Şimdi Ara

riottaki mantık?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dfg silelim sadece ahriyi bufflayalım çünkü sadece ahri dfg kullanıyor

• Dariyede iyi gidiyordu kanama gereksiz olduğu için ulti+dfg tek
  • syndra ile threshi cok sildim dfg ile hakkimi helal etmiyorum. Ama son 5 macta degisen bise yok. Yine akanzy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla benim pek umurumsa değil ap hero pek tercih etmiyorum edip dfg alsam da basmayı unutuyodum zaten

• Riotta mantık yok
  • Havada kum riotta mantık

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

Valla benim pek umurumsa değil ap hero pek tercih etmiyorum edip dfg alsam da basmayı unutuyodum zaten

Benzine zam gelince "ben hep 50 TL'lik alıyorum" diyenler gibi olmuş bu mesaj
  • sıkıntı yok buildim farklı benim cins cins build denerim :D
  • Daha iyi böyle. Hem zaten söylediler ya diğerlerine de buff yolda.

• Çünkü Ahri DPS olarak çıkarılmış olsa da DFG ile burst assassin olarak oynanıyordu. DFG kalkınca DPS stilinin de zayıf kaldığını gördüler o yüzden buffladılar. LB, Veigar vb. DFG ile 2-3 tuşla tek atıyordu o dengelenmiş oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storyteller

Çünkü Ahri DPS olarak çıkarılmış olsa da DFG ile burst assassin olarak oynanıyordu. DFG kalkınca DPS stilinin de zayıf kaldığını gördüler o yüzden buffladılar. LB, Veigar vb. DFG ile 2-3 tuşla tek atıyordu o dengelenmiş oldu.

ya bi git şakamısın nesin.
  • Annieyede buff gelcek

• oyunda 120 ap veren 3 itemden biriydi yerine nasıl bir item gelecek ben onu merak ediyorum
  • o degilde yeni lich bane rylai ahri daha op. ne yakalayabiliyorsun ne kacabiliyorsun epey de fazla damage vuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiosKid

Annieyede buff gelcek

eyvahlar olsun adc annie bile görürüz artık op op diye dolaşanlar yüzünden
  • teq
  • Rito TF buff plz

• Patch notlarını adamakıllı okumayıp şuraya konu açıyorsunuz ya o kadar küçük düşürüyorsunuz ki kendinizi.

Ne yazık ki bu fırsatı tek bir oturuşta değerlendirmemiz mümkün olmadı. 5.2 içinde olmasını istediğimiz bazı şeyleri bir sonraki yama olan 5.3 çıkınca gerçekleştirebileceğiz. 5.2 yamasında Ahri ile Annie (hayır, alfabetik sıraya göre gitmedik) öne çıkan şampiyonlardan. Ancak yakın gelecekte Veigar, Mordekaiser ve Katarina gibi şampiyonlarda çeşitli değişiklikler ile yeni 120 YG eşyası denemeleriyle karşılaşabilirsiniz (ufak bir uyarı: bu eşyanın son haliyle ete kemiğe bürünmesi tahmin edilenden fazla zaman alabilir, kesin bir şey söyleyemiyoruz).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana. -- 30 Ocak 2015; 9:50:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Patch notlarını adamakıllı okumayıp şuraya konu açıyorsunuz ya o kadar küçük düşürüyorsunuz ki kendinizi.

Ne yazık ki bu fırsatı tek bir oturuşta değerlendirmemiz mümkün olmadı. 5.2 içinde olmasını istediğimiz bazı şeyleri bir sonraki yama olan 5.3 çıkınca gerçekleştirebileceğiz. 5.2 yamasında Ahri ile Annie (hayır, alfabetik sıraya göre gitmedik) öne çıkan şampiyonlardan. Ancak yakın gelecekte Veigar, Mordekaiser ve Katarina gibi şampiyonlarda çeşitli değişiklikler ile yeni 120 YG eşyası denemeleriyle karşılaşabilirsiniz (ufak bir uyarı: bu eşyanın son haliyle ete kemiğe bürünmesi tahmin edilenden fazla zaman alabilir, kesin bir şey söyleyemiyoruz).

sen biraz düşün cevap yazarken.Ahriyi el üstünde tutuyorlar gerek skinler olsun gerek son filmde ahri odaklı olması olsun neden çünkü bunlar hep pazarlama stratejisi şuan ahri çok satıyo demekki çok belli sanırım yeni bir skinide çıktı.Yeni skin biraz satılsn 5.3 de dengelencek maokai muhabbeti gibi skin geliyor buffla skinler satıldı tamam dengele...Neden önce veigarı mordeyi bufflamadılar? hiç düşündünmü bunu ? çünkü ahri kadar satılmıyor skinleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Best Dari in Tr

quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Patch notlarını adamakıllı okumayıp şuraya konu açıyorsunuz ya o kadar küçük düşürüyorsunuz ki kendinizi.

sen biraz düşün cevap yazarken.Ahriyi el üstünde tutuyorlar gerek skinler olsun gerek son filmde ahri odaklı olması olsun neden çünkü bunlar hep pazarlama stratejisi şuan ahri çok satıyo demekki çok belli sanırım yeni bir skinide çıktı.Yeni skin biraz satılsn 5.3 de dengelencek maokai muhabbeti gibi skin geliyor buffla skinler satıldı tamam dengele...Neden önce veigarı mordeyi bufflamadılar? hiç düşündünmü bunu ? çünkü ahri kadar satılmıyor skinleri.

O küçük kafanda güzel hayaller kurmuşsun :D Attığım metinde " Ne yazık ki bu fırsatı tek bir oturuşta değerlendirmemiz mümkün olmadı. " kısmı apaçık şekilde yazıyor, ama bu mesajı da senin o hayal dünyan nasıl cevaplayacak merak konusu lol

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.