Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni aldım kartı.otobusbileti alacam kontur firmasından fakat bu mmc kodlu post diyor bunu nerden öğrenecez.firmanın bileceğini sanmıyorum ya tutarsa diyemi alışveriş vapacagiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Bende yeni aldım kartı.otobusbileti alacam kontur firmasından fakat bu mmc kodlu post diyor bunu nerden öğrenecez.firmanın bileceğini sanmıyorum ya tutarsa diyemi alışveriş vapacagiz.

Sorun olmqz iki gune yatnazsa bilet foto ile kayit actir yatar ipektr yönlendiren sitrlerden alma normal bayiden al subede sorun cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: demores

quote:

Bende yeni aldım kartı.otobusbileti alacam kontur firmasından fakat bu mmc kodlu post diyor bunu nerden öğrenecez.firmanın bileceğini sanmıyorum ya tutarsa diyemi alışveriş vapacagiz.

Sorun olmqz iki gune yatnazsa bilet foto ile kayit actir yatar ipektr yönlendiren sitrlerden alma normal bayiden al subede sorun cikar

Neten.alsam sorun olurmu biletin resmini çeksem..

• quote:

quote:

quote:

Neten.alsam sorun olurmu biletin resmini çeksem..

Eninde sonunda alirsin uğraşıyor biraz

• quote:

quote:

ipektr'de bir sorun olmaması lazım, ısparta petrol 1-2 gün içinde geliyor. ipektr üzerinden alınıyor hep.
  • Hicbir bilette sorun yok aslinda iade yatmazsa bilet resmini gonderin hakli müşteri hattına Ergeç yatar

Metro sorunsuz şu an atlas yazilim yaziyor ancak iki gune geldi iade

• yan gelir secerek kredi kartina basvurdum, acaba basvuru degerlendirme sureci ne kadar uzar.

bir kac mesaj once bir arkadas dun basvurdum, bugun kabul oldu diye yazmis, ancak o maasli biri olarak basvurmus, o nedenle kabul sureci daha mi kisa surmustur.

edit: kendim cevaplayayim, dun basvurdum, bugun kabul edildi, yalniz telefonla arayarak bilgileri kontrol ettiler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aileia -- 6 Ağustos 2015; 16:56:18 >
  • 2 gün önce atlastan telefonla bilet tarihimi değiştirdim, 30 tl ücret aldılar cepteteb kredi kartıyla ödedim ama iadesi yatmamış henüz. telefonla işlem yapan var mı daha önce?
  • Kartınız basım aşamasındadır. YAZIYOR acaba ne zaman kargolanır ki?
  • Kart bugün geldi bu kampanya için herhangi bir SMS atmama gerk var mı esim ve kizlarima bayramda uçak bileti buldum alacağım 207 TL total 100 TL iade mi olacak
    Ben arabam ile gideceğim ille benimde ucmam şart mi %50 iade için

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Hayret olayı geç yakalamışsın.
    Farketmez istersen ben bineyim uçaga iade sende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcdd'den 130 tl çekmiştim 4 gün kadar olmuştu iade gelmeyeli. tam itiraz edecekken sun expressten 250 çektim 100 tl iadesi geldi tcdd için uğraşmaya gerek kalmadı.

maalesef tcdd Vakıfbank posundan çekince iade için kayıt açmak gerekiyor.

• iadem uzadı işte yine tep:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balıkkurdu -- 6 Ağustos 2015; 20:30:13 >
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    İlker abi konuya uzak kalmissin bu senden el alirdik olmadı abi bu.
    Max 100tl iade veriyor yalniz aracı firmalardan ornegin hotels vb.yerden alma iaşe gelmez posu ulaşım olmalı saygilar

• quote:

konturdan bana iade gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Kamilkocun bkm ekspres ile kampanyasi var 5 tl. indirim. Ceptetebimi bkmeksprese tanimlayip, alisverisi kamilkocun sitesinden yapsam sıkıntı olur mu? Var mi deneyen?

Ben almıştım.buraya da yazdım.iade geliyor sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

quote:

konturdan bana iade gelmedi.

Hocam sen netten mi yoksa subeden mi almıştın bileti

• Mizan23 kullanıcısına yanıt
    Netten

• quote:

Orijinalden alıntı: alidarbaz71

İlker abi konuya uzak kalmissin bu senden el alirdik olmadı abi bu.
    Max 100tl iade veriyor yalniz aracı firmalardan ornegin hotels vb.yerden alma iaşe gelmez posu ulaşım olmalı saygilar

Sormayın dostlar geç kaldım ne bileyim

• dün pegasustan 400 tl lik gidiş dönüş bilet satın aldım , bakalım 100 tl iademi ne zaman yapacaklar ...
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.