Şimdi Ara

Html kodları için yardım !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar html kodlamaları için txt de bir kaç şey yazıyorum hani kutucuk oluşturup içine metin girme falan ama o metine giren bilgileri direkt olarak bilgisayarımdaki ayrı bir metin belgesine nasıl aktaracağımı bilmiyorum :/ ayrıca bilgiler girildikten sonra gönder butonuna tıklanınca ayrı bir sayfaya yönlendirmek istiyorum bana yardım edermisiniz ?

• Bilen kimse yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FıratKaplan

arkadaşlar html kodlamaları için txt de bir kaç şey yazıyorum hani kutucuk oluşturup içine metin girme falan ama o metine giren bilgileri direkt olarak bilgisayarımdaki ayrı bir metin belgesine nasıl aktaracağımı bilmiyorum :/ ayrıca bilgiler girildikten sonra gönder butonuna tıklanınca ayrı bir sayfaya yönlendirmek istiyorum bana yardım edermisiniz ?

text kutusuna girilen metni ayrı bir sayfada göstermeyi HTML ile yapamassın diye biliyorum bunu php ile yapabilirsin.
    2. sorunun cevabı aşşağıda

<form method="get" target="_blank" action="buraya butona tıklandığında yönlendireceğin sayfanın adresini yaz" >
    <input type="text" >
    <input type="submit" value="gönder">
    </form>

Bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyspiaypi -- 30 Ocak 2015; 13:57:02 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.