Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah uzamıştır kampanya. 1 ay 1 ay değilde şunu daha uzun süre uzatsalar keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canı çettele aldıgım bılgı

Kampanyamız 31 Ekim 2015’e kadar aynı koşullarla uzatıldı. İştirak Personelleri dahil bankamız personeli kampanyadan faydalanamayacağını hatırlatmak isteriz.

hayırlı olaaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kampanya, 09.03.2015 ile 29.02.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    yemeksepeti.com’dan online ödeme kanalıyla verilen siparişler CEPTETEB hesabının bağlı TEB Banka Kartı veya CEPTETEB Kredi Kartı ile ödenmesi durumunda kampanya geçerlidir.
    Online ödeme ile CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı kullanarak yapılan yemeksepeti.com harcaması, kart bilgilerinde dönem içi işlemlere yansıdıktan sonra, 48 saat içerisinde iadesi gerçekleşecektir.
    yemeksepeti.com harcaması online ödemede kullanılan karta göre, iade CEPTETEB Kredi Kartına veya CEPTETEB Banka Kartına, ana hesap olarak bağlı olan CEPTETEB hesabına aktarılacaktır.
    İadenin hesaba yansıyabilmesi için işlem sonrasında da CEPTETEB Hesap, CEPTETEB Banka Kartı veya TEB Banka Kartının ana hesap olarak tanımı devam etmelidir, ana hesap olarak bağlı olmayan CEPTETEB hesaba iade yapılamayacak.
    Kampanyaya sanal kartlar dahil değildir, CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir.
    Aylık olarak maksimum iade tutarı 50 TL’dir.
    Bir müşteri 01.03 – 29.02.2016 tarihleri arasında en fazla 250 TL tutarında indirim kazanabilir.
    * CEPTETEB hesabını var olan banka kartına ana hesap olarak bağlanmalı. Bunun için CEPTETEB İnternet Şubesi’ne girip hesaplar/karta bağlı hesaplar menüsünden TEB Banka Kartını seçtikten sonra önce CEPTETEB Hesabını“Yeni Hesap Ekleme” butonu ile eklenmesi ardında da “Ana Hesap Değişikliği” adımını takip ederek CEPTETEB Hesabını ana hesap olarak belirlenmesi yeterlidir.

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Az önce konuştum Hocam müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsin. Web siteyi yakında güncellerler.
  • Şu ulaşım kampanyası umarım yıl sonuna kadar uzar ben uzayacağını da düşünüyorum en azından 50bin kredi kartına ulaşılana kadar
  • arkadaşlar istanbul karta yükleyip iade alan var mı ?
  • Şöyle 1 ay 1 ay uzatcaklarına direk yılbaşına kadar uzatsanıza şimdi yeni 2 kredi kartı daha çıkarma vakti
  • shark1907 kullanıcısına yanıt
    Banka kartına yokmu bu ulaşım kampanyasının.?
  • 32 güne 11.75 çok iyi oran parası olan değerlendirsin.

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece kredi kartına

• istherap85 İ kullanıcısına yanıt
    Konuları karıştırdın heralde
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt
    200 TL yükledim 100 TL iade aldım Bostancı İDO'dan. En soldaki 2 gişe İstanbul Kart yüklüyor. Bu ay tekrar gideceğim inşallah.

• kampanya uzadığına göre, şimdi abim için başvuracam, banka kartı olmadan sadece kk almamız mümkün mü, banka kartı olmadan kk alan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faikcantok F kullanıcısına yanıt
    Yenikapıdan da olur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

kampanya uzadığına göre, şimdi abim için başvuracam, banka kartı olmadan sadece kk almamız mümkün mü, banka kartı olmadan kk alan var mı

olmaz..ilk cepteteb vadesiz hesap sonra k.kart
  • bu ist karta yüklemek için illa idolardan mı yüklemek gerekiyor marmaray içindeki yada diğer metro istasyonları içindeki gişelerden yüklesek olmuyormu?
    Bu MCC kodlarında yerel banliyö felanda yazmış ondan sordum
  • Kampanyamız 31 Ekim 2015 tarihine kadar geçerlidir.

http://www.cepteteb.com.tr/seyahat-indirimi

Seyahat indirim 1 ay daha uzamış
  • İste bu uzama dh sayesinde oldu okadar geri bildirim mesaj telefon haliyle dayanamadilar tebrikler dh

• quote:

Orijinalden alıntı: Zvezda

İste bu uzama dh sayesinde oldu okadar geri bildirim mesaj telefon haliyle dayanamadilar tebrikler dh

• Eminim bu birkaç kez sorulmuştur. Konu 120 sayfa olmuş, son durumu bir kez daha soruyum istedim.

Yenikapı İDO iskelesinden öğrenci istanbul karta 200 TL yükleme yaparsam, 100 TL para iadesi alırım, öyle değil mi?

Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar!
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.