda bir miktar para olsa, iade alabilir miyim?

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CMB34 -- 4 Ekim 2015; 12:22:44 >
  • B747 kullanıcısına yanıt
    Öğrenci yazmıyacan yan gelir belirt eğer mesleğin varsa onu gir veya diğer de çalıştığın yeri yaz.
  • Beyler hesap açmak için bilgilerde çalışmıyor yazmak önemlimi? Daha sonra kredi kartında farklı yazınca acaba bakıyorlarmı yoksa başka türlümü yazmak lazım.? İhtiyaç kredisi için baktığımda en düşük faiz ceptetebde.
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.